Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ja raczej nie pytalam nigdy, to znaczy jesli nawet zapytalam to raz i koniec bo moja kolezanka jest juz 10 lat po slubie, nie maja dzieci i na poczatku malzenstwa zapytalam kiedy dzidzia ale wyczulam ze cos jest nie tak, z ich odpowiedzi mozna bylo wyczytac ze maja jakies problemy wiec juz wiecej nie pytalam... wiecie, mi nie chodzi o to zeby nikt nigdy nie pytal. wkurza mnie to ze niektorzy nie znaja umiaru - za kazdym razem kiedy sie widzimy slysze to samo pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
tysia wiadomo, my tez kiedys zadawalysmy glupie pytania hehe bo nie wiedzialysmy ze mozemy komus sprawic przykrosc... igus wiem o czym mowisz, chodzi o to ze czasami ktos rzeczywiscie nie zna umiaru - ile razy mozna te sama osobe pytac o to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
ja tez nie zapytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ale tu dzis od rana gwarno:-))))) pogoda rzezcywiscie nas nie rozpieszcza dzisiaj ale wazka masz racje, deszcz sie przyda:) ja tone dzis w papierach a tak mi sie nie chce - bo mnie ta pogoda tez strasznie usypia - zaraz sobie walnę druga kawusie:-) milego dzionka dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no my nie zapytamu juz nikogo... ale wiecie, ludzie są rózni. Mam koleżanke która juz 3 lata o dziecko się stara i póki co zaliczyla juz jedno poronienie. I ona za każdym razem jak mnie widzi pyta kiedy dziecko. Jakies 5 miesiecy po naszym slubie stwierdzil ze peweni mamy problemy ;/ A ja caly zcas jej odp ze dziecko w swoim czasie, ze spokojnie, ale ona wie lepiej ;/ Tak mnie wkurza ze szok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
ludzie sa dziwni.....az mi sie nie chce tego komentowac. az mi sie cisnie na usta odpowiedz - nie twoja sprawa, sama se zrob dziecko najpierw a pozniej pytaj:P kamilsien pracusiu ja tobie rowniez milego dzionka:-) wyjrzyj czasami spod tych papierow i zajrzyj do nas:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
zajrze zajrze, obiecuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz co ważka, wlasnie taka odpowiedz cisnie mi sie na usta ;) tylko problem jest tego typu że wole jej pytania przemilczec, bo jak jej odpwiem to mi dupe obrobi na pół [polski ;/ jakbym miala wybór to wogole bym sie z nia nie spotykala, ale jej mąż to bardzo dobry kolega mojego męża ni niestety nie mam wyjscia ;/ Ale za to ćwiczę cierpliwość i opanowanie podczas spotkań z nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie ludzie sa dziwni... skoro ta dziewczyna sama tyle przeszla to powinna sie teraz zastanowic co gada... trzeba by wymyslic jakas odpowiedz zeba ja zaskoczyc albo zawstydzic... to moze juz nastepnym razem nie zapyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
a to plotkara jedna... wiecie co zastanawia mnie po co ludzie zajmuja sie plotkami - kurde chyba nie maja swojego zycia za udanego bo w sumie to jesli ktos je ma to nie zajmuje sie plotami bo po co... chyba sama ma jakies problemy czy kompleksy hehe wiec tylko jej wspolczuc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
dzziewczynki, zmykam popracowac troszke, tez zajrze pozniej, a tak mi sie nie chce dzisiaj pracowac.......... najchetniej bym z lozka nie wylazila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka masz racje - tacy ludzie nie maja o czym gadac bo nic sie fajnego w ich zyciu nie dzieje to obrabiaja d... innym. najlepiej takich unikac ale jesli sie nie da... hmmmm tysia, ciezka sprawa;) ja to bym chyba stracila do niej cierpliwosc hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc dziewczynki:) chyba juz nikogo tu nie ma bo zapadla cisza;) ja dzis od rana latam do kibelka co troche i pobolewa mnie brzuch:( igunia nie wem czy to nie poczatki zapalenia pecherza:-( jak cos to zglosze sie do ciebie po porade hehe. milego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dziewczynki czy furaginum jest na recepte? tak na wszelki wypadek pytam bo pamietam ze kiedys bralam ale cos mi sie wydaje ze zapisal mi to lekarz...buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
magdalenko, tak niestety na receptę :( biegnij do lekarza to szybciej przejdzie. a tak w ogóle to dzien dobry wszystkim. ja tez nikomu nie zadaje tego pytania! i uwazam ze to starszne moja siostra cioteczna jest już ponad 7 lat po ślubie, i na początku wiem ze odkładali bo a to praca, a to budowa domu ..., ale na bank teraz juz od kilku lat próbują i nic. ale nie pytam się kretyńsko kiedy będziesz miała dzidzię. bo widziałam po niej że jak mówiła coś o maleństwach znajomych to widziałam ze ona tez chce tylko coś nie wychodzi... to już nie drąże tematu. tylko mogę się modlić zeby i jej się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
u mnie dziś 14 dc :) wiec chyba czas zacząć staranka jak mężulek wróci :) test owu pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no bibi to tzrymamay kciuki ;) U mnie jakiś taki ten dzień do niczego. Juz mnie w pracy wkurzyli z każdej mozlwiej strony ;/ najchetniej bym to rzucila juz i do domu poszla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bibi:-) jak tam po weselichu????? kurcze czytalam posty wstecz ale nie znalazlam zadnego opisu;) madziu idz do lekarza od razu, musisz to wyleczyc bo inaczej bedzie wracalo jak bumerang... do mnie wraca niestety:-( a furagin jest na 100% na recepte ale mi pani z apteki sprzedala bez:-) bo widziala ze strasznie sie mecze hehe. tysia ja tez mam kiepski dzien... boli mnie glowa i wogole jestem jakas do niczego. chyba ta pogoda tak mn mnie wplywa:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
magdalenko a moze to nie pecherz... :P to ze biegasz co chwila do toalety to nie musi oznaczac stanu zapalnego:-) i jeszcze ten bol brzuszka... kto wie hehe. a tak powaznie mowiac to ostatnio moja ciocia ktora jest farmaceutka dala mi specyfik PRO URO - to preparat naturalny na bazie zurawiny ktory usprawnia prace ukladu moczowego. podobno jest super - ja biore bo ostatnio tez mnie pobolewal i strasznie pieklo pod koniec siusiania;) i teraz nie boli i czesciej chodze do toalety ale to chyba dobrze:))) warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
iguś mnie tez glowa boli niestety. nawet kilka filizanek kawy nie pomoglo. jak wroce do domku to chyba walne sie do wyrka na jakas godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka staranka 80
hej! witam wszystkie staraczki. a też starania z moim małzonem zaczęłam od początku roki i ciągle coś a fasolki nie ma ... teraz przytrafiła mi się borelioza i znowu na miesiąc spokój bo trzeba antybiotyk wybrać ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko masz racje z tym pro uro mi tez polecali w aptece i tez kupilam:-) a co do madzi to rzeczywiscie moze to nie pecherz;) dziewczynki mowie wam jestem zrypana na maxa dzisiaj i tez chyba pojde spac:-( len sie we mnie obudzil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zuzanka:) zapraszamy do naszego grona:-) jak widzisz nie jestes jedyna osobka, ktorej sie nie udaje zajsc w ciaze w tempie ekspresowym ale to normalne jest, nie przejmuj sie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Witaj Zuzanko:-) Jej borelioza brzmi groznie:-(((( No rzeczywiście musisz wybrac antybiotyk ale wiesz, moze ta przerwa dobrze wam zrobi???? A jak tam twoje nastawienie? Biegasz juz po lekarzach czy jeszcze zachowujesz zimna krew? Napisz nam cos wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej misia i zuzanka ;) zuzanka napisz cos wiecej o sobie i dopisz sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
u mnie nadal słonecznie ;) wysyłam wam troche tego slonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×