Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
to na dobry poczatek tygodnia dowcip: Mąż wraca z delegacji. Cicho otwiera drzwi mieszkania. Z sypialni dobiega go szmer. Podchodzi na palcach, uchyla drzwi i widzi ogromnego Murzyna wiercącego się na jego żonie. Wsciekły rozejrzał się za ciężkim przedmiotem. Łapie oburącz krzesło i z calej siły uderza w goły tylek Murzyna. Ten zwraca ku niemu rozradowaną twarz krzycząc: - Dzięki! Wlazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
oh ci murzyni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
spadam do domku. milego wieczoru ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
no tak, a z tabelki wynika,że lolcia termin@ miała na wczoraj i nic się nie odzywa od kilku dni...oj dziewczyny coś ostatnio się nie odzywają,ale to pewnie dlatego,że lato i ładna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
sralis przykro mi strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę się czuję rozczarowana, ale na szczeście tlko troszeczkę, bo starałam się trzymać na wodzy - no ale parę "objawów" oczywiście zaobserwowałam ;-) ech - za miesiąc następna schiza... w zasadzie za 26 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc dziewczynki:) ja dzis wrocilam znad morza i od razu weszlam na forum zobaczyc co u was:-) luleczka-serdeczne gratki!!!!!! a ja odpoczelam troszke i znow powrot do szarej rzeczywistosci... jutro napisze wiecej jak sie wyspie porzadnie:P BUZIAKI dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
acha i dodam jeszcze ze niestety @ przylazla wiec kolejny iesiac staranek przed nami:-( jutro poprawie tabelke. w tym miesiacu pojawila sie wczesniej, mysle ze to przez ten wyjazd i zmiane klimatu:P ale szkoda ze przylazla:-( znow zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie rozumiem. parę nitek brązowego śluzu - i od kilku godzin nic, suchutko, cisza, nic nie boli. Mąż za to powiedział, ze mam piersi jakieś takie pełne. Czyżby implementacja i ten śluz podbarwiony to po niej? Wczoraj rzeczywiście trochę mnie pobolewał brzuch, ale czy 11 lub 12 dzień to nie za późno na implementację? Głowa boli nadal. Trochę mnie mdliło przy zakupach w mięsnym, ale to może autosugestia... nie wiem. Trzymajcie w takim razie kciuki nadal, jutro się pewnie sprawa rozwiąże na tak albo na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Sralis tsymam kciuki oby się nie zjawiła. :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jak narzie okresu nie mam ale to dopiero 2 dzien wiec jeszcze nic sobie nie mysle i testu ttez jeszcze nie robilam jak nie dostane do konca tygodnia to umowie sie do lekarza i wtedy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej , ależ się tu gwarno zrobiło od rana ;) Sralis, mimo wszystko trzymam kciuki i czekamy na wyniki bety. Plamienia nie oznaczają braku ciąży. Moja mama mając ok 40 lat urodziła ostatnie dziecko, o którym dowiedziała się w 5 miesiącu jak jej brzuch zaczał rosnąc. Twierdzi że miała okres regularnie, no może odrobinke mniej obfity, ale nie żadne plamienia tylko normalnie krew. Takrze trzymam kciuki. No właśnie, a gdzie reszta dziewczyn? Według tabelki już termin @ minął a my nie wiemy czy się udało czy nie. lolcia trzymany kciuki zeby jednak @ nie przyszla. NJuz dawno nie bylo tu dobrych wieści, przydaloby się kolejne maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sralis Margolis - trzymam kciuki, od razu daj nam znać jak będziesz miałą wyniki. Dobrze, że poszłaś na tą betę :) lolcia52 - ja bym jednak proponowała wykonać jakiś test zamiast ewentualnej wizyty u lekarza, bo może się okazać, że u lekarza jeszcze nic nie zobaczysz, a pozatym dziewczyny tu nie wytrzymają tak długo w niepewności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć wszystkim :) lolcia podziwiam twoją silną wolę skoro jeszcze testu nie zrobiłaś i nie masz go w planach ;) ...taaaak, jesteśmy głodne dobrych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
kamilsien - milo ze o nas pamietalas ;) czekamy z niecierpliwoscia na wrazenia z pobytu nad morzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki, ten brak wieści to może taka cisza przed burzą skoro w lipcu zaskoczylo 5, to może czeka nas znowu boom w sierpniu :) bądzmy dobrej myśli. w końcu nie moze być tak ze nic i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
u mnie póki co 7dc, wiec na mnie jeszcze poczekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostuję tylko, że Ja o ciąży wiedziałam jeszcze w czerwcu, ważka chyba też, ale pewna nie jestem. Uaktualniam tygodnie - ale ten czas zapiernicza ;) 13 sierpnia mam ważne USG - genetyczne, na którym robi się rózne pomiary i wyklucza się wady genetyczne. Mam nadzieję, że będziecie trzymały kciuki :) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07..........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ....................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ...................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......3........21.08.........Wrocław ..............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom........... . ....0 tysia123..........27..........4..........21,08.........l ublin.................0 żolinka...........28......................21.08......... jaworzno............0 AAAAA1980......28.........3..........18.08.........POZNA Ń .............0 bibi ............26 ..........5..........25.08...........wawa .................0 misia1990........19..........3.......25.08........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia..........27..........4.......29.08.........zab rze..................0 BRZUCHATKI : NICK.....WIEK....CYKL...TC..TERM.POR..MIASTO..OSTATNIA @..DZIECI bratka_....27......11.....10......05.03.10. Trójmiasto...28.05.......0 wazka85...24.......1......8......09.03.10...Lisburn..... 3.06........1 Moniakr...26.......3....................... .....Lodz ..................... luleczka1982..27...2.....6........???..........gdansk.. ....20.06......0 Monikaddd..22......18...6.......26.03.10....Białys tok................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
bratka ale to jakoś końcówka czerwca wiec w sezonie wakacyjno-urlopowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
bratka oczywiście,że będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! melduje sie i informuje ze lece sie pakowac, dzisiaj wyjazd na chorwacje :) jade zastąpic Ige :p do przeczytania po wakacjach :0 paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
żolinko baw się dobrze!!!udanego urlopu!!!buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki i trzymam kciuczki cały czas :) mi się @ kończy powoli :) w pracy niestety na neta wchodzic nie moge :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety - wynik ujemny, @ się rozkręciła na cąłego, jak się zbiorę po kąpieli (właśnie przyszłam z szychty) to wpiszę 31 sierpnia jako następny termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.......CYKL.........@..........MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabianice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.................0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsko..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa...............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wroclaw...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0 IGA................29.........4.........23.07.......POZNAN...........0 magdalenka.s....29.........5.........24.07.......gdańsk............0 kamilsien..........29.........6.........25.07.......Zamość............0 JOWITA.LODZ....29.........5.........26.07.......Lodz...............1 lolcia52............22.........2.........02.08.......nowy sacz........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocław ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom............0 tysia123............27.........4.........21.08.......lublin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNAŃ ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bielsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......zabrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...........1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO....OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmiasto...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn.......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lodz ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białystok...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×