Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
nie robiłam. boje sie ;/ @ nie przyszla ale w glebi duszy czuje ze nic z tego;/ obiecuje ze jutro zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
musi byc z porannego moczu, nie wyjdzie mi w dzien ;/ takze spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wy mnie kurcze nie straszcie ;/ ja nie moge teraz być w ciąży ;/ po prostu nie moge ;/ co ja w nowej parcy pwoiem???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana powiesz tak: dzien dobry jestem w ciąży:P a na wynik testu i tak juz nie masz tyśka wlywu, nie ma się czego baćm wychowam Ci jak coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Ale mnie nakrecacie...... szok. I jak ja mam w pracy wysiedziec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy sprobuj o tym zapomniec:P, ja myslalam, ze zrobilas wczoraj, byloby po sprawie albo :( albo :) ... chyba tu dzisiaj zasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - zrób ten test i zobaczysz, że od razu będziesz spokojniejsza. Ja Ci nie powiem czy jesteś w ciąży, ale może tak być, że @ Ci się spóźnia właśnie ze względu na tą nową pracę - zawsze to jakiś stres jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
HEJ KOBITKI JA DZISIAJ TESTOWAŁAM I D.....................A NEGATYWNY WYNIK:-(:-(:-( CO JEST KURDE ZE MNĄ NIE TAK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki! I znowu poniedziałek :( 5 dni do weekendu :( :( Weekendzik był fajny. Pobalowaliśmy z mężusiem i wypoczeliśmy :) Tysia_jak wyjdzie, że jesteś w ciąży to wszystkie zaraz nowej pracy będą szukać ;) Rób test bo umieram z ciekawości!!! Żoli_Ty chyba z nerwów i stresu tak masz. A im bardziej o tym myślisz tym bardziej się nakręcasz. Znam to :) Nie oglądam żadnych seriali o lekarzach, bo zaraz jestem na wszystko chora. Ostatnio sobie wkręcam, ze chyba chora jestem, bo plecy mnie często bolą. Im więcej o tym myślałam tym częściej bolały. Dopiero M mi uświadomił, że najbardziej bolą na drugi dzień po starankach czyli po robieniu świecy i już nie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Radosna wstalas:D ja tez mialam bardzo fajny week, i znow dostalam 🌼 od M. szaleniec, tydzien temu tez przyniosl razem z zakupami ;)..! i oczywiscie caly czas namietnie pracuje, obojetnie jaki to dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ja mam nadzieje ze te opoznienia to ze stresu mocno za to tzrymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
U mnie staranka powinny być między 8 a 14 października. Daleko jeszcze :( Ale seks z M jest tak przyjemny, że nieodmawiam ;) No i nogi do góry profilaktycznie po każdych przytulankach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_nie ściemniaj tylko testuj !!!!! Stresem tu nam będziesz oczy mydlić ;) Wszystkie zestresowane staraniami jesteśmy, a co miesiąc któraś zachodzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :):):) tysia normalnie zatestuj i nie wymiguj się- co ma byc to będzie- a nie wazne czy to dziś czy jutro :):):) jeseśmy spragnione informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
DOSTAŁAM @ 16 WRZEŚNIA ALE TRWAŁA TYLKO 3 DNI I BYŁA JAKAŚ DZIWNA W PIĄTEK IDĘ DO GINA BO COŚ JEST NIE TAK A POZA TYM BARDZO CZĘSTO KŁUJĘ MNIE W PRAWYM BOKU TAK JAKBY JAJNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_musisz mam testy robić codziennie czy to my czy może ktoś się podszywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mój M się smieje ze za mna nie nadąża - najpierw pol roku trzymam kciuki zeby @ nie przyszła, a jak @ mi sie spóźnia to teraz trzymam kciuki zeby to nie byla ciąża ;) dziewczynki, wieczorem zrobie test i napisze jak wyszedl. Kupie od razu dwa i jak cos to jutro rano zrobie zeby miec pewnosc. znikam popracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_facet by Ci chyba o beżowych kozaczkach nie opowiadał??? Tysia_czekam na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Wróciłam z urlopu i strasznie sie za Wami steskniłam:) Zaraz muszę przeczytać te wszystkie strony co pisalyście, bo pewnie jestem strasznie do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ciamcia_Witaj! Już Cię pare razy przywoływałam jak Cię nie było. Dobrze, że do nas wróciłaś 😘 Pisz jak było na wolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×