Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
ja jestem za ułatwianiem sobie życia, ale bez przesady ;) uzywam maszynki do mielenia i tych szatkownic do placków albo jak mam cos w dużej ilości na tarce zetrzec innego. Ale na przykład wszelkiego rodzaju ciasta zagniatane wyrabiam recznie, chociaz sa roboty do tego. Salatek krojonych przez maszyne tez nie lubie bo breja wychodzi ;/ jeszcze maszynke do pieczenia chlenba chce oi powtarzam dla mojego M ze to juz bedzie ostatni zakup do kuchni, na co on kiwa glową i mówi - "Taaaaa, jasne, juz to widzę ;)" No więc póki co z maszynki do chleba nici ;/ może pod choinke sobie zakupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia a ja wlasnie chce pierwszy raz w week upiec chleb, tak jak to robi moja mama czasem, ciasto, foremka i jechane:D kiedys w sklepie stalismy przy takiej maszynce mm ale zapachy, tylko, ze to to duzy sprzet, gdzie to wszystko chowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
z tego co widzialam to wcale taka maszynka duża nie jest, tzn jakies 30x30x30 cm tak na oko ;) jejku, zroóbcie cos zeby juz 17 byla ;/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, sałatek w robocie to chyba nikt nie robi ... Przynajmniej ja się z tym nie spotkałam. To Tysia, jak sobie zakupisz tą maszynkę do chleba to zdasz relacje z działania, bo to fajna sprawa jest. Tylko ja mam za małą kuchnię i mi się przestają sprzęty mieścić :o Najlepiej się urządziłam z frytkownicą, miała stać na górze, na szafkach, ale nie pomyślałam o tym, że jak wleje do niej 3-5 litrów oleju to jej nie dam rady już tam wsadzić - za duże ryzyko, że się wszystko wyleje. No i stoi jak ta sierota na blacie i mi miejsce zajmuje... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
oj bratka to sobie poczekasz, bo tak jak mówiłam mój M krzywo na ten pomysl patrzy. Jeszcze musze troche pojęczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, genialne pomysły przychodzą w najmniej oczekiwanych momentach. Właśnie mi się przypomniało, że mam parowar w szafce, który mogę na górę wystawić, a w jego miejsce wstawić tą frytkownicę. Szkoda, że nie pomyślałam o tym wcześniej, bo mam ją jakieś pół roku :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak naprawede człowiek wszystko chce i kupuje, a potem rzadko korzysta, to tak jak u nas np sandwich na poczatku sie robilo, a teraz stoi i sie patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja np. dostałam w prezencie ślubnym ten parowar - fajna sprawa, pierwszy miesiąc był szał i non stop warzywka i mięsko z parowaru, a teraz jak go raz w miesiącu wyjme to dobrze. Ale co tam, przyda się po porodzie jak będę karmić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
to jakis dziwne urzadzonko z linka to szajs jakis niesamowity ;/ i w tym salatki ludzie robia???? przeciez to nierówne wiórki wychodza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralina, przypomnialas mi ze ja tez gdzie sandwichera mam, chyba zamiast rybki dzis beda sandwiche ;) kurcze, przestancie o jedzeniu gadac bo juz sie slinie, a jeszcze ponad godzine musze w pracyu odsiedziec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc babeczki:) jejku ile nowych kolezanek przybylo:))))) J U P I ! Nie zagladalam dosc dlugo poniewaz mam w pracy taki zapierdziel ze szok - i co gorsze nie moge korzystac z kompa:((( byla afera wlasnie przez siedzenie w godzinach pracy w necie i teraz kicha:( moze za jakis czas ucichnie wszystko hehe bo tesknie za naszym forum. A jak juz wracam po pracy to bywa ze jak ugotuje obiadek, posprzatam to nie mam sily na odpalenie kompa w domu. Musze wieczorkiem usiasc i poczytac co napisalyscie - sporo tego jest;) A u mnie po staremu. Mam jakis stan podgoraczkowy i kicham wiec pewnie mnie przeziebienie rozlozy. @ jeszcze nie mam - zostaly mi 2 dni. Wczesniej pisalam wam o sluzie - nadal jest i mam nadzieje ze po cos sie pojawil;) Laseczki zycze wam milego popoludnia i wieczorku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zajrze wieczorkiem teraz ide cos zjesc i troszke pogarnac w chalupie bo wstyd tak mieszkac:P fajnie ze duzo piszecie, bede miala wieczorem co robic:-D BUZIOLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kami brak, no i Iga obiecala w week zajrzec. Madzia ciekawe co z tym sluzem, bo ja jak narazie to musze z lupa swojego poszukac:P jestem tak najedzona, ze pekne...a przed chwila dotarlismy do domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki byłam u lekarza i nie wszystko jest ok :( moje jajo się odkleiło na długości 5,4 cm :( prosze powiedzcie mi coś na ten temet bo umieram ze strachu :( ale wszystko inne ok serducho już bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
misia, bądź dobrej myśli ;) nie mam pojecia co to znaczy ale mocno tzrymam kciuki zeby na strachu sie skonczylo. Teraz spokój io pozytywne myslenie to podstawa... Chociaz wiem: łatwo mówić. jest tu jeszcze ktoś dzisiaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no wlasnie widze ze wywialo wszystkich - albo spia albo korzystaja z ostatnich slonecznych cieplych dni ;) a ja w pracy ;/ co prawda tylko do 13 ale dzien i tak zmarnowany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia -praca bleeee... ja zaraz bede przebierac posciel:)jakas niska mialam dzis tempke 36,28 ;0 spadam w dol hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Misia będzie dobrze wiecie co ostatnio sobie pomsylalam - ze kobiety powinny dowiadywac się o ciąży jak już bije serce i wiadomo ze wsio oki bedzie ;) byłoby mnie stresu. O choinka, wlasnie przez okno widzialam kobiete w ciąży już dobrze widocznej, tak gdzies 6-7 miesiac i palila papierosa. Jak widze cos takiego to mam ochote udusic gołymi rekami. Czy te dziewczyny nie myslą??????????????????????? a @ nadal u mnie brak.... mam nadzijee ze to tylko wynik stresu, bo ten miesiac jednak troche nerówów mnie kosztowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dobra dziewczynki, ja znikam do poniedzialku. Trzymajcie kciuki zeby @ przyszla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki Fajna dziś pogoda. Słoneczko. Może dlatego nikogo nie ma. Ja obijam sie od rana. Potem obiadek u teściów, a teraz odpoczynek w łóżeczku :) Wieczorem na mala imprezke idziemy, wiec na forum zajrze dopiero jutro. Trzymajcie sie i milego weeknedu zycze. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny :)::):):):):):) juz nadrobiłam 2 dniowe zaległości w czytaniu- wy się cieszycie z wolnego weekendu a ja niestety niee bo u mnie jest pracujący. u mnie w sumie zupelnie bez zmian- niby powinnam mieć od 16-tego dni płodne ale śluzu płodnego nie zauważyłam- dzis go nie widziałam wogóle;/ coś chyba jest nie tak. Tylko sutki mnie bolą, może to jakas oznaka płodnych dni- nie mam pojęcia- w poniedziałek wizyta lekarska i moze wkońcu się czegoś o sobie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Obiecalam ze pojawie sie w weekend i jestem:-D Tylko pewnie nikogo teraz nie ma... Dzis ladny dzien, slonko, ciepelko - mogloby juz tak zostac hehe. Caly dzien przesiedzialam w ogrodku:) Misia kochanie, trzymaj sie, musi byc dobrze. Jak przexczytalam to co napisalas to mi wyskoczyla gesia skorka... Same problemy. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×