Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ja chciałam tylko sprostować, że on jest taki miły tylko dlatego, że w ciąży jestem i nie wolno mi się denerwować. Chciaż normalnie też najgorszy nie jest. Jak coś zbroję to przychodzi i mówi : "Czuj się opierdolona " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się brzydziła z moim flirtować :o stary nie jest, ale za to ze sporą nadwagą , smierdzi fajkami i czasami potem ... fuj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja tez jeszcze do 17 w pracy ;/ ale mam dzis lenia. i zasypiam na biurku od rana ;/ szok ;/ zróbcie coś żeby mi sie chciało tak bardzo jak mi sie nie chce,.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:):):) no nie wierze ale kłamczuszka z tej tysi- jeszcze troszke a nosek urosnie jak pinokjowi ;p;p;p;p;p;p no ja juz po wizycie u gina. obmacał mnie, zrobił usg i skierowania na badania dał. w sobote ide na pierwsze- bo mówił ze między 23-26 dniem cyklu mam zrobić, a następne między 5-10 dniem cyklu no i męzuć dostał skierowanie na badania nasienia- tak wiec ok za miesiąc bede wszystko wiedziała po wynikach. ja jeszcze kilka godzin w pracy musze posiedzieć bo tradycyjnie do 21-ej;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) zrobiłam test i pokazała się jasna różowa kreseczka.... kilka dni temu tez robiłam i wydawało mi się, że coś widzę, zresztą pisałam o tym, ale wtedy mój mąż nic nie widział to pomyślałam, że to moja wyobraźnia ... a teraz na pewno ją zobaczy..bo nie da się nie zauważyć... nie wiem czy się cieszyć, czy to nie jest fałszywy alarm, tak bardzo bym chciała, żeby test się nie mylił trzymajcie za mnie kciuki MOCNO jutro chyba powtórzę test z porannego moczu, zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że to pierwszy test na którym coś widać... a zrobiłam ich całą masę :) to mój 26 dzień cyklu przy 28-dniowych powiedzcie co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolcia to super, ze juz po...a te badania wysyla Was bo mu cos nagadalas?;)czy tak sam od siebie? stresik byl co?:P żoli tysi nie ma co pytac, ona mysli, ze przed tym ucieknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi kafe muli małpko żolinko chodz pospiewamy:D... ja pije herbatke owocowa...! moj M dzisiaj mi gada ze ladnie wygladam, jakos tak inaczej i mowi moze w ciazy jestes?a ja mowie ...nio jak co miesiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do mojego tez dzisiaj mowie, ze taki męczący dzień, ze nic mi sie nie hcce itd... a on do mnie ze może coś zbroiliśmy i dlatego sie słabo czuje, a ja to samo - tak, kochanie jak co miesiąc - doszłam -> zaszłam -> a potem wychodzę... i przychodzi @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
@ nadal nie ma, brzuch bola i znowu przestał,,,, dziewczynki nie moge sie nakrecać, bo juz kilka razy tak miałam ze mi sie @ spoznial kilka dni. wiec teraz nie ma co sie nakrecac tylko trzeba cierpliwie czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze!! i sie porzadkowac bo tu balagan jeden wielki!!!no! STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 ważka79 .............29........11.......14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78...............31.........8.......15.09....... Kra ków ..........0 tysia123..............27.........5.......18.09........lu b lin.............0 Gosiątko21...........21.........3.......19.09........Z .Góra............0 Serenity30...........32........2..........19.09.....Pozn ań..............1 magdalenka.s........29.........7........20.09.......gdań s k . .........0 kamilsien.............29.........8.........20.09.......Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980...........28.........4.........21.09.......POZ NA Ń .........0 zuzanka staranka 80.29......9.........22.09.......Koszalin...........1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka.............28.........2.........27.09.......W ars z awa.....0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam.....25.........4.........28.09.......Wroc ła w .. .....0 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 wiolkcia...............27.........5..........03.10...... .z abrze..........0 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....16....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....5/6...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....8.....02.05.10.... wawa ........29.07......0 Vilemooo27..26....3 ....4/5.....20.05.10.... Kielce ........16.08....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia- stres był mega- a raczej skrepowanie. powiedziałam mu ze ok pół roku się staramy i nic i mówie że pewnie mi tu pan zaraz powie ze to jeszcze za wczesnie na działania ale on niee- ze to bardzo własciwy moment- wspomniałam o prolaktynie- że czytałam ze to może byc powód niezaciążenia a on to to widze że pani duzo wie:) na co jeszcze chce pani się przebadać z uśmiechem. no i po badaniu wypisał skierowania i zaprosił do siebie z wynikami- pytał czy mąż duzo jeździ za kierownicą, jaka prace wykonuje i czy pali. ot i cała przyjemnośc kosztowała 100 zł;/ no ale bynajmniej juz zaczynam jakies działania w tym kierunku- już kasa nie jest wazna liczy się przyszłe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki laseczki ja za 3 minutek śmigam do domciu wkońcu :):):) zajrze jutro popołudniu. buziaczki gorące i bawcie się ładnie z waszymi połówkami :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, skończyłam robotę na dziś, przegadałam trochę spraw ze wspólniczką i będę teraz próbowała zasnąć... łączenie pracy zawodowej i budowania gruntu pod własny biznes dość jest wyczerpujące... oj jak by mi się przydało dłuższe zwolnienie.... a tu nic nie wskazuje :-( dobrze że w piątek idę pośpiewać trochę na scenie to się zregeneruję, a w zasadzie od piątku zaczynam świętowanie podwójnej osiemnastki - i tak do poniedziałku, kiedy wreszcie ta podwójna osiemnastka nastąpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ostatnia, dziś pierwsza ;-) w zasadzie tak wygląda moje życie od ładnych paru lat. I nie umiem tego zmienić, bo gdybym miała poprzestać na robieniu jednej rzeczy w życiu, to bym nie umiała żyć po prostu... Miłego dnia, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×