Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

nie ma co swirowac... zreszta jedno piwo nie zaszkodzi. bez sensu jest odmawiac sobie wszystkiego bo moze sie udalo. a kto wie ile to jeszcze potrwa. dlatego ja tez nie rezygnuje z piwka czy lampki winka, zachowuje sie zupelnie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka, ja zmykam pod prysznic. ide zaraz pod kolderke, zrobie sobie herbatke i moze cos poczytam. mam juz dosc tego tygodnia. bedziesz jutro? ja napewno zajrze:-D wstane rano, zerkne jak tam tysia i pozniej na dluzej usiade przed kompem wieczorkiem. nie mam zadnych planow na jutro, mam ochote posiedziec w domu i nic nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia i kami poszly w Twoje slady ja juz po prysznicu, wloski sie susza... tak pewnie bede wieczorem 👄 zdrówka zycze i fajnie, że wpadłas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny:) mnie tez dopadło przeziębienie a raczej to chyba było jednodniowa i nocna chrypka z bólem gadziołka a teraz został tylko katar. już dziś byłam na pierwszym badaniu krewki- progesteron a między 5-10 dniem cyklu prolaktyna bedzie, testosteron i adnrosterdion. a potem z wynikami, no i nasionka męża.więc coraz blizej określenia ewentualnej przyczyny nieudanych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_łobuzie jeden czemu nic nie piszesz. Ja od 5:10 czekam na twoje 2 kreseczki. I co? Nic :( Iga_fajnie, że w końcu dla nas znalazłaś troche czasu :) Zaglądaj cześciej. W końcu to Ty nas tu wszystkie przyciągnęłaś zakładając ten wątek 😘 Koralinka_imprezka była do późna. Lubie tak ze znajomymi posiedzieć, pogadać, napić się winka. Uciekam, bo M krzyczy, że non stop przy kompie siedze (i ma racje) a on nawet na chwilke nie moze sobie z netu skorzystać. Miłego dzionka. Będę do Was dziś zaglądać jak M mi da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hej laseczkiJ Tysia, co u ciebie? Nie trzymaj nas w niepewnosciJ)))) podziel się wiesciami!!!! Kochane dziewczynki, wielkie sorry za to ze nie pisze często ale mam urwanie glowy – w pracy nie mogę korzystac z netu a w domu mam szpital... mamcia moja i babcia rozlozyly się na poczatku tyga, mialy przez 4 dni wysoka goraczke, wymioty, biegunke. I ja latalam jak oszalala od jednej do drugiej, musialam gotowac obiadki, wyprowadzac babci psiaka. Padam na twarzL I czekam kiedy mnie dopadnie bo przeciez musialam się zarazicL A co u mnie - @ przylazla. Mam dosc, wiecie co, ja już po prostu przestaje wierzyc w to ze obserwacja swojego organizmu cos daje i w to ze się uda w najblizszym czasie. Mialam kupe sluzu, niby owulka była i co? I wielkie G! Pomyslalam ze przestane się tym wszystkim przejmowac bo przez to myslenie czuje się kiepsko – jestem jakas slaba, serducho mnie nawala – bo tu praca, tu dom, tu rodzinka chora i jeszcze zamartwianie się ta ciażą. Chyba mam jakiegos dola...Poza tym moja kolezanka jest w ciazy z drugim dzieciaczkiem, po 3 probach im się udalo a ja???? Dobra nie smece wam, w sumie jest weekend i trzeba się cieszyc a nie narzekac. Igunia, ja tez myslalam ze dziewczynkom się udalo... jak przeczytalam to pomyslalam NIEMOZLIWE hehehe a jednak ten miesiac nie był taki denny. A tu masz, wszystko prysło jak banka mydlana – staramy się dalej:P Obejrzalam filmik i stwierdzam ze nie wyglada to tak strasznie hehe chociaz widok tej igly mnie rozwalil. Wiolkcia ty się kuruj kochana bo moja mama tez tak miala, niby katar, bol glowy ale olała sprawe i rozlozylo ją na dobre. Ja dzis ide z kumpela na zakupyJ Wlasnie dzwonila z zapytaniem czy się z nia przejade polazic po sklepach dla poprawy humoru;) buty by mi się przydaly – widzialam butki oleczki- super ale ten obcas mnie przeraza – ja nie umiem na takich obcasach chodzic, zabilabym się hehe. A wy co porabiacie? BUZIOLE dla wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
poprawilam swoje dane w tabeli. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 ważka79 .............29........11.......14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78...............31.........8.......15.09....... Kra ków ..........0 tysia123..............27.........5.......18.09........lu b lin.............0 Serenity30...........32........2..........19.09.....Pozn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........20.09.......Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980...........28.........4.........21.09.......POZ NA Ń .........0 zuzanka staranka 80.29......9.........22.09.......Koszalin...........1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka.............28.........2.........27.09.......W ars z awa.....0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam.....25.........4.........28.09.......Wroc ła w .. .....0 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 wiolkcia...............27.........5..........03.10...... .z abrze..........0 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....17....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ bibi2206 .....26....5 ....8......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3......7....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..26....3 ....4/5....20.05.10.... Kielce ........16.08....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
spadam zrobic obiadek - dzis pierogi lepię:) Zajrze pozniej:) Do uslyszonka laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niezłe macie tempo:) Iguś ja tez w tygodniu jestem zapracowana, nawet nie mam kiedy kompa otworzyć, i jak czytam tyle stron co dziewczynki pisały to mi tak śmutno, bo taka odrzucona się czuję:( Ciekawe co z tysią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia czemu odrzucona?? z moim leczeniem nie jest tak łatwo- póki chodze to jest dobrze, teraz siedzę w pracy i tak jeszcze przez 3 dni-został katarek więc to jeszcze nie jest tak źle- dobrze ze temperaturki nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Tysia, dostaniesz po tyleczku;) Odezwij sie!!! Madziu i Ciamcia - to czujemy sie tak samo, mi tez jest przykro z powodu tego ze siedze w pracy i nie zagladam tu a dziewczynki tak fajnie sobie gadaja:( Ale nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu chetnie bym sie na te pierogi wprosila;) Przykro mi ze sie nie udalo - ale postaraj sie nie zalamywac. I nie popadaj w depresje slonko, musi byc dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia!! - ja prosiłam zebys sie dała wyspac do 9h00 ale tu juz 16h10 wybiła!! juz nie spimy!!! dawaj wynik!! no to laski - obstawiajmy - wyszły II i tyśka oszalała z radości :P albo... nieee! nie pewno wyszly II !! magdalenka - wiem co czujesz - zaraz przejdzie ten psi humor i zaczniesz zyc nowymi starankami i nadziejami :D a mnie jaies grypsko chce dopaść, bo rano wstałam i fatalnie się czułam i nadal sie kiepsko czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wyszly 2 kreseczki bardzo mocne ;/ cholera jasna, nowa praca, nowe studia...nie moge sie pozbierac. W pracy na razie sie nie przyznam. Bo jeszcze nic pewnego. Ale studiow chyba nie zaczne,.... ja wiedzialam ze jak zaczne sobie plany robic to zaraz cos mi je pokrzyzuje.... z jednej strony sie ciesze a z drugiej wlasnie moje życie przewrocilo sie do góry nogami...... jak dojde do siebie to moze cos napisze. na razie na dzien dobry sie poryczałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupolku nic sie nie mart wszystko sie ułoży i z pracą i ze studiami! Ty rycz z radości uśmiechy wysyłąj a nie kwaśne minki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×