Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
rada dla staraczek: zacznijcie robic dalekosiężne plany, takie zeby ewentualna ciąża była wam nie na reke - gwarantuje ze raz dwa w ciazy bedziecie, bo zycie bywa zlosliwe.... rany, musze dla M powiedzieć, jeszcez go nie ma. w poniedzialek ide do gina z wynikami bdan co mi zlecil, to sie zdziwi ;) ciekawe czy juz na usg cos zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyśśśśśkaaaaaaaa wiedziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale zajebiście!!!!!!!!!!! cieszę się jak głupia i poleciałam mojemu nawet oznajmic i wołam Tysia jest w ciązy!!!!!!!!!!!!!! chyba nie zajarzył o co mi chodzi ale sie cieszył :P szybko myśl jak mężulka poinformować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
Tysia normalnie to cały cały dzionek czekałam na tą super nowinę GRATULACJE!!!!!! Zobaczysz wszystko się ułoży widocznie tak musiało być ciesz się maleńka i nie zamartwiaj na zapas jakoś sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie, zycie plata nam rozne figle. Czasami bywa tak ze zachodzimy w ciaze w najmniej oczekiwanym momencie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
W I T A N K O :) Jej wchodze na forum i co widze??? Super wiadomosc. Tysia, gtatki dla ciebie i mezusia:) Napisz kochana jak ty to zrobilas;) Ja na razie intensywnie pracuje z moim piotrusiem i zobaczymy jakie beda efekty:) Ale moze robimy cos nie tak:P Madzia szkoda ze @ znow przylazla, wiesz trzymalam za ciebie kciuki, myslalam ze na 100% sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
w pracy super, fajni ludzie, fajna atmosfera:) zobaczymy co bedzie dalej. napewno jest lepiej niz w poprzedniej. w tym tygodniu mialam kupe szkolen ale teraz juz bedzie troszke luzniej. widze ze iga, madzia i ja rzadzimy tu w weekendy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja czasami mam ochotke zajrzec tu w godzinach pracy ale nie mam odwagi hehe. wole nie ryzykowac...ale korci, oj korci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
laski gdzie sie podziewacie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka masz racje, nie ma co ryzykowac - ale wiem ze korci tymbardziej ze masz dostep do kompa. ja nie mam wiec sprawa jest prosta - nie moge wejsc na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, my okupujemy topik w weekendy a reszta dziewczynek odpoczywa:) super ze podoba ci sie w nowej pracy. a co do naszych kochanych forumowiczek to napewno sa zajete , dlatego ich tu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no tak ostro pracują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja zmykam zaraz zrobic jakas kolacyjke i chyba zapodamy sobie z piotrkiem jakis filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ciesze Tysia :):):):):) ekstra ze Ci się udało- zobaczysz to pierwsze przerażenie minie a potem wszystko się pieknie ułoży- jesteś zaradna kobietka więc na bank sobie wszystko ładnie zorganizujesz :):):) kazda z nas chciała by do Ciebie dolączyć i być szcześliwa brzuchatką więc prosze nas tu wszystkie pozarazać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dopiero wrocilam, patrze i co ?o matko TYSIA mimo, ze to bylo jasne i logiczne, ale szczere GRATULACJE !! kochana tak ma byc i juz, od teraz usmiechamy sie, dbamy o siebie i tyle, kariera nie ucieknie, a jakze przed Toba teraz wazna rola!!! żoliii czy Ty wysylasz fluidki?;) witam kami ;)no tak tez weekendowki faktycznie wpadaja nie w pore;)ale dobrze ze wogole dajecie znak zycia, jednak jestescie z nami zwiazane:D fajnie, fajnie och jak jest fajnie :) ja tez czasami M opowiadam o Was...ale on i tak tego nie zrozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy spią, bede tu jutro... tysia czekam na wino...bo zakład to zakład:P i zaraz szybko do gina i hop do drugiej tabelki ye! :D dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAA1980
Dziewczyny, własnie zrobiłam test!!!! Mam dwie wyrazne kreski!!!!! Chyba sie udalo :) Tzn, kupie jeszcze dzis dwa inne testy bo jednemu nie wierze!!!!! No i jakos dziwnie sie czuje, jakby to prwada nie bylo..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, własnie zrobiłam test!!!! Mam dwie wyrazne kreski!!!!! Chyba sie udalo Tzn, kupie jeszcze dzis dwa inne testy bo jednemu nie wierze!!!!! No i jakos dziwnie sie czuje, jakby to prwada nie bylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - gratulejszynnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!! ale zajeciśbie następna wskakuje na dół!!!!! pięknie dziewuszki!!!!! AAAAAAAAAA robiliści erazem z mężem prawda??? - tzn on juz wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciam ciam - i jak z ta 6 w totka?? bo ja nie mam nic :( więc pewnie Ty zgarnęłaś wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
TYSIA_Jesteś mega łobuzem, bo nas tyle wytrzymałas i jeszcze opierdzielałas za "wkręcanie" ciąży!!! GRATULACJE!!! Czekam na obiecane winko :) 😘 AAAAA1980_Ale urodzaj w ciągu 2 dni :) GRATULACJE!!! Super nowiny cały weekend :) Napisz co robiłas w tym miesiącu, żeby się udało 😘 Ale super tu sie dzieje w ten weekend na forum. Może wszystkie staraczki powinnyśmy zatestowac (skoro wszystkie weekendowe testowaczki maja 2 kreski) to może i my będziemy mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×