Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
ciamcia, ja tez chodzilam jak potluczona kilka dni. wiecznie spiąca i ziewająca. Takze uwazaj ;) mozesz byc kolejna do desantu do dolnej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żolinko kochana ja też, ale boję sie, ze zacznę sobie wmawiać;) Jutro jadę w daleką trasę do pracy na 4 dni, jak nie dostanę @ do czwartku to robię test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampa sterowana pilotem ?!?! za 1600 zł ?!?! No to zaszalałaś :P Fajoska jest, ale jak dla mnie zdecydowanie za droga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, dla mnie też:( ale n raty wziełam, to tylko 160 zł miesiecznie przez 10 miesięcy;) Wszystko kupuję jak najtańsze, kafeli na allegr itp, wiec lampa może być drozsza:) Ta k ogólnie to lampy są tak beznadziejne i mi sie nic nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
lampa zbajerzona na całego ale ja bym takiej nie kupila chociazby ze względu na cene;/ ale jak juz bedziesz miala dziecko i bedziesz chciala je czyms zająć to tylko dasz mu pilota od lampy i niech ma mały radoche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampa jest SUPER!!!! Mój Mąż Własnie mi napisał ze bardzo mnie kocha i ze cieszy sie ze bedziemy miec naszgo własnego zasrańca... brak słów... co On ma za słownictwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
AAAAA_powiedz mu,że nie może teraz tak mówic bo dziecko słyszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
rany, AAAAAAAAA ja bym sie chyba poryczala jakby mój M tak powiedzial o naszym dziecku ;/ a wlasnie, AAAAAAA kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie mialam isc 6 pazdziernika, ale po wyniki, bo bylam robic wymaz i USG niedawno, no ale skoro jestem w ciazy to pojde 13 pazdziernika, zeby minal 6 tydzien to wtedy lekarz stwierdzi ciaze i czy zarodek jest zdrowy :) Tak czytalam ze wlasnie tak powinno byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_a ty dziś idziesz? Napisz jak będziesz po wizycie :) A gdzie nasze brzuchatki: bibi, anulka, misia ?? Już o nas zapomniały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Vilemooo_też daj znać czy wszystko ok i w koncu na jakiego lekarza sie zdecydowałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Cześć Dziewczynki, ale tu wesoło :) Gratuluj Wam ogromnie brzuchatki. Ja Was cały czas podczytuję i nie zapomniałam o Was ;) Radosna w zeszłą środę byłam u dr Piaska. W sumie jestem rozbita. Wizyta bardzo miła tylko nie wiem czy o to chodzi w wizycie lekarskiej. Nie robił mi USG i nie zalecał w tak wczesnej ciąży. Następną wizytę mam na 14 października i będzie to już 9 tydzień - mam nadzieję, ze to nie za późno. Najbardziej mnie rozbiło to, że powiedziałam mu, ze mam delikatne bóle brzucha, a lekarz przepisałam mi duphaston. Generalnie zdziwiło mnie to - bo myślałam, ze takie bóle są normalne. Poczytałam co nie co o tym leku i wiecie co nie biorę go. Nie wiem czy dobrze robie, ale nie czuje, aby coś złego się działo. A o leku niezbyt dobre wiadomości poczytałam. |Generalnie jest na wiele dolegliwości, a ja wyznaje zasade, ze jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Bratka Kochana powiedz czy Ty tez czujesz bóle w podbrzuszu? Radosna, a TY do jakiego lekarza chodzisz bo już nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już raczej nie, a w każdym razie nie tak jak na początku, ale w pierwszych tygodniach bóle brzucha towarzyszyły mi non stop i uważam, że jest to normalne. Co do Duphastonu to zazwyczaj przepisuje się go jak kobieta ma plamienia na początku ciąży, nie wiem dlaczego się go przestraszyłaś, bo to nic innego jak syntetyczny progesteron, na pewno, by Ci nie zaszkodził choć moim zdaniem rzeczywiście nie było potrzeby żebyć go brała, ale wiesz ja lekarzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wrocilam.. ale sie rozpisalyscie beze mnie szok ! bylam u lekarza, ogolnie nie zrobilam mi usg tak jak chcialam, tylko dala skierowanie na inny termin ubrawilam ze sie staram pol roku, wiec przepisala mi kolejnych pare skierowan na badania ogolnie musialabym isc 4 razy na pobranie krwi :0 :P ogolnie stwierdzila ze sie pewnie za mocno spinamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz co Vilemoo dziwne ze dostałas dhupaston na podstwie tego ze cie brzuch bolil.;/ na twoim miejscu poszlabym do innego lekarza. Ten jakos nie budzi mojego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Tysia tez tak uważam. Ehh w sumie to już nie wiem co robić. Chyba się jednak na następny tydzień umówię to Rokity - jeszcze czekam na Radosną może Ona ma sprawdzonego gina. A poza tym to czuje się ok. trochę mnie mdłości męczą, ale da się przeżyć no i rozmiar biustu mam już chyba 'Z' :( i ogromnie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Vilemooo_ja chodze do dr Wydrzyńskiego - jest z-cą ordynatora na Kościuszki. Jeśli chcesz dam Ci namiary. Mnie on bardzo pasuje. Moje koleżanki, którym prowadzi ciąże bardzo go chwalą, bo wszystko zawsze wyjaśnia i tłumaczy i nie straszy, można do niego zadzwonić jak masz jakis problem (koleżanka np o 7 rano wydzwaniala, bo ja zęby bolaly i niewiedziała ile apapu na dobe moze brac). Co do Rokity to jak pisałam operował mnie i zrobił do świetnie. Gdybym nie chodziła już do Wydrzyńskiego napewno po wizycie w szpitalu i kontakcie z dr Rokitą poszłabym do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Radosna jeśli możesz proszę podaj mi namiary - będę bardzo wdzięczna. Jak nie chcesz na forum podam Ci moje gg - daj proszę znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
HEJ DZIEWCZYNKI ja mam dzisiaj zły dzień wszystko mnie wkurza pokłóciłam się z mężem sama niewiem czemu jakoś tak się dzisiaj dziwnie układa. Pobolewają mnie jajniki jak na owulke robiłam testy owulacyjne i guano nic z tego nie wyszło więc nie wiem czym mam się sugerować testami czy sygnałami mojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki:):):) tak czytam tych objawów i analizuje je ze soba. no i piersi mnie bolą już od akiegos tygodnia-a raczej same sutki ale to przy nacisku-nigdy tego nie miałam- ale nie uznaje tego za objawó mojej ciąży- pewnie za czesto je macam heheheh, śluz no cóz jest ale nie dużo- z rana jest więcej a potem troszkę ale zawsze go miałam przed @, osłabienia nie czuje więc ciąża tym razem takze wykluczona, czekam niecierpliwie na wyniki moich i męża badań. w tym miesiącu się wogóle nie nastawiam na ciąże. do sadnego dnia jeszcze 5 dzionków- miło by było gdyby się jednak udało- ale tak jak pisałam teraz jest oczekiwanie bardziej na luzie więc myslę ze wielkiego rozczarowania nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gąsiatko opieraj się na chęci a nie na konkretnych terminach - w dniach zbliżonej owólki ściskaj sie z mężęm jak najbardziej- nie myśl o owulacji wyłącznie. ja co do testów owulacyjnych nie mam zaufania- słyszłam kilka negatywnych informacji od moich znajomych- smama nigdy nie stosowałam więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hej dziewczynki ja jestem wczoraj czy w sb pogratulowąłam nowym brzuchatkom:) tysia my powiedzielismy rodzicom i siostrze zaraz po pierwszym usg które było w 6 tygodniu. ja swoim dwóm przyjaciółkom już powiedziałam też. co do kawki to ja zawsze piłam, i tak jak bratka mam bardzo niskie ciśnienie ostatnio 91/61, ale kawy nie moge pić mam jakąś awersję już na samą myśl, chociaz czytałam ze można, tylko oczywiscie w rozsądnych ilościach. u mnie pewnie byłayby wskazana,za wzg na to cisnienie ale nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
u mnie póki co 9 końcowka 9 tygodnia i powiem ci tysiu że byłam na usg w 9 tyg i niewiele widać, żółta plamka na ekranie, ale serduszko już bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
też słyszałam negatywy na ten temat może dam sobie z nimi spokój jak mam mić przez to większe zamieszanie w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
znikam dzis zaraz. Opowiem dopiero jutro co lekarz powiedzial, bo dzis juz nie zamierzam przy komputerze siedziec. Wogole postaram sie komputer ograniczyc, czego sie nie robi zeby dzidzius byl zdrowy ;) Trzymajcie sie cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Vilemooo_nr tel do dr Wydrzyńskiego 502 250 922 Jeśli chcesz się tylko umowić na wizytę to dzwoń dziś lub środa/czwartek popoludniu, bo to położna wtedy odbiera jego kom i zapisuje. w innych terminach on nie ma kalenadarza, więc nie zapisze na wizyte. Aha i jeśli się na niego decydujesz zadzwon jak najszybciej bo ma dużo pacjentek i tak za 4-5 tyg dopiero umawia. Jak chcesz go zapytac o ten dufaston i ból brzucha to nawet jak polozna odbierze to zapytaj albo zadzwon normalnie na tyg kolo 12-14 wtedy jest najluźniejszy. Aha i jak nie odbierze to smiało dzwon za jakis czas znowu, bo moze poprostu nie moze akurat odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×