Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

może my też powinnyśmy zacząć kupować im kwiaty :p tylko znając mojego jak on by dostał kwiatki to ja na dzień kobiet pewnie bym otrzymała właśnie jakieś skarpetki piwo albo krawat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mój dzis ma kolacje na zyczenie - czyli on wymysla co, a ja gotuje tak myslę ze moze by jeszcze skoczyc jakis drobiazg mu kupic..... szkoda ze nie pomyslalam wczesniej to bym mu zamówiła na necie taka koszulke z napisem "SUPERTATA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka,ja Ci się pośmieję przecież skarpetki to bardzo praktyczny prezent ! :) Swoją drogą ja też uważam,że mój to nie chłopak tylko mężczyzna,no ale skoro nie ma dnia mężczyzny to trzeba obchodzić dzień chłopaka. Faktycznie Mężczyźni mają ułatwienie zawsze kupią różyczkę i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia taką koszulkę możesz zamówić i trzymać na dzień ojca i dasz mu od Waszego maleństwa w przyszłym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja sobie mysle ze zamówie i dam bez okazji, albo na mikołajki na przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko kokardę !!!!!!!!! Innym razem to zażyczył sobie żebym była "tortem śmietanowym" - rozumiecie miałam mieć zrobioną bieliznę,którą mój zjadł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre,dobre...podobają mi się twoje pomysły Kati ;) dziewczyny miło się gawędzi,ale niestety robota czeka i samo się nie zrobi... niestety...uciekam.do usłyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą koszulką fajny pomysł,ale jak macie jakieś inne pomysły to dawajcie proszę,mam czas do wieczora żeby coś kupić lub wymyślić. Teraz już zmykam,ale zajrzę później,by skorzystać z jakiegoś oryginalnego pomysłu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kolejny dizeń kłuje prawy jajnik, więc może nie za pozno i dzisiaj działam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zmienie topik na pozytywnie nakręcone hipochondryczki (jesli takowy istnieje) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli - no przecież to dobrze, że kłuje znaczy, że pracuje ;) W końcu Ty podobno zapłodniona od 12dc to on teraz musi ciężko pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tez kluje troszku co jakis czas, a jak mnie kłuł w poprzednim miesiacu przed @ przeciez, to co sie u nas dzieje to jest poprostu komedia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_Ty się łobuzie nie śmiej, cieszyć to się będziesz 13.10. jak @ nie przyjdzie i podziękujesz mi wtedy :) . Mówiłam, że kija biore i pogonie @ to mi nie wierzyłyście,a tu tyle brzuchatek nam przybyło a zaraz Koralka i Żoli to nich dołączą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna z kijem niczym Lara C. żoli srednia wymowka z tym samolotem, glupolu :P!! tez kiedys panikowalam ze wyrostek mnie boli, a to bylo zapalenie pprzydatkow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×