Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
ale wam fajnie..... mnie taka deszczowa pogoda chwila moment usypia. więc ledwo zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak u Wiolkci z tą pogodą niby słoneczko wygląda,ale jest przez ten wiatr bardzo chłodno. Mam Tysiu właśnie taką nadzieję,że je usłyszę - już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do brzucha to cały czas mnie pobolewa,byle nie bolał za bardzo,bo zacznę się martwic-dlatego ciągle mierzę tempkę,bo ponoć jak zacznie spadać to coś nie tak. Ale dziś miałam 37,2 to na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki :) Jak dzionek mija? U mnie sennie, ale pracy dużo, więc szybko dzień mija. Zapomniałam mierzyć temp. Ale od jutra będę znowu mierzyć. Jakbym miałam 28 dniowy cykl to dopiero by @ się kończyła, więc chyba nie jest za poźno. Może dokonam jakiś odkryć jak Korala,że skoki są w inne dni niż myślałam? Przyda się na następny cykl. Tysia_ty to śpisz przez dzidzie,a nie od pogody :) Koralinka_ładne skoki, który to dzień? Żoli_ty tez się mierzysz? Po co jak ty już zaciążona jesteś :P Bratka_nie wolno ciężarnych stresować, chyba musze tam z twoimi kolegami porządek zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
radosna, ja to i przez dzidzie i przez pogode spie, wiec podwójnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przyszla ta z kijem:D ktory to moj dzien cyklu?lepiej nie pytaj mowie CI, ja powinnam w przyszlym tygodniu dostac @:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co smiac sie mozna, jezeli faktycznie owulka moze sie przesunac to warto mierzyc tempke mysle.. ja nadal mam sluz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Korala_pytam który dzień skoków i od którego dnia cyklu się zaczęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_a chociaż były stranka w ciągu tych ostatnich 3 dni? Jak dopiero teraz są skoki to kiedyprzewidywany termin @? Bo miała być 6 października. Zobaczymy co u mnie wyjdzie. Może też będę zaskoczona ??? Żoli_wiem wiem, że chorasek jesteś. Ale nie bierz za dużo leków, bo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja włąsnie robie placki ziemniaczane z gulaszem :) tre je na grubych oczkach tylko teraz mam malutka przerwę bo teściu poszedł po ziemniaczki bo zabrakło :) hehehe robotka nie maja więc mam ręczny naped :) ałaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tradycyjne placki. róznica tkwi tylko na grubości w scieraniu. tre je na nagrubszych oczkach- sa wtedy bardziej kruche- tradycyjnie maka, jako, cebuli troszku, wegetka czasami wrzucam troszkę ziółek świeżych ale teraz mam tylko suche. a gulasz to łopatke podduszam z cebutką i fiksem gulaszowym no i takze troszkę świeżych ziółek i czasami pieczarek- placki wieksze robie i grubsze. na talerzu na placki i gulasz ścieram żółty ser i to wszystko. taki zwykły przepis.nic wymyslnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiolkcia, dawaj adres, jade do ciebie. Ty brutalu, narobiłas mi ochoty na placki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, poprostu placuszki i poporstu gulasz, ale zrobie moze nawet w week, bo gulasz zawsze lacze z kasza:)tym razem zrobie tak:P dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×