Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

kochanie mierzyłam wczoraj bo fatalnie sie czulam :( ale nie w związku z cylkem tylko grypskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj M kiedy mu cos opowiadam juz za duzo na ten temat, o was czy o znajomych to mowi ze musimy odpuscic ... mi sie wydaje, ze odpuscilam, a to ze gadam i gadam to mam taka nature:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:):):):) witam w ten chłodny poranek. u mnie katarek się juz kończy na szczęście- moze jeszcze z 2 dni bedzie a potem sioooo z noska mojego. :):):) moze i ja powinnam mierzyć temperaturkę ?? zamierzam to robic zkażdym kolejnym cyklem a potem nie robie tego, chyba jestem za mało zdyscyplinowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie to juz tak wpisane do glowy jak pora wstawania, otwieram oczy, biore termometr ciach i mozna stanac na nóżki;) u mnie dzisiaj w pracy tak ciemno, ze chyba zasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi zolinka ze ja juz tez ma dosc tego wszystkiego- a jak jeszcze słysze lub widzę o 14-letnich"guwniarach" w ciażo to az mnie skręca normalnie. bo człowiek jest w stanie zapewnić byt dziecku, pragnie go a tu co?? nie bo po co dziecko;/;/;/ swiat nie jest sprawiedliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się uda i mi :):):) zobaczymy jutro czy zmierzę :):):) hehehehe. u nas nie ma ciemności ale jest straszny wiater- drzewa lataja jak chorągiewka na wietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karolcia,na razie czekam na wizytę u lekarza. Jak dzwoniłam to kazała mi przyjść dopiero za miesiąc,więc długo sobie poczekam-pewnie będzie się dłużyc jak cholera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej wszystkim ;) Kati, jak za miesiac masz wizyte to od razu serducho usłyszysz ;) żoli, pewnie ze trzeba wyluzować i wtedy się uda ;) jestem tego najlepszym przykładem ;))) wiecie co, ale mi sie spać chce ;/ rano ledno z lozka sie zwloklam, a do tego jeszcze pada, jest szaro i ponuro ;/ chyba sobie jakas kawusie zaraz zrobie ;/ Kati, a powiedz, boli cie brzuch? bo mnie wczesniej caly czas bolal, a teraz sie uspokoil i tylko czasami go czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
przeciewko grypie sie nie szczepie, jakos nie wierze w te szczepionki. Mój M zawsze sie szczepi a choruje wiecej niz ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie odwrotnie ja sie szczepie, a moj M nie, ale w sumie oprocz jednego przeziebienia rocznie nic nam nie jest:D, a to w sumie nie jest zeby nie chorowac, tylko, zeby zmniejszyc wystepujace powikłania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w dobry moment Koralcie, bo tak mnie koledzy w pracy od wczoraj wkurzają, że siedzę od godziny i próbuję się nie poryczeć ze złości, a normalnie nie jestem skora do płaczu. Eh te hormony .... :o Ale co tam, zdecydowałam - za 6 tygodni na zwolnienie, a jak mnie będą mocno dalej wkurzać to za dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to łobuzy- jak moga wkurzac bratkę??!!! a idz na zwolnienie i wtedy zobaczą jak jest niefajnie bez Ciebie:):):) i to oni bedą szlochac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najbardziej to denerwują mnie tym, że jak widzą, że się wkurzam to mówią, że mam być spokojna, bo będę miała nerwowe dziecko co wkurza mnie jeszcze bardziej, Normalnie oszaleć idzie, ale przynajmniej ciśnienie mi trochę podnoszą, bo mam niskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie na zwolnienie i wtedy oczka sie otworza:P a ja czekam na koniec pracy, to sobie poczekam jeszcze ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jejku, u was tez tak leje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×