Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Mnie "na dzień dobry" lekarz zapytał czy na Ukrainie była ostatnio. W sumie poszłam do lekarza, bo sie wystraszylam, tyle sie teraz mówi o tych grypach. Jak gorączki nie ma to sie juz lepiej czuje. Najgorzej jest w nocy i rano jak mam temp prawie 39 stopni. Zamówiłam Salfazin dla mężulka i juz mi truje, kiedy przyjda jego tableteczki :) No i termometr owulacyjny tez zamówilam, czekam jak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę ze ta epidemia grypy na urkainie to znak jak w złym stanie jest tam opieka zdrowotna. nie wyobrazam sobie sytuacji, gdzie nie ma w aptece leków!!!!!!!! mamy wolny rynek, firmom farmaceutycznym zależy na tym, żeby sprzedawac jak najwiecej wiec jakikoliek niedobór na pewno uzupełniliby, A to, że leków brak oznacza ze ktos musi te doswy hamowac. Liczba chorych pewnie jest przesadzona, ale na pewno jest ich wiecej niz standardowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ale panikę rozsieją, moje sąsiadki robią w gatki normalnie i ciągle o jednym gadają;) Ta łyka takie leki, tamta inne, te się szczepią. SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna tak juz jest ze caly dzien czlowiek jakos 'przechodzi' a wieczorem goraczka dopiero daje popalic i strasznie wymeczy organizm:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
A co to za magiczne tabletki????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
bo ja nie w temacie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze sobie obiecuje ze: BEDE BIEGAC BEDE REGULARNIE PLYWAC BEDE JEZDZIC NA ROWERZE ZAPISZE SIE NA SILOWNIE ALBO AEROBIK i... kicha. obiecanki cacanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Salfazin to tabletki dla naszych kochanych facetów, suplement diety, które mają pomóc, zeby plemniczków było wiecej, zeby były szybsze i lepszej jakości. Nie zaszkodzi jak M weźmie tym bardziej, ze ciezko o dobrze zbilansowaną diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
M dzwonil, bo wlasnie wyszedł z wizyty kontrolnej u lekarza i ma juz zacząc normalnie chodzic i na rehabilitacje ma isc. Jak dobrze!!! Myslalam,ze juz zwariuje z tym lataniem wkolo niego. Najgorzej teraz jak jestem chora i ledwo co z łożka sie zwleklam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żolinkoralinka
Radosna 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żolinkoralinka
kuruj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja też stem chora, na zatoki mi poszło i szczyka wszędzie :/ Ale mam taką książkę o chorobach i jak je leczyć nie wykorzystyując antyiotyków więc zakupiłam dziś czosnek w kapsułkach i wit C z miodkiem i papają, pycha:) Czosnek ponoć rewelacyjny na zatoki - bierze się po 2 kapsułki dziennie przez 15 dni. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza. Na razie widać tylko pęcherzyk, nic w środku - trochę się zaniepokoiłam, ale poguglałam i wyszło, że tak to jest na tym etapie. Zalecił kwas foliowy (biorę od pół roku) i spokojny spacerek do niego za dwa tygodnie na oglądanie, jak się sprawy rozwijają. Oraz kupę badań. Jutro pójdę się badać zatem. Z szefem nie porozmawiałam, bo mieliśmy sporo naglących spraw do omówienia i nie bardzo był klimat. On by się załamał wczoraj, więc mu powiem za tydzień na spotkaniu albo w piątek. W ogóle mam kupoę roboty i jakies takie poczucie obowiązku, które nie pozwala mi jej "rzucić"... i odpoczywać spokojnie w domu. Miłego dnia, dziewczyny. Testuję czy umiem wysyłać fluidki: 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witam się tylko i pewnie znów mnie cały dzień nie będzie, bo mam nawał pracy (no możę zajrzę w przerwie na kawkę lub śniadanko). Radosna - kuruj się kochana 🌼 Sralis to normalne na tym etapie, że tylko pęchcerzyk widać więc nie ma co się martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada u was snieg?? Widzialam rano w tv ze niezle zachód polski znowu zasypało ;/ Na szczescie na razie u nas sucho, chociaż wieje już drugi dzień niesamowicie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Jak ja dzis zobaczyłam na termometrze minus 2 i snieg za oknem to odrazu załozyłam rajstopy i podkoszulke :) Na autobus byłam jak zwykle ale tym razem az dwa autobusy wypadlu i 25 minut stałam na przystanku. Zaczynam prace o 8 a i 8:03 byłam dopiero w autobusie :) Przez to ze 2 autobusy wypadl to autobus byl pełniutki!!! i jechał ze 30 km/h :) No ale dojechalam do pracy na 8:50 :) i się okaząło, ze mój kolega jechał autem półtora godziny a normalnie jedzie 30 minut :) Takze dzis wszyscy sie spozniaja :) Dziewczynki, jutro ide do lekarza na rano, wiec trzymajcie kciuki zeby wszystko było OK :) Miłego dnia :) ...........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA no to rzeczywiscie wielki came back zimy macie ;/ wspolczuje , chociaz nas tez pewnie tez to czeka. A co do wizyty u lekarza - głowa do góry, na pewno bedzie dobrze ;) Oczywiscie po wizycie daj znac jak bylo i co lekarz powiedzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po lekarzu jade prosto do pracy, wiec napewno odrazu sie zamelduje :) Obowiązkowo :) A teraz.... byle do 16:00 :) i do cieplego wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na południu nie pada, swieci słonko ale jest potwornie zimno. Wczoraj kupiłam czapke i szalik bo nie byłam w stanie wytrzymac z gołą głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak troche z innej beczki ;) wczoraj mój M wieczorkiem otworzyl sobie piwo, i wiecie co, normalnie az mi sie niedobrze zrobilo jak mi tym piwem zapachniało ;/ Szok, odrzucilo mnie na amen od alkoholu ;/ A wczesniej z przyjemnoscia od czasu do czasu piwko wieczorem wypiłam (oczywiscie przed ciążą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia ja tak miałam z kawą, ale już przez ostatnie 3 dni wypiłam filiżankę i już mnie nie odrzucało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aha :) tak w ogole to cześć wszystkim :) w tym okropnym dniu, ale teraz już tylko takie czekają ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewuszki :) Co tu tak cicho? Ja dziś troche lepiej. Temperaturka 38, wiec znaczna poprawa. Nawet włosy dziś umyłam. Zaraziłam M, choc urządujemy i spiny w dwóch różnych pokojach, zeby nie złapał tego gówna ode mnie. Miał 37,5 i jeczał rano, ze nie ma sił herbaty sobie zrobic - faceci...No coment!!! Przyszedł mój temometr owulacyjny :) Jak skoncze chorowac to zaczne tempke mierzyc. Do owulki i tak jeszcze jakies 3 tyg, a teraz to by głupoty powychodziły. Sralis_moze za wczesnie, zeby było zarodek widac. Napewno na 2 tyg juz sie pokaze :) A twoje fluidki...ZAWODOWE!!! AAAAA_o co chodzi z tym sniegiem? Pokazuja w tv i sie wierzyc nie chce! U mnie słoneczko cały dzien. Ty to sie ciepło ubieraj, zebys sie nie przeziebiła, bo teraz to baaaaaaaaaardzo niewskazane!!! Pozdro dla wszystkich 😘 ŻOLINKORALINKA_fajne to połączenie for you 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
HEJ:) pada snieg, pada snieg... :-) Radosna usciski dla ciebie, zdrowka ci zycze kochana!!! a co do facetow to coz... oni tak maja, lekko ich gdzies zaboli i od razu afera na calego;) Dziewczynki teraz chyba mnie cos rozklada bo kiepsko sie dzis czuje i mam okropny katar:-( wskakuje dzis do wanny, wygrzewam sie i jutro musze byc jak nowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Sralis Margolis rzeczywiscie jak jest w pracy nawal roboty to czlowiek nie wie jak taka rozmowe zaczac ale w sumie czym tu sie przejmowac, jestes mloda, masz pod serduchem bijace male serduszko i tylko to sie liczy:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
AAAAAAAA trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte. Iga ja ze sportem mam tak samo. lenie z nas okropne i tyle. Obiecuje sobie ze sie za siebie wezme, mam nawet w domu rowerek co bym zima sobie troche rozruszala kosci ale myslisz ze go uzywam?? Stoi sobie jako ozdoba w pokoju;);) Nie chce mi sie i raczej wole sobie ksiazke poczytać albo filma jakiegos zapodac a kilogramy przybywająąąąąąąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×