Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

postaram sie wieczorkiem zajrzec ale jak znam mojego M to będzie okupował komputer ;/ Ja mam pytanie z innej beczki do brzuchatek - słuchajcie dalej macie taki wodnisty biały sluz? U mnie do tej pory jest go sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korala 🖐️ fajnie, że zajrzałaś i przykro mi, że znowu się nie udało :( Trzymam kciuki za badania i czekam na wieści 🌼 Ja powinnam byc wieczorkiem, bo mój M nieobecny jakoś do 21. Tysia - malduję, że śluzu nadal dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten sluz zauważylyscie w samych początkch ciąży czy dopiero pozniej? Bo zawsze przed @ mam taki gęstawy białawo żólty. Czy on od samego początku ciąży ma byc wodnisty? Ten sluz to ponoc takie mleczko, którym sie karmi dopiero co zapłodnione i zagnieżdzone jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka_co za czort z tym @, ze ak przyłazi nieproszona!!! Zaczynasz badania i moze w koncu temet sie ruszy i nie długo bedziesz sie tu udzielac jako brzuchatka. Wkurzyłam sie na M, bo zauwazylam, ze zaczyna wykorzystywac sytuacje. Nagle juz w ogole nic sam nie moze robic. Lezy tylko w łózku ma zyczenia, najczesciej w najmniej odpowiednim momencie. Powiedzialam mu, ze nie widze zadnych chęci powrotu do zdrowia z jego storny i ze im wiecej narzeka tym mniej mi go żal. Delikatnie sie obrazil, ze mu przejdzie. Bibi_wrócilam dzis do wiesiołka, bo antybiotyk skonczylam. Wczesniej brałam 3x1 tabl a teraz biore jak ty 2x2 tabl. Do owulki jakies 3 tyg. Zobaczymy co z tego bedzie. Choc jak M tak wkurza to mysle, ze dziecko to ostatnia rzecz , której mi dzis potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki zaraz wyjdzie ze jestem niedorozwój :D ale czy "od 4 miesiąca" oznacza ze już w czwartym można stosować czy po 4 ????:) przepraszam za swoje głupotki no ale wychodzi ze mam problemy z językiem polskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia śluz mam ... może nie jakos szczegolnie dużo, la eja nie jestem śluzowa wiec ogolnie u mnie zawsze było go mało teraz mam codziennie ... wiec mozna powiedziec ze jest go dużo:) aha zakupiłam już oliwkę Nivea i Penaten oliwka w zelu (bardzo przyjemnie pachnie tak btw) i własnie na niej jest napisane od 4 miesiaca. U mnie dziś 101 dzień ciązy wiec początek 4 miesiaca. Poki co to mi tak mija szybko ta ciąza ze szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dzien dobry:))) witam w ten sloneczny dzionek! bibi od czwartego czyli wg mnie juz w 4 mozna:-)))) koralinka, iga BUZIOLKI dla was!!!! przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja postaram sie byc wieczorkiem-nie wiem czy moj maz czegos nie wymysli bo w sumie jest piatek i moze gdzies mnie zabierze;) ale jesli nie to napewno sie tu pojawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Radosna, nie denerwuj sie, nic na to nie poradzisz. Tak to juz jest ze faceci jak ich juz cos zaboli to mysla ze sa pepkiem swiata i najlepiej jakby zona nad nimi skakala - moj maz narzeka na bol gardla wiec wczoraj wrocil z pracy i co zrobil???? pilot w łape i przed tv. a ja z pracy z wywalonym jezorem wrocilam i wzielam sie za sprzatanie i obiad...... nikt mnie nie pytal czy cos mnie przypadkiem nie boli!!!! tez sie na to wkurzam ale co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Postanowilam ze w ten weekend jade na zakupy, musze poszukac i zakupic spodnie bo szukam ich od paru miesiecy i nic mi sie nie podoba. Takze ja jutro wpadam w trans hehe i ide sie wyszalec na maxa. Tymbardziej ze jedziemy we 3 - 3 babki a faceci niech siedza w chacie. A juz sobie wyobrazam jakie bedzie wielkie halo bo tu moj mezus umierajacy z katarem lezy;) a ja na zakupy sie wybieram...... ale ze mnie podla zonaa jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Milego dnia laseczki, ide dalej popracowac i o 16 zmiatam do domku i W E E K E N D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi - u mnie było napisane od 4 miesiąca no i ja zaczęłam stosować po skończeniu trzeciego czyli jak zaczął się czwarty. Tak a propo tematu to mnie się też nikt nie pyta czy coś mnie boli i obiad musi być na stole. A ostatnio to mój szanowny małżonek przeszedł sam siebie i nawet nie pomyślał, że zrobił coś nie tak. Stoi ze swoją ciężarną żoną (czyt. ze mną) w kolejce do kasy w hipermarkecie no i podszedł facet z pytaniem czy go przepuścimy, bo on ma tylko dwie rzeczy, no i mój M bez namysłu się zgodził. Ja po pracy, plecy mnie bolą po 8 godz przed kompem, a ten sobie beztrosko ludzi przepuszcza ... No normalnie myslałam, że go walnę ale nie chciałam obciachu w sklepie robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie, tacy to są faceci...... mój mi kiedys powiedział, że jak mi cos nie odpowiada w jego zachowaniu, to mam mu powiedzieć wprost, ale bez świadków, to postara się poprawić. Ale domyslać sie o co mi chodzi to on nie zamierza. Wiec u nas komunikacja jest prosta: mówie, czego oczekuje a on sie stara. Wie że do obiadu on ziemniaki obiera, a czasami robi surówkę, on nosi ciezkie zakupy, jak powiem to poodkurza itp. Jednego go tylko nauczyc nie moge: zeby mi czesciej kwiatki bez okazji kupowal ;/ pod tym względem jest niereformowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, a ten facet co chcial zebyscie go przepuscili to tez oczy w dupie miał ze nie widzial ze w ciąży jestes. A poza tym przed kobiete sie wpychac nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc:) Widze ze rozmowa zeszla na temat naszych drugich polowek:) moj maz tez swiety nie jest hehe. ostatnio oznajmil mi ze on nie musi mi pomagac w sprzataniu czy gotowaniu bo przeciez on jest od remontow np i ja mu w remontach nie pomagam (niewazne ze po malowaniu to JA sprzatam, ze czasami sama zlapie za pedzel, itp). Zapytalam go ile razy w zyciu on ten remont odbimba i jak to sie przeklada na moje codzienne gotowanie czy sprzatanie czy pranie. Nie umial odpowiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bratka to jest wlasnie to!!!! Co tam ciezarna zona, niech se facet przejdzie skoro ma tylko dwie rzeczy, zona moze postac. A najgorsze jest to ze oni nie myslą! Palna cos i nie zastanowia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Wiecie, ja na mojego Piotrka nie moge narzekac, ale czasami sie zastanawiam nad tym wszystkim i dochodze do wniosku ze nie ma co trzymac jezyka za zebami i ustepowac facetom. Kiedys dla swietego spokoju tak wlasnie robilam ale teraz mysle sobie ze nie warto, trzeba walczyc o swoje. To ze jest dobrze nie znaczy ze nie moze byc lepiej nie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Madzia ja tez moze sie pojawie ale nie wiem o ktorej bo przychodzi do mnie kolezanka po 18 - niby na chwile ale kto wie jak to sie skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
pozostawiam wątek bez komentarza, niestety u mnie to samo. Tyśka co do kwiatów też!!!!! no kuźwa zeby tak cięzko było się domyślić! no najchętniej to chce lecieć jak już gdzies przechodzimy i coś mu powiem, albo spojrzę jednoznacznie, ale oczywiście nie chce zeby wtedy przy mnie leciał i kupował ..... i mógłby kupić chociaz na drugi dzień, ale niestety juz zapomina o sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aha bratka i madzia dzięki za odpowiedz:) ze nie pozostawiłyście mojego głupiego pytania. Bratka a czego używasz, tysia pisała że oliwki i też widziałam dużo pozytywów dlatego sobie kupiłam dwie :) ale dużo pozytywów czytałam też o ziaji mamma mia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dziewczyny mam pytanie, czy uwazacie ze po tylu nieudanych cyklach powinnam wybrac sie do lekarza? to juz 10 cykl. piotrek mowi mi ze panikuje, ze nie ma sie co przejmowac bo u niego w pracy ludzie tez mniej wiecej roczek sie starali a ja mam mieszane uczucia:( nie lubie chodzic po lekarzach ale boje sie ze jesli jest cos nie tak to niepotrzebnie wydluzam ten czas - bo lepiej np jest sie leczyc jesli sie wie na czym sie stoi:( a moj maz uwaza ze schizuje, ze wszystko jest ok a ja sobie 'wymyslam':((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
bibi no co ty:) nie ma glupich pytan:))))) moje w sumie tez nie jest najmadrzejsze hehe, bo co wy mozecie mi tak naprawde doradzic... boje sie ze powiecie mi 'ty glupia babo rusz d... i idz do tego lekarza bo twoj przypadek jest beznadziejny' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien, ja bym poszla i sprawdzila czy wsio oki. Jak w porzadku, bedziesz spokojniejsza. A jak sie okaze ze jednak jakis problem jest to im wczesniej zacznienie leczenie tym wczesniej sie uda ;) ja ostatnio kwiatki dostałam jak mój Grzes dowiedzial sie ze w ciąży jestem. Zadzwonilam do niego z ta nowina, wiec jak wrócil do domku to już z pęczkiem róż ;) niedługo mam urodziny wiec mam nadzieje znowu na kwiatki. A potem niestety do walentynek bede musiala czekac ;/ no cóż, nie można miec w życiu wszytskiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
a wyy jak sadzicie czy moge byc w ciazy jezeli bralam od lipca do wrzesnia tabl anty, i kochalam sie z chlopakiem w lipcu , pozneij dostalam w sierpbniu i we wrzesniu okres i od 1 wrzesnia do dzis go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie smarowidel na rozstepy, to jak zobaczylam ceny to tez mnie toropche odrzucilo ;/ oliwka górą!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
junia, zrob test i bedzie wszystko jasne. nie wiem czy jestes w ciazy, skoro piszesz ze 2krotnie @ przyszla to raczej malo prawdopodobne zeby to byla ciaza ale cuda sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila mysmy czekali rok zeby gdzies sie udac bo tak nam kazdy lekarz mowil, ze do roku to normalne i w ogole. Powiem Ci ze gdybym jeszcze raz miala to wszystko zaczynac to poszlabym znacznie wczesniej. Chodzimy do nich od ponad roku, nic ciekawego nie odkryli, a konkrety zaczynaja sie dopiero teraz... Nie ma co tracic czasu. Ja bym na Twoim miejscu sie wybrala, niech Ci porobi jakies standardowe badania. To Ci krzywdy nie zrobi,a moze naswietli troch sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
tak wiem. ale boje sie testu, powiem jeszcze ze bralam antykoncepcje i ogolnie mam zespol policystycznych jajnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×