Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
Witanko:) Ale mi sie dzis nie chcialo wyleźć z łóżka.......Masakra. Teraz nadeszly najgorsze dni, kolo 15 robi sie szaro i ponuro, jakby juz noc miala za moment nastapic, fujjjj ja chce lato;) Kasiula trzymam kciuki za ciebie, jesli nie jestes przeziebiona a tempka wzrosla to nadzieja jest ogromniasta:-)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Kurde tez bym juz chciala nie miescic sie w spodnie:(((( Ale macie fajowo:) Ja niestety nadal zyje od jednego terminu @ do nastepnego. Ciekawe jak dlugo jeszcze mnie to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ide dokonczyc robote, wlasnie zrobilam sobie przystanek na jedzonko i juz nie moge sie doczekac kiedy wroce do domciu, wlane sie do wyrka i odpoczne. Rzeczywiscie, ten jeden dzien wolny w tygodniu to zdecydowanie za mało;) OLI gdzie sie podziewasz????? Co u ciebie slychac? Wiolkcia i Radosna co z wami???? Wracajcie:-D Iga Bibi slyszalam ze szkoly zamykaja z powodu grypy..... Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc Dziewczyny, Czy moge sie do was przylaczyc? Troszke mi glupio bo tworzycie grupke od ho ho i jeszcze troszke ale fajnie sie czyta wasze wpisy i postanowilam zaryzykowac:-) Jestem z Wrocławia, staramy sie z mezem o dziecko od 10 miesiecy, po woli zaczynam odczuwac ten uplywajacy czas i coraz bardziej sie denerwuje ale moj maz mnie uspokaja i twierdzi ze na wszystko musi przyjsc nasz czas. Mamy po 30 latek - troszke poznawo jak na pierwsze dzieciatko ale tak jakos wyszlo. Od razu przepraszam ze nie bede sie pojawiala bbbb czesto, bo praca mi na to nie pozwala ale jak tylko znajde chwilke to obiecuje zaglądnąc. Pozdrawiam was serdecznie, zycze oczywiscie powodzonka. Patrycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
PS Widzialam tabelke na wczesniejszej stronie, jesli mnie przyjmiecie to sie dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, pewnie, że Cie przyjmiemy. Szukaj tabelki i się dopisuj :) Życzę powodzenia w starankach, 10 miesięcy starań żeczywiście da się już odczuć... Robiliście jakieś badania czy na razie staracie się naturalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Patka, witamy serdecznie:-) Wskakuj do tabelki! Co u was dziewczynki? Ja jak zwykle nie moge sie doczekac weekendu. W domu mam szpital moj maz sie rozchorowal, dopadla go grypka:( I teraz to chyba kwestia czasu kiedy i mnie dopadnie. AAAAAA ja tez nie jadlam rogali, ale polecam wszystkim choc raz sprobowac, pychotka:))) BUZIAKI dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Witam ponownie, Dopisuje sie do tabelki:) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wroclaw........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....23....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10............... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1 Bratka my jeszcze nie robilismy zadnych badan, mysle ze jesli nie uda sie w 3-4 nastepnych cyklach to jednak wybierzemy sie do lekarza, narazie czekamy na 'cud' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Patka, miło, że pojawiają się nowe osoby. Ja bym chyba tak dlugo bez badań nie wytrzymała ;/ Strasznie niecierpliwa jestem ;/ dziewczynki lubicie swoja prace? Bo ja sobie wczoraj uswiadomilam, ze jakbym nie była w ciąży to bym chetnie prace zmienila ;/ no ale cóż, teraz za bardzo nie mam wybpru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc dziewczyny, CZESC PATKA:) fajnie ze do nas dolaczasz!!! Wpadlam sobie na chwilke zeby wam zyczyc milego dnia, ja wlasnie zaczynam pracke i nie moge sie doczekac chwili kiedy stad wyjde i zacznie sie weekendzik;) Kasiula co u ciebie???? Wiesz ja tez jestem jakas dziwnie spokojna, ZERO OBJAWOW w tym cyklu ani na @ ani na dzidzie niestety. Zobaczymy co bedzie, jeszcze 3 dni i sie okaze;) AAAAA i Iga az mi slinka leci na sama mysl o tych waszych rogalach hehe Caluski dla wszystkich i pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc tysia, ja jeszcze napisze ci ze lubie swoja prace chociaz czasami kiedy jest jej nadmiar to klne jak szewc, i przychodza mi mysli do glowy zeby to rzucic w .... u mnie poprostu jest tak ze kazdy cos ode mnie chce, najlepiej na wczoraj;) ale pracuje z super ludzmi, i mysle ze to mnie wzmacnia bo gdyby byla chora atmosfera tutaj to bym nie wytrzymala. dobra ide cos porobic bo chcialabym dzis stad wyjsc o normalnej porze:) CALUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patka_Wroc - WITAM Nowa Staraczke :) Sluchajcie Dziewczyny, ja chodze do Genia na NFZ. Jestem z w sumie z niego zadowolona :) Ale USG robi co druga wizyte a w grudniu nie przyjmuje bo skonczyly mu sie punkty NFZ i teraz ide jeszcze na koniec listopada a potem mam przyjsc w styczniu bo bedzie mial nowe punkty i bedzie mogl przyjmowac. Oczywiscie zaznaczyl ze jak ja bede sobie zyczyla to On otworzy gabinet specjalnie dla mnie jakby cos sie dzialo, ale wtedy to juz prywatnie. NFZ jednak jest koszmarne, no ale lubie tego lekarza, bo jest szczery i z tego co wiem to opieprza baby jak o siebie nie dbają :) Dziwne, nie? Coz... weekendzik przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey AAAAA żyjemy w chorym kraju w którym służba zdrowia juz od wielu lat jest pogrążona w agonii,,, Ja z powodów o któych piszesz chodze prywatnie. Płacę 100 zł za wizyte ale przynajmniej wiem, że nigdy mnie lekarz z kwitkiem nie odesle, zawsze ma dla mnie czas, zawsze moge zadzwonic i nigdy mi nie powie ze mu sie punkty skonczyly..... Ostatnio czytałam artykuł odnosnie tego ze becikowe dostana tylko te kobiety które od 10 tyg ciaży sa pod opieka lekarza. I wypowieadala sie jedna dziewczyna w ciąży ze jak ma wypelnic ten wymóg jak u niej w miejscwosci na wizyte czeka sie 2,5 miesiaca!!!!!!!! Także ja NFZ omijam z daleka... Rodzic bede w szpitalu państwowym, ale pewnie wybierzemy poród rodzinny, co prawda cos tam sie placi, ale ma sie oddzielny pokój później ;) Poza tym dowiedzialam sie, ze w naszym szpitalu szkola rodzenia jest za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc:) Dziekuje za mile przyjecie:-D Ja chodze prywatnie ale powiem wam ze czasami pogadamy sobie z moja pania gin o 'perdolach' , ogolnie o wszystkim. niedawno powiedziala mi ze ogolnie kobiety nie dbaja o siebie, rzadko chodza na badania, cytologia to dla nich cos czego unikaja jak ognia, nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale tak jest. moja gin jest super, nie owija w bawelne, zawsze mowi prosto z mostu i to mi sie podoba. ostatnio troche marudzilam ze moze cos z nami nie tak, ze tak dlugo te starania trwaja a ona stwierdzila ze wlasnie takie nastawienie nie sprzyja zajsciu w upragniona ciaze. powiedziala mi ze czesto kobiety maja problemy z wlasnymi emocjami, nie radza sobie i sie blokuja. trzeba wyluzowac. i ja w tym gabinecie powiedzialam sobie 'dosc', koniec myslenia o dziecku. a jak tylko oposcilam gabinet to czarne mysli znow powrocily. nie da sie nie myslec. mozna bylo nie myslec na poczatku, w 2-3 cyklu ate teraz to juz jest wyższa szkola jazdy;) wlasnie jem obiad, mam przerwe w pracy i tez nie moge sie doczekac kiedy stad wyjde i zacznie sie weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co mozna przeciwbólowego w ciąży brac? Podpobno apap jest bezpieczny? Wczorajk głowa mnie caly wieczor meczyla, ale mialam w domu tylko pyralgine i ibuprom i balam sie brac. Zreszta na ulotkach wyraźnie pisze ze jie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Apap mozesz, moja siostra musiala brac poniewaz cierpi na bole migrenowe i lekarz powiedzial jej ze nie zaszkodzi dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Wczoraj rozmawialam z kolezanka ktora bardzo dlugo starala sie o dziecko, prawie piec lat, i sluchajcie udalo im sie:) dosc dlugo sie leczyla, miala problem z tarczyca, hormonami i ogolnie co rusz to wymyslali jej nowe schorzenia i stwierdzili ze ma marne szanse a jednak zaszla w ciaze:) teraz bardzo sie boi, zeby wszystko bylo o k bo wiadomo, tyle czekala na te dwie kreski. jednk zdarzaja sie cuda na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Iga moj maz dryndnal do mnie i powiedzial ze cos go bierze - ma stan podgoraczkowy i cieknie mu z nosa. Chyba tez bede miala w domu oddzial zakaźny. Ide spowrotem do pracy, bede wieczorem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc TYSIA, czesc PATKA! Mnie chyba jakis wirus tez dopadl bo straszie mi zimno jest, trzese sie jak galareta a mialam dzis na basen wyruszyc:(( buuuuuu. Patka SMACZNEGO, ja tez wlasnie zabieram sie do konsumowania zupki:) Kasiula co u ciebie, chwal sie!!!!! Tysia apap mozesz brac, jedna tabletka napewno nie zaszkodzi. Moja kolezanka brala tylko apap bo niestety zachorowala na zapalenie oskrzeli w pierwszym trymestrze i miala wysoka goraczke. Ale nic sie nie stalo ani jej ani corci, ktora ma juz 4 latka:)))) Ale dbaj o siebie teraz mocno bo jednak mnostwo ludzi choruje - takie pogody i ogolnie jesien sprzyjaja rozsiewaniu wirusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dziewczyny, boli mnie brzuuuuuuuuch!!!!!!!!!!!! ZAŁAMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien, póki @ nie ma, to sobie brzuch moze boleć. Mnie też bolał, jak na @, a @ jednak nie przyszła. A co do chorowania to staram sie uważac. Wiem, że jakby nie daj Boże coś mnioe dopadło to bede uziemiona w łóżku na kilka dni. Leków tez praktycznie żadnych nie można brac..... Masakra. Na szczescie ani w pracy ani w domu nikt nie choruje, wiec moze mnie to jakos minie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, melduję się :) no wiec dzis termin @ a jej nie ma, tempka dalej utrzymuje sie na wyzszym poziomie. A wczoraj wieczorem jak juz poszlismy spac tak mi sie zrobiło niedobrze, to nie były zwykłe mdłości oj nie, jak nie wsykoczyłam z łóżka i prosto do ubikacjii...strasznie mną targało, wymiotowałąm jakimis sokami żoładkowymi bo nie miałam czym...to nie było fajne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co jeszcze, od 3 dni mam strasznie wrazliwą moją "kasię", ze tak powiem jak mój M próbował coś przykombinować hehe to bardzo nieprzyjemne uczucie takiego jakby opuchnięcia, pieczenia - sama nie wiem jak to opisac. Oczywiscie nie dałam mu sie nawet tknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna sprawa, którą zauwazyłam: śluz. Mam go cały dzien i jest białawo żółty - zapach taki normalny,mleczny.Infkecję wykluczam bo ja na infekcje nie jestem podatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula_kiedy testujesz? Jak sie udało to chyba tez zaczne te twoje ziółka brac. Fajnie by było. Po tylu miesiacach staran. Jestes naszą nadzieją 😘 Mnie nie było, bo zajęć mam ostatnio duuuuzzzo. Idę za radą Sralis i szukam sposobu na siebie, przez co nie mysle o zadnych starankach. Wiesiołek działa, zdecydowanie wiecej sluzu jest, choc narazie jeszcze nie "białko kurze". Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Kasiula, trzymam kciuki za ciebie!!!! Kamilka Tysia ma racje, dopoki nie ma @ to nadzieja jest:-) za ciebie tez trzymam!!!!! Jej ja cos przeoczylam, jakie ziolka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chciałam się pochwalić, że od dziś oficjalnie jestem na L4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×