Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ja najczęściej jak robiłam test to nic o tym nie mówiłam mojemu M, albo po prostu po zrobieniu zostawiałam test z jedną kreczą w łazience. Jakoś nie chciało mi to nigdy przejść przez gardło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ja jak sie zbiore to do sebastiana dryndne. ale na razie siedze sobie tu z wami i nie chce mi sie nic robic... zrobilam sobie herbare z ogromna iloscia cytryny i czekam nie wiem na co, na cud jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja głupia nie potrafie utrzymac jezora za zebami... i teraz mam za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyslałam, że może jeszcze nie wszystko starcone, jesteś jeszcze przed terminem @, a pisałaś, że pobrali Ci krew na badanie. Kiedy bedziesz znała wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz powiem wam ze sebciu chyba przeczuwa bo wie ze gdyby pokazaly sie 2 kreski to bym szlala ze szczescia i juz by o tym wiedzial a skoro jest jedna to woli nawet do mnie nie dzwonic bo sam zdaje sobie sprawe ze niewazne co powie to i tak mi tym nie pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula78 - przykro mi. Teraz to juz trzba znowu nastawic sie pozywtywnie i miec nadzieje ze w przyszlym cyklu sie uda. Pamietaj zeby poprawic tabelke. Ja mam wielka nadzieje ze uda sie za tydzien zobaczyc 2 kreski! Kupie odrazu 2 testy innej firmy żeby nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to mozliwe zeby tak szybko byl wynik??? jejku ja oszaleje normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zawsze mówię, że dopuki @ nie przyszła to jakaś nadzieja jest, a testy czasem płatają figle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA1980 trzymam kciuki za ciebie, obys nie musiala przechodzic takich katuszy;) z tymi testami to dobrze, zawsze wieksza pewnosc jak sa roznych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Asiu, bratka_ ma racje... nie masz pewnosci tylko na podstawie testu. nie wiem jak to jest z ta beta ale jesli po 18 bedziesz miala wynik to super ze tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula - to ja mimo wszystko trzymma kciuki {kwiatek] :D U mnie tez jak rano się robi badania to wyniki są po 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
AAAAAA1980 ja tez trzymam kciukaski:) bardzo mocno zacisniete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli o 6 bede juz miala pewnosc a do tego czasu pewnie osiwieje;) dziewczynki ide sie walnac do wyra bo ta temperatura mnie oslabia strasznie. poczytam sobie pogapie sie w telewizor zeby nie myslec. ale oczywiscie odwieedze was jeszcze pewnie ze 100 razy przed 18 bo nie wiem czy dam rade skupic sie na czymkolwiek albo zasnac. buziaczki dla was i milego dzionka wam zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula przykro mi że to jednak przeziębienie- po tym jak to wczoraj opisywałaś to dla nas było to jednoznaczne z ciążą- Ty jednak się tak za bardzo nie nastawiałaś chociaż w głębi serca miałaś ogromną nadzieję. Ale zobaczysz uda Ci sie napewno niebawem- wierzę w to z całęgo serca ze wszystkie tego lata ujrzymy 2 kreseczki- nie chce myślęć że będzie inaczej. chociaż sama trace powoli nadzieje że mi się uda. niby teraz powinnam mieć dni płodne ale ja żadnego śluzu nie widzę- był kilka dni temu biały i nawet go dużo a teraz nie ma wcale:(:((: może coś ze mną nie tak:( jednakowoż staramy się z mężem- bo może jakiś cud się zdaży. życie czasami jest bardzo przewrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
dziewczynki zobaczyc jedna kreske na tescie to okropne uczucie:( bo tak naprawde choc wmawiamy sobie ze nie niemozliwe ze jestem w ciazy i tak mamy cicha nadzieje choc zadna znas sie do ty=ego nie przyznaje..:) jezeli moge cos doradzic to wybiezcie sie do gin przed owulacja by on stwierdzil czy owulacja bedzie.. ja myslalam ze owulacje brde miec dopiero w piatek sobote a tu okazalo sie ze mam ja juz terz i jakby nie ta wizyta u pani ginekolog to pewnie bym sobie przytulanko odpuscila i skupila sie na przytulanku dopiero w rzekome dni plodne a tak juz zaczelam dzialc razem z misiem:) moze akurat cos to pomoze buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się że my wyliczamy sobie owulkę a fakty moga byc inne i obliczenia szlak trafił- ale ja z męzem nie uzalezniamy przytulanka tylko do dni płodnych- regularnie współzyjemy wię jesli owulka byłaby wczesniej to takze szanse sa w moim przypadku- więc zastanawia mnie to czemu mimo tego nie mogę "zaskoczyć" lolccia52 - oby te Wasze starania były owocne- trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co o tym myślicie? Ostatnią @ miałam 15 czerwca,cykle mam 28,29,30 bardzo rzadko 31 dniowe. nie dostałam jeszcze kolejnej @. Robiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Możliwe żeby nie wykrył ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem to możliwe- w sumie niby jeste tak że dopóki nie ma@ to nadzieją jest na ciąże :) więc albo jestes w ciąży albo masz dłuższy cykl(oby nie) poczekaj do jutra i z rana powtórz teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co o tym myślicie? Ostatnią @ miałam 15 czerwca,cykle mam 28,29,30 bardzo rzadko 31 dniowe. nie dostałam jeszcze kolejnej @. Robiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Możliwe żeby nie wykrył ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie z mężem 8 cykl,bardzo chcielibyśmy dzidziusia. Nie mam typowych objawów ciążowych (zresztą przy pierwszym dziecku też nie miałam ) oprócz tego,że mnie ciągnie podbrzusze. chyba poczekam jeszcze i zrobie kolejny teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
bunia to moze zrub jeszcze raz test :) a kiedy powinnas dostac miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia poczekaj jeszcze- no i w miarę możliwości jak najmniej stresowo(co nie jest łatwe), jutro znów zrób tescika. wierze ze do 10 cylki nie dociagniesz:):):) więc masz jeszcze 2 cykle w których zaciązysz- zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiulaaaa
Asiulka moze bedzie dobrze,jeszcze nie wszystko stracone..Ja rowniez wiem jak to jest jak przychodzi ta wredna @!!! Ja tez juz kilka razy mialam 100 procentowa pewnosc ze jestem w ciazy,a co sie pozniej okazywalo moimi urojeniami..teraz podchodze inaczej-bardziej z dystansem,ale nie wiem jak dlugo to potrwa..Zycze Wam dziewczynki mnostwo usmiechu i cierpliowsci,bo nie ma sily-jak jestesmy zdrowe i mamy wszystkie narzady predzej czy pozniej zobaczymy 2 krechy!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiulaaaa
Mam pytanko do Moniki ddddd - Monis Ty tez dluuugo 18 cykli sie staralas-co u Ciebie bylo "nie tak"??? Zobaczcie dziewczynki-cierpliwsoc zostaje wynagordzona :))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ miałam dostac 2 dni temu,zawsze przed okresem czułam sie fatalnie (o matko,myślałam że umre ) tym razem nic.Tylko tyle jak pisałam,że kłuje i ciągnie mnie podbrzusze. Dodam jeszcze ,że ten cykl naprawde sobie odpuściłam stwierdziłam ,że będzie to będzie,nie to nie. Nie myślałam o tych naszych straniach tak intensywnie jak zawsze. Zrobie teścik na pewno,ale pewnie jutro. jakoś mi sie nie chce wierzyć,że jestem w ciąży. Coś mi sie wydaje,że mi sie cykl poprostu przedłużył,ale jakaś nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :* wczoraj miałam 14 dc i tak się zastanawiam czy mogłam mieć owulacje bo miałam tak troszeczkę przeźroczystego śluzu :) szukam pracy i tak sobie myśleliśmy że może sobie ten miesiąc odpuścimy ale wypiliśmy troche winka i jednak poszaleliśmy :) dzis od rana mój za mną chodzi i mnie po brzuszku głaszcze taki jakiś szczęsliwy :) mówi że wieczoram znów poprawimy jak on to mówi :) tylko powiedział mi że jak w tym miesiącu się nie udało to do lekarza mnie wysyła bo ja wcześnak jestem i mówi mi że moge mieć przez to jakieś problemy :( a mi się wydaje że nie. ale musze się pochwalis że wczoraj była wycieczka po jubilerach i pierścionek wybrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Bunia nadzieja umiera ostatnia :):):) . Nasz organizm jest nieobliczalny więc nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć kochane kobitki! Asiulka, nie trać wiary...jak to mówią nadzieja umiera ostatnia!!! A nawet jeśli się tym razem nie udało, to myśl już o następnym staranku(tylko myśl pozytywnie ) :) wiecie co, ja dzisiaj też jakiś taki melancholijny nastrój mam :( normalnie wszystko traci sens.wiem,że tak nie wolno...karcę się w myślach za to,ale czasem to jest silniejsze.dobrze wtedy tu do Was kochane zajrzeć...cieszę się,że Was mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×