Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

o misia to superowo ze piorscioneczek juz wybrany- a kiedy bedą oficjalne zaręczyny??? Kochana to szalejecie z przytulankiem- ale to dobrze ze tak do tego podchodzicie z namietnością i pożądaniem- z tego coś może byc ;p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
do wiolkcia kochana ja tez redularnie przytulam sie z lubym ale z tego co powiedziala mi pani ginekolog w dni nie plodne nalezy kochac sie nie codziennie tylko co 2 lub 3 dni a w dni płodne codziennie i nalezy nie myc sie po stosunku tylko załozyc jakąs wkładne i isc spac a wziąsc prysznic dopiero rano:) to są słowa pani doktor :) tak jak pani gin mi tlumaczyla ze kobiety w sumie wiedza kiedy maja owulacje ale naprzyklad moze zaczac sie wczesniej bez zadnych objawuw a akurat wtedy sobie odpusci a to moze byc sztyt owulacji:) i dlatego nie zachodzi w ciaze..ja narzie sprubuje rad pani ginekolog moze to cos pomoze:) pozdrawiam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
a jeszcze jedno bo w owulacji jest ten sluz przezroczysty a u mnie jest bialo kremowy i wcale nie tak rozciagliwy a moam owulacje na 100% bo mialam robione nawet usg i wyszlo ze to napewno owu.. wiec to nasze obserwowanie nie zawsze jest trafione niestety:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to witaj w klubie luleczka- melancholię to ja dziś też odegrałam, a mianowicie- jestem ekspedientką i przyszła do mnie do sklepu para z 3-4 miesięcznym dzieciątkiem na ręku, oglądali ciuszki i byli tyłem do mnie a dzieciątko przodem- tak się patrzyło na mnie tymi pieknymi oczkami, a ja usmiechałam się do niego i go rozsmieszłąm-reagował śmiechem i tak się gapiłam na niego że aż normalnei się tak wzruszyłam że podawałam babce bluzke do przymierzania a zoków leciały mi łezki-a le ja chora jestem- chyba mam obseje na punkcie dzieci-mam taki zal ze ja nie mam pomimo że bardzo tego pragne. ale już mi przeszło bo tak jak piszesz luleczka zaglądając tutaj odrazu lepiej się robi na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz zaczynam codzienną gimnastykę z mężusiem- nie wytrzyma tego hihihihihi :):):) no ja u mnie wogóle nie widze przeźroczystego sluzu- nie wiem czy ja takowy posiadam bo nie zwracalam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
:):) i sie wydawalo ze taki posiadam ale teraz sama nie wiem ....organizm kobiety jest nieprzewidywalny:):) wiem ze ciagle nawijam o mojej wczorajszej wizycie u gin ale jeszcze nie spotkalam tak pozytywnie nastawianoj pani doktor jeszcze jak dowiedziala sie ze zamiezam zajsc w ciaze to juz wogule:P:P i na odchodne zyczyła mi bym znią zobaczyła sie za miesiac na pierwszej wizycie kontrolnej w ciazy:):):) normalnie cudna kobitaka kazdej z was zycze takiego pozytywnie nastawionego lekarza:P:P:P a co do "gimnastyki" to tez jestem w trakckie gimnastykowania sie:P:P muj luby nie wiem zt to wlasnie teraz jest najwiaksze prawdopodobienstwo.. bardzo by sie stresowalb by wszystko bylo idealnie..a tak jest rozluzniony :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
wiolksia, bo razem raźniej :) widzisz mi też już trochę lepiej, wystarczyło,że zajrzałam, troszku się pożaliłam i jakoś tak już lepiej :) misia,gratuluje wyboru pierścioneczka!!! lolcia,a ta twoja Pani doktor to może i ma rację.ja też już słyszałam o trzymaniu do góry po stosunku itp.ale jeszcze nie praktykowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
dziewczyny kochane a kto nas lepiej zrozumie jak nie my:):) przeciez mamy podobnr pragnienia nadzieje i problemy.. nik nas tu nie wysmieje nie skrzyczy :):) zawsze można liczyc na cieple slowa otychy.. mozna sie posmiac i powyglupiac ponazekac:) :):) wszystkie na forum jestesmy the best:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
lolciu, jesteś kochana!!! właśnie takiego pozytywnego nastawienia mi dzisiaj potrzeba!!! wielka buzia dla Was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
oj bo sie zarumienie:P:P wszystkie jestesmy przeciez piekne mlode zgrabne seksowne...oj dlugo by jeszcze wymieniac:P:P nasze dzieciaczki beda miec zaj**fajne mamuski:P:P:P ja wlasnie wcinam zupke jazynowa moze sie kturas chce poczęstować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie lolccia jest tak jak piszesz. bombastycznie ze takie forum istnieje i ze udało się nam na nie natrafić., dzieki naszym dotychczasowym niepowodzeniom ciazowym udało nam się tutaj sklikać i "poznać" takie wspaniałe dziewczyny- towarzyszki w naszej niedoli jak i radosnych wieści- cóż chcieć więcej- teraz tylko dzidzi i dzielić się dalszymi spostrzezeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja pierwsza się zapisuję na zupeczkę :) ja dziś mam do jedzonka 2 kromalki- które już zjadłam i został mi jeszcze serek homo z płatkami sniadaniowymi na resztę dnia , bo dziś cały dzionek spędzę w pracy(od 9-21)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
oj dokładnie za niedługo wszytkie bedziemy sie dzielic naszymi porannymi młosciami rozstepami bolącymi piersiami..i wszystkim dolełościami ciązowymi a potem bedzie pierwsza kupka zabek zupka:):) zobaczycie za pare miesiecy bedziemy sie smiac z naszych narzekan ze jeszcze nie jestesmy w ciazy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
ja też chętnie wpadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
oj to natychmiast przesyłam ci i smacznego tylko uwazaj bo gorąca:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
tak jest lolcia!!!!! i tego się trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
luleczka ty tez sie dołaczaj mam jeszcze trosze :)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia - przy takim śniadanku to ja bym z głodu padła, więcej trzeba jeść jak się cały dzień w pracy siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
bratka a tobie sie nalezy z przydzialu podwujna porcja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czeka nas "bolesna" zmiana naszego ciałka- ale cóż z tego ze już nei będzie ładnej figurki ale za to bedzie coś najcenniejszego w nas- prawdziwy cud miłości, czastka nas i partnera- a to wszystko w naszym ciele- tuz pod naszym sercem- to musi byc coś cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
lolciu ja już pisałam,że wpadnę na zupkę,ale dzięki za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to mi starczy- a jak nie to skocze do marketa bo bułki-chociaz chyba to nie będzie konieczne- mam jeszcze paluszki ;p;p;p;p hihihihi ogólnie mało jadam- bardziej pije duuuuzo wody- zresztą w takie upały to nie mam ochoty na papu za bardzo. ty za to bratka nadrabiaj za mnie zaległości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
kochan i tak bedziemy wygladac pieknie.. przeciez tak piekna i cudna istotka bedzie w nas... ostatnio muj marcinek powiedział ze zaczynam sie zaokrąglac jak mamuśka:P:P a mamuśki są sexsi śmiałam sie z tego chyba cały dzień:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
a no tak:) luleczka musialam przeoczyc:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wam przyznać, że trochę się boję tej zmiany figury. Mam duży biust, ale bardzo jędrny i obawiam się, że mi oklapnie, albo się porobią na nim rostępy... Wczoraj nawet zamówiłam już przez neta balsam na rozstępi i krem ujędrniający do cycków. Nieważne co się stanie, czy pomoże czy nie, ale przynajmniej będę miała świadomość, że zrobiłam wszystko aby temu zapobiec ;) Kurdę, już się nie mogę doczekać jak mi brzuch zacznie rosnąć, chyab wtedy dopiero na 100% uwierzę, że w ciąży jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka a to jakis specjalny kremik na ujędrnianie biustu dla kobiet w ciąży czy obojetnie jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia - puki co to zamiast więcej jem mniej, nawet jak jestem głodna to na nic nie mam ochoty, wędlin w ogóle nie jadam, bo mnie od nich mdli i jakoś tak dużo mi się na raz nie mieści w żołądku, ale nie ma się czym przejmować, bo dzieciątko i tak weźmie co potrzebuje, a ja przynajmniej w pierwszym trymestrze nie przytyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam taki specjalny, który można używać w ciąży i potem podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
oj bratka:) wiesz zazdroszcze ci ale w pozytywnym slowa zanaczeniu:):) oj no jak ci bedzie brzusio rosnac to bedzie super:P:P bedziesz musiala zdjecia przysłac hahaha:P:P:P opowiem wam cos o mojej znajomej w sumie jej nie lubue ale cuz .. cała ciaze smarowala sie najdroższymi kremami na rozstepy i w sumie nic nie malam ale dzien przed porodem takich roztepów dostała ze szok normalnie az nie moglam uwierzyc.. wiec te kremy to nie wiem czy cos pomagaja:P:P wiem moze to nie bylo optymistyczne ale cuz....na to juz nie mamy chyba duzego wplywu to zalezy chyba on naszych predyspozycji:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×