Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ehhh ta rodzinka... wszystko chcieliby wiedziec;) trzeba im moze powiedziec ze np nie zamierzamy teraz starac sie o dzidzie bo chcemy sie wyszalec:P to dopiero beda mieli temat do dyskusji hehe i przestana meczyc pytaniami typu \'a wy kiedy?\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia bo tak sie zdarza, problemy z zajsciem w pierwsza ciaze a pozniej jak sie czlowiek nakreci to....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie bym chciala miec dwojke dzieciaszkow. co najmniej dwojke. ale kurde czy ja zdaze hehe juz prwie trzydziecha na karku (bratka_ nie krzycz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
igus dokladnie:P:P zawsze mozna powiedziec ze jestem jeszcze za mloda na dziecko.. ale by rodzinaka mialma o czym plotkowac:P:P u mnie jak bym teraz zaszla w ciaze to rodzina by miala niespodzianke.. bo nikt nie przypuszcze za sie staramy:):) tak wiec pytania typu a kiedy wy jeszcze mnie nie dotycza:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
bratka nie bedzie krzyczec tylko ja:P:P a ty nie mow takich rzeczy bratka jest w ciazy i nie mozna sie jej denerwowac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ja zwykle mówie że mam jeszcze do zalatwienia kilka spraw przezd rodzeniem dzieci ;) ale wiecie, w duszy to niesamowiecie bolą takie pytania, jak wiem ze sie staramy i nic..... ;/ A co do zalatwiania spraw - odbiło mi w tym roku i zlozyłam dokumenty na studia doktoranckie ;) ja to mam kurcze pomysły,..... A jeszcze 2 lata temu mowiłam sobie: nigdy więcej nauki. ;) Nigdy nie mów nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
tysia ja mam teraz skaladac papiery na magisterke i mi sie nie chce jeszcze ja bede w ciazy... ciekawe czy sobie poradze?????mam nadzieje ze tak:P a studia to oczywiscie zaocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia ty to masz fajnie:-) a ja niestety nie moge powiedziec, ze za mloda jestem bo juz raczej starsza pani po trzydziestce bede niedlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
IGA - ale z rozbawił mnie twój tekst :starsza pani po tzrydziestce ;) ;) ;) Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a kim bedziesz jak bedziesz miec 80 lat? starsza pania po 80 ;)????? Wiecie, mi sie kiedys wydawalo ze ktos jak ma 20-30 lat to juz taki powazny jest i wogole, a tu guzik prawda. Człowiek cale zycie chyba czuje sie mlodo, tylko wyglad zewnętrzny sie zmienia z lekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie sobie rade ze wszystkim dziewczynki ze studiami i z przyszłymi maleństwami,ja na szczescie takich pytan nie slysze bo wiadomo mloda ale by pewnie mieli gadke jak sie nam uda ze mloda i by gledzili ale coż :) a teraz moj kochany dzwonil i mi prosil zebym mu piwko do pracy przywiozla :) i jak mu dostarczylam i powiedzialm ze piwo i palenie osłabia jego plamniczki to sie uśmiechnął i powiedział to już ostatnia paczka i piwa też się od uczę :) czyli jak w temacie jestem pozytywnie nastawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
lolccia52 - a na jaki kierunek składasz dokumenty? Nie bój sie - magisterka to naprawde pikus (na wiekszosci kierunków). Niestety troche trzeba posiedziec przy pisaniu pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
igus kazda kobieta jest mloda:P:P ale z drugiej strony moga mi powiedziec ze jestem za mloda na dziecko bo taka niedoswiadczona nieznajca zycia i takie tam...... ja kto odtatnio powiedziala mi "rzyczliwa" sąsiadka oj ty dziecko taka młoda a juz slub bierzesz...masz dopiero 22 lata taka niedoswiadczona i naiwna,,, normalnie myslam ze ja udysze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA.POZNAN - Ty nie przeginaj, bo ja się denerwować nie mogę :P Też chciałam na studia składac papiery, podyplomowe, ale chyba sobie daruję jednak. Sesja w 7-8 miesiącu ciąży to chyba nie najlepszy pomysł, tymbardziej, że nie wiem jak się będę czuła. Potem kolejny semestr z maleństwem też może być ciężko. No cóż może w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do oficjalnych zareczyn to chyba nie bedzie wiadomo kwiatki dla przyszlej tesciowej beda ale my to sobie sami zalatwimy w jakims fajnym miejscu tylko we dwoje bo tak chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
ja chyba pujde na pedagogike poiekunczo wychowawcza albu nauczanie zintegrowane z oligofrenopedagogika lub nauczanie zintegrowane z wychowaniem przeczkolnym niestety te 2 ostatnie kierunki sa w katowicach i musialmbym bardzo duzo nadrabia z innej specjalizacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
kurcze a moje zareczyny byly juz 2 lata temu.. jak to zlecialo misia gratulacje i oczywiscie duzo szczescia i cierpliwosci....:P:P wiem co mówie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
to fajne masz kierunki ;) ja totalnie inna bajka - ekonomia, zarządzanie..... w akademiku mieszkałam na studiach po sąsiedzku z dziewczynaki z pedagogiki ;) na zajęcia chodzily z kredkami, plastelina, wierszyków dla dzieci się uczyły, i byly najwieksze imprezowiczki w akademiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam o podyplomowych ale szczerze mowiac nie chce mi sie juz:( i kiedys zastanawialam sie nad doktoratem ale stwierdzilam ze nie dam rady, dom, dzidzia i studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja z moim mezem jestem juz od 14 lat - czujecie, my to jak stare dobre malzenstwo juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
misia to wiesz o czym mowie hahaha:P:P a ja na zajecia tez roznosci nosilam nawte wystawialm i bralam udzial w przctawienie dla przczkolakow o kruliczku gapciu z zielonego lasu:) bylam borsukiem wujtem lasu :):) ale byl ubaw bylysmy przbrane pomalowane super zabawa:):) ja dfo imprezowiczek nie naleze ale czasem lubie gdzies wyskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam na rozmowie o prace:) i pani się mnie pyta czy planuje dzieci a ja jej że nie :) ale mowie że nie daje 100% że nie bedzie :) a ona z usmiechem mi na to że wpadka sie może każdemu zdarzyć :) fajna ta szefowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
idus to ty juz piekny staz masz z mezusiem:):) gratulacje i podzie dla cierpliwosci ahahahah:) a co do podyplomowki to dlaczego nie zawsze mozna zrezygnowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli mi ze jak cos to praca od poniedzialku ale maja dzwonic:) znajoma tam pracuje to mam nadzieje ze sie wstawi za mna i zadzwonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolccia52
przepraszam mialo byc igus:) a wlasnie mysia co to za praca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie mlode wiec was tak nie cisna:) ale zrobicie rodzince niespodzianke:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolccia52 - owszem można zrezygnować, ale jak już się zapłaci to tak trochę głupio :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×