Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Chyba topik upadł..... Ja tylko napisze, że było miło z Wami :) Otrzymałam tu dużo rad, wiele razy poprawił mi się humor i miałam gdzie się wygadać. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba Maadaa masz rację pewne już po naszych rozmowach ale miło było mieć wasze wsparcie w staraniach i początkach z maleństwem:) jak chcesz Maadaa do mnie czasem napisać mój mail to judpop@wp.pl pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;-) szkoda, że ostatnio tak tu pusto, zaglądałam kilka razy i cisza... Będzie mi brakowało tego topiku, bo to z Wami dzieliłam się sprawami starań, ciąży, pierwszych chwil z małą. Wiele Wam zawdzięczam, za co również serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że chociaż sporadycznie, przy większych okazjach zajrzycie tu jeszcze. Pozdrawiam serdecznie Was i maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze czasem zaglądam, zobaczyc czy ktps cos wpisal....Widze ze niewiele osob ju tu zaglda. Ale to nie dziwne - w sumie topik byl po to by wspolnie wspierac sie w staaraniach o dziecko. W wiekszosci przypadkow juz jestesmy mamami i dzieci zajmuja wiecej czasu nic net. I to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj hej:) nie było mnie długo, ale widzę, z enie tylko mnie. Kochane MAksiu za 3 dni konczy 11 miesiecy, ma 6 zebów, wazy 13 kg:) Ciagle chce chodzić za ręke, czasem się puszcza i idzie po pokoju. Wymaga ciągłej uwagi- wszystko chce dotknąć, podnieść każdy kamyczek, trawke itd. Sadzam go na nocnik i zawsze coś robi:) Ja pracuję, teściowa z nim siedzi, jest cudowna babcia, Maks ja uwielbia. ja czasem tu zaglaam, ale nie mam cxzasu nic napisac, bo w pracy mam blokadę na wiele stron www:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;-) masz rację Tysiu - topik był wsparciem w staraniach a teraz mamy już swoje szczęścia i czasu coraz mniej... nie mniej jednak fajnie czasami wymienić poglądy, popytać, poradzić się... może jednak temat przetrwa... Moja Lenka waży ok. 9 kg, ma 4 zęby, skończyła pół roczku i jest bardzo pogodnym bobasem. Zaczęły się nam wakacje, więc na razie jesteśmy we 3 w domku. Niedługo wyjeżdżamy nad morze, w sierpniu w góry. A od września możliwe, że wrócę do pracy. Jeżeli podejmę taką decyzję to mam nadzieję, że znajdę opiekunkę, bo mam spore wymagania a czasu niewiele... Będę zaglądała. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo, dziewczyny, na forum nie ma czasu zaglądać, ale może zrobiłybyśmy listę mailową? na mój adres margola_ s na tlenie przyślijcie Wasze adresy z nickami, to włączę nas wszystkie do maili i będzie nam łatwiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, zaglądam tu czasem, ale pusto, zimno, cicho... Wychowujecie coraz większe pociechy, to i czasu mniej :-) A ja chciałam tylko napisać, ze postanowiłam kandydować do Sejmu - mój okręg obejmuje Kraków, powiat krakowski, olkuski i miechowski. Gdyby któraś z Was chciała oddać na mnie swój głos, proszę o mail - margola_s na o2.pl - podam szczegóły Pozdrawiam, trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki!!!!!!! u nas wsio ok. tylko nocki przerąbane... Miłoszek często się budzi... chodzi juz ślicznie :) pewnie Wasze Bąbelki tez. Ząbkow coraz wiecej teraz chyba 12 nie da sobie zajrzec dobrze ;) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ależ tu pustki :) Nie wiem czy mnie ktoś pamięta bo ja rzadko się udzielałam, ale do końca (czytając) byłam z Wami. Wpadłam głównie zapytać o jedną sprawę... Radosna czy Ty byłaś wczoraj pod parkingiem centrum (Kielce) z Adasiem??? Wczoraj na spacerze usłyszałam jak piękna mamusia mówi do synka "Adasiu" - mimochodem spojrzałam i od razu wydawało mi się, że ten Adaś to właśnie Twój Adaś ze zdjęć... Wiem, że może to głupie, ale jakoś tak bardzo ten obraz pasował mi do Was. Jeśli to Wy to Adaś pięknie drepta :) i pozdrawiam Was serdecznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak czasem ktos zagląda ;) Moja mała ma już rok i prawie 4 miesiące (konczy za kilka dni). Chodzic zaczęła jak miała 11 miesięcy więc teraz jestesmy na etapie wchodzenia wszędzie - -oby wyżej, nauki samodzielnego jedzenia (idzie jej naprawdę nieźle), oraz pierwszych sensownych słów ;) Pozdrawiam was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minął nam 1 roczek i tak zajrzałam a Wy tu czasem piszecie! :) Sralis jak wybory? Jest jakaś lista meilowa? Zaglądacie czasem tu???? Ale mi wróciły wspomnienia naszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie same nowości :) Przeprowadzka, córka ma swój pokój spi w nim całe noce :) Wróciłam do pracy! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super AAAAA ze u Ciebie OK :) U nas przeprowadzka lada dzień i też wreszcie będą oddzielne pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybory moje ugrupowanie przerżnęło sromotnie, ale to mnie nie zdziwiło, wszystko ku temu zmierzało ;-) Jestem z siebie i tak zadowolona, szósta lokata na liście (z 13 miejsca) - no i mnóstwo zapału i chęci na przyszłość. Jeszcze zrobię coś dobrego dla ludzkości ;-) Ja mam dół końcoworoczny, ale to z powodów finansowych, mąż od roku bez pracy i właśnie mi zeszła z konta pensja październikowa, a tu jeszcze nawet październik się nie skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jesteście tutaj jeszcze? Moja Basia ma skończone półtora roku i jest cudna :) Zdrowa, energiczna i codzien zaskakuje :) Umie sie sama bawic i w ogole jest OK :) Czytałam sobie teraz co pisałam wczesniej, o porodzie i moich pierwszych dniach Matkowania..... ale to było dawno :) Pozdrawiam! Sralis, tysia, ciamciaram, igapoznan, amarantowy, maadaa, JulkaN, żolinka, Vilemoo, i inne staraczki pozytywnie nastawione! Odezwijcie sie - moze odnowimy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ;-) puściutko tu ostatnio, ale ja co jakiś czas zaglądam. AAA - cieszę się, że Twoje przejścia skończyły się i cieszysz się macierzyństwem; też jestem za odnowieniem forum. Sto lat dla Basieńki ;-) A wczoraj moja LEnka skończyła roczek ;-) Tak szybko zleciało, że aż nieprawdopodobne się to wydaje... dopiero się urodziła a już wcina kanapki ze schabem i wyrywa siostrze myszkę komputera ;-) Lenka jest bardzo energicznym, żywym dzieckiem. Wszędzie jej pełno, wspina się na łóżka, fotele, krzesła. A jej ulubioną "zabawką" jest komputer Niki ;-) Wogóle uwielbia być w Niki pokoju i bawić się jej zabawkami, ale na widok włączonego komputera po prostu szaleje. Buzia jej się nie zamyka, teraz jest na etapie sylab "tututu, bumbum, mamamama" naśladuje głosy zwierząt, pokazuje części ciała i zna sporo zabaw. Ogolnie rośnie i rozwija się bez problemów, jedynie ząbkowanie daje się od czasu do czasu we znaki. Ma już 11 zębów no i waży 11kg. I z ciekawostek Lenka jest blondynką, niebieskooką blondynką ;-) Oboje z mężem mamy bardzo ciemne/czarne/włosy i ciemną cerę, Nika też, a Lenia jasna jest i blond ;-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny odwiedzające forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) widze ze nie tylko ja nie moge sie z wami rozstac ;) Agusia ma już ponad 18 m-cy. Czas tak szybko leci.....Z dnia na dzien staje się coraz doroslejsza i bardziej samodzielna ;) A ja zaczelam tesknic za ciążą i myslec o drugim dziecku...Póki co jednak ze wzgledow finansowo-mieszkaniowych to nierealne....no chyba ze zaliczymy wpadke ;) ale wtedy bedziemy sie z mezem cieszyc jak wariaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam :) JulkaN - super że Córeczka jest zdrowa i robi postępy :) To najwazniejsze! Tysia123 - a ja nie tęsknie za ciążą, za wstawaniem w nocy i za karmieniem .... całe szczęscie ze juz z tego wyszłam. Nie chce do tego wracac. Takze niestety, ale Basia rodzeństwa miec nie bedzie. Ja w nowym domu nie mam jeszcze neta i pewnie za szybko miec nie bede, takze moge sie odzywac w godzinach pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAA980
Hej Dziewczyny :) Zyjecie? Nie macie czasu przed świetami? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrowia, uśmiechu, radości; kolędniczej atmosfery przy świątecznym stole, a w Nowym Roku wiele miłości, czułości i zrozumienia najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, podnosze! :) Zycze wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku dla Was i dla Waszych Maluszków!!!! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj za rzadko tu zaglądam.... a Kasia już taka duża i samodzielna, a charakterna, że aż się boję! przebija brata o 200%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo!!!!! co tam u was slychać? Jak dzieciaki? My właśnie przerabiamy bunt dwulatka ;/ Oj moja mała nie da sobie w życiu nikomu w kaszę dmuchać. Co to to nie..... Pozdrawiamy wiosennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×