Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Witam Mam wyniki. To chyba jednak dzidzia. Hcg 2009 :) Także zdecydowanie wzrosło :) :) Teraz czekam na usg 20 stycznia jak sie potwierdzi ze jest wszystko ok to na dzien babci 21 stycznia planujemy powiedziec rodzicom, kupimy torcik i szampana :) :) Ciamcia_super ze wszystko sie potwierdzilo i nawet juz serduszko widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu Radosna napisałaś!!! bo siedze tu i czekam na wieści od Ciebie :D no widzisz!! wszystko super!!! czyli idziemy tego samego dnia do gina :D:D ehhh obie sie bedziemy zatem stresowac... dobra, to teraz juz mge sie iść kapciać i do łózia do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) W ciązy brzuszek czasem pobolewa jak na @, ale zawsze to chwilka i przechodzi. Wczoraj wieczorem zaczal delikatnie pobolewac, ale nie przeszło zaraz tylko z po półtorej godzinki wzięłam nospe bo sie wystraszyłam, ze cos sie stanie. Ból nie był duzy, ale zaniepokoilo mnie, ze po chwili nie przeszedł. I mam pytanko czy nie zaszkodziłam dzidzi tą nospą??? W sobotę zanim sie dowiedziałam o ciązy też jedną wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - ja mialam okolo 2 tyg temu ból w krzyżu taki ze nie moglam podniesc sie z łóżka, w niedziele w poludnie musialam dzwonic do gina bo wyłam z bólu. mowil mi zebym wzięła właśnie nospe forte i asmag forte (to jest silny magnez) więć nospa jest pewnie bezpieczna bo wielu lekarzy ją każe brać jak są jakieś bóle. co prawda ja tej nospy nie wzięłam bo wolę sie męczyć, ale taka jestem, że wole nic nie brać jęsli tylko ból wytrzymam :D myśle radosna, że nie zaszkodziłaś 😘 w żaden sposób, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) GRATULACJE!!!!!!!!!!!! super się ten rok zaczal ;) mam nadzieje ze reszta dziewczyn spadnie do dolnej tabelki w najblizszym czasie i jeszcze w tym roku wszystkie zostaniemy mami ;) odebralam wczoraj wyniki morfologii - nadal hemoglobina za ponizej normy, ale troszke wyższa niż na ostatnich badaniach ;) Czeka mnie branie żelaza nadal, ale grunt ze nie spada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kurcze, jak fajnie radośnie się tu zrobiło :) Ciamcia, Radosna super wieści :D Radosna - nospa, na bank nie zaszkodzi, lekarze sami karzą ją brać w razie jakichś dolegliwości, a Ty kochana dużo leż i odpoczywaj. Żoli - na mnie lekarz raz nakrzyczał jak powiedziałam, że boję się nospę brać, powiedział, że przecież by nie zalecał gdyby miała zaszkodzić. No i z tego mojego strachu zostało tyle, że biorę 3 razy dziennie po 2 tabletki ze względu na skurcze. No cóż jak trzeba to trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bratka ja poszlam potem do lekarza to balam sie ze spyta czy jeszcze biore ta nospe a spytał tylko na szczęście o asmag :P i mowie mu ze przechodzi to chyba odstawic tak? a on do mnie "spokojnie spokojnieeeee, pozwoli pani ze ja zdecyduje "P hehe i kazal brac jeszcze przez tydzień. no ale na szczęście wszystko przeszo i nie boli :D poza tym nie wiem co to było czy jakies korzonki, czy krzyże czy co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście fajny ;) Niestety mój maluszek znacznie mniejszy, bo ma 1,5 kg, ale lekarz mówi, że w normie się mieści, a przy takiej drobnej mamusi przecież nie może urosnąć olbrzym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, opis rzeczywiscie super ;) czas leci jak szalony, przeciez jeszcze kilka tygodni i bedziesz miala malenstwo na rekach ;) jejku, jak fajnie ;) powiedz, masz juz skompletowane wszystko dla dziecka? Może jakieś rady w tym zakresie? Ja powoli kupuje ciuszki, mniejsze akcesoria. Z wiekszymi zakupami typu wózek, fotelik łóżeczko jeszcze czekamy. Kasa idzie i tak jak woda... ale takie zakupy to też sama radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za info na temat brania nospy. Troche miałam opory, ale chyba lepsze to niz jakby cos sie miało z dzidzia stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czas leci, powoli zaczynam wpadać w panikę, że nie zdążę wszystkiego przygotować. Zakupów mi jeszcze trochę zostało do zrobienia, z ważniejszych rzeczy to wózek, no ale zdecydowaliśmy się chyba ostatecznie na x-landera xa więc wystarczy tylko wybrać kolor i zamówić ;) Wczoraj spędziłam pół dnia na allegro, zamówiłam laktator, przewijak i termometr, no a dziś ciąg dalszy. Muszę wybrać wanienkę no i jakieś inne drobiazgi m.in. dla mnie do porodu: gacie jednorazowe itp. Trochę zaczyna mnie stres łapać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rady tysia to będę mogła dawać jak już urodzę i będę wiedziała co się przydało a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Własnie wrocilam od Genia :) Wg niego ciążę przechodzę książkowo :) hehe Dostałam od niego nowe skierowanie na mocz, krew, glukoze. Za 3 tygodnie bedziemy tez robic USG i moze uda sie poznac płec dziecka :):):) Juz nie moge sie doczekac :) Milego dnia. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_to super ze książkowa ciąża. Tylko sie cieszyc :) Bratka_daj linka jaki ten wozek wybrałas? Żolinka_chodzisz do pracy? Kiedy masz zamiar powiedziec o dzidzi w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - chodzę jeszcze do pracy, chociaz juz osattnio gin pytał czy chce l4. powiedzialam ze jeszcze nie. a w pracy to juz od polowy grudnia wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka_wózek oczywiście fajny :) Usypiam na siedząco...Zaraz do domku i na obiadek do teściów. Jeszcze jutro i weekend bedzie. Ciekawe jak tam Oli po laparoskopii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jesli pozwolicie do dołączę do grona staraczek :) mam 33 lata i 2 poronienia za sobą. Co prawda były one 12 i 10 lat temu ale dość długo zabrało mi pokonanie strachu :(( jakieś koszmarne myśli że będzie się działo tak za każdym razem. Obecnie już fazę robienia 20 testów aby sprawdzić czy pojawią się wyśnione 2 kreski mam za sobą ... czeka cierpliwie ha ha ha / co za głupie wyrażenie/ mam nadzieje że w tym cyklu się udało. Mam nieregularne cykle ale grudniowa @ była 15 a przytulanki 29.12, 30.12. 01.01 ... może teraz się udało ... średnia cyklu to 29 dni , mój gin też trzyma kciuki a potem wszyscy będziemy trzymać żebym donosiła do 12 tyg. Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam za Wasze dwie kreseczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc wszystkim czy wy tez chodzicie dzis takie ospale??? jej nie moge sobie dac radym, ziewam, jakos mi slabo:( pewnie cisnienie mam niskie i to bardzooooo:((((( ja chce do domu!!! littlesky witamy, super ze sie przylaczasz, bedzie nas wiecej:))) ja oczywiscie tez trzymam za ciebie kciuki oby sie udalo i oby ta ciaza zakonczyla sie szczesliwym rozwiazaniem!!! pozdrowionka kochane, odezwe sie wieczorkiem jak doczlapie sie do domu i nie pojde do wyra. papapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku po dluzszej przerwie. Przede wszystkim zycze wam kochane wszystkiego najlepszego w nowym roku, zeby wam sie spelnily marzenia te duze i te malutkie i zebyscie byly zdrowe i szczesliwe razem ze swoimi rodzinami :) Radosna i Ciamcia...SUPER SUPER SUPER, sredecznie gratuluje i trzymam kciuki. Jakos nie udalo mi sie wczesniej zawitac bo zaraz po laparoskopi wyjechalam na mala przerwe noworoczna, bez dostepu do neta. Laparoskopia poszla gladko, duzo lepiej niz myslalam i sie nastawialam. Wniosek: Jestem zdrowa jak byk! Nie znalezli niczego- najmniejszej torbieli, guzka, endometriozy czy innych takich... Lekarz powiedzial, ze nie rozumie, ze widocznie mamy pecha. Nastepne sptokanie 15 lutego. Jak tylko mi sie zagoja te dwie dziury w moim brzuchu :) Wtedy sie zastanowia, czy beda probowac hormonami, czy tez hormaonami i dodatkowo inseminacja. Tak, wiec bez wiekszych zmian. @ nie przyszla chodz juz powinna, wiec czekam i zabieramy sie do dzialania, moze pech nas opusci:) I tyle....tak poza tym nudy nudy nudy... Postaram sie zagladac czesciej,bo mi was brakuje :) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. muszę sobie troszkę popisać bo mam dzień smutasa :( wszyscy sobie poszli a ja siedzę i rozmyślam. Chyba znów nam się nie udało :( Nic nie czuję oprócz pokłuwania w dole brzucha tak na zmianę raz prawa raz lewa stona. Za tydzień koniec cyklu a mnie nawet cycki nie bolą (to jest już wręcz fenomenalnie dziwne bo zawsze bez wyjątku bolały mnie od połowy cyklu) kompletnie nic! Na dole mam tak strasznie sucho też jak nigdy dotąd temp waha się między 36,8 -37 po połowie cyklu. No więc chyba nic tam nie ma. Znacie jakieś ciekawe stronki odn. obserwacji szyjki itd? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe słowa. Mam nadzieję, że tym razem się uda :) dalej wol nie myśleć :) .. w sumie owu powinna być 30.12, przytulanki były częste. Dziś 24dc, wczoraj raptem troszke mnie zmuliło, troche jakby ciągneło przy kręgosłupie, sutki stojące jakieś ciepłe i tylko z boku piersi bolące, no i śluz dziwny biały przez dwa dni a od dziś dla odmiany przezroczysty ... pobolewało trochę w dole brzucha z jednej strony od lewego jajnika i to by było na tyle ... przyrzekłam sobie cierpliwie poczekać do 13.01 do terminu spodziewanej @ i powiem wam że NIE chcę jej dostać :) :) :) jak my wszystkie tutaj ! Coś mnie kusi żeby zrobić betę w poniedziałek ale nie mam siły na roczarowanie na papierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uwierzycie! Wczoraj okazało sie że moja kumpela z pracy jest w 5tc, dziś moja najlepsza psiapsiólka zadzwoniła, ze jest w 6 tc! Normalnie ten grudzień, to był jakiś miesiac płodzenia dzieci:) Wiec głowa do góry dziewczyny, bo cos mi sie wydaje, że jeszcze w tym miesiącu kilka z Was spadnie do dolnej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, to rzeczywiscie sporo tych dobrych wieści ;) Wśród moich znajomych w tym roku baaaardzo dużo dzieciaczków się urodzi. Jedna koleżnaka teraz na dniach rodzi, i az do lipca co najmniej jedna osoba z rodziny/znajomych ma termin. Co najdziwniejsze wszyscy maja mieć synków ;) Jakby moja babcia pwoiedziala - rodza się chlopaki - bedzie wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....20......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....19......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×