Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

AAAAA dziwne że jeszcze lekarz płci nie dojrzal... no cóż, widać dziecko nie chce pokazać kim jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia123 ja nie mam robionego USG co wizyte. Uwazam ze to bez sensu. Dlatego jak mam wizyte za 3 tygodnie to bedziemy robic USG. No i mam nadzieje ze cos dojrzymy :) ze dziaciak sie ulozy odpowiednio :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA - ja bym nie wytrzymala zeby pojsc do lekarza i nie zobaczyc malenstwa na USG ;) no chyba ze chodzi sie co 2 tyg albo za USG dodatkowo trzeba placic ;/ ja akurat chodze co miesiac do gin i usg mam w cenie wizyty wiec korzystam ;) a w negatywny wplyw USG na ciąże nie wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz mi powiedział na poczatku, ze USG robimy co druga wizyte, ale dodał tez ze jak go ładnie poprosze to tez mi zrobi :) hehe No ale ja poczekam jeszcze 3 tygodnie :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AAA ja nie wiem jak Ty dasz radę wytrzymać 3 tyg z poznaniem płci malenstwa:) Dziewczynki, powiedzcie mi jak wygląda u Was sprawa zwolnien lekarskich? Czy lekarze chętnie to robią? Wiem, ze mam jeszcze duzo czasu, ale mam stresujaca pracę i po 5 miesiacu będę chciała iść na L4. Chodzę do lekarza prywatnie i płacę za wizytę z usg 170zł i zastanawiam sie czy za każde zwolnienie też tak duzo kasuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz na wizycie w 10 tyg jak zakładał mi karte ciąży wypytał gdzie pracuje, czy potrezbuje albo czy chce zwolnienie. Takze z jego wypowiedzi wywnioskowalam ze raczej problemu by nie bylo, gdybym takie zwolnienie chciala. Myslę, że jes.li dobrze uzasadnisz dlaczego chcesz zwolnienie to je dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm nadzieję, ze mój lekarz też będzie wyrozumiały. Ja mam problem bo jezdze cały czas autem i robię dalekie odległości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ciamciam mnie tez lekarz pytal przy zaklaaniu karty ciąży czy chcę zwolnienie, więc nie bedziesz miala z tym problemu... ja autem dojezdzam do pracy czyli na sama prace robie dziennie 70 km :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cześć Oli 🖐️ dobrze, że w końcu zajrzałaś, bo już się tu o Ciebie martwiłyśmy. Bardzo się cieszę, że Twoja laparoskopia przebiegła ok. littlesky - witam w naszym "szanownym" gronie i zapraszam do tabelki ;) Mój lekarz też co wizyte USG robi, chociażby takie szybciutkie żeby serduszka posłuchać przez chwilę :D Na początku też oczywiście wypytał o pracę i jak w 24 tc poprosiłam o zwolnienie to nawet okiem nie mrugnął, ale wiem, że niektórzy lekarze nie są do tego chętni, ale chodzi tu głównie o zwolnienienia na całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA widzialam ze zalozylas topik oddzielny o wyprawce dla malucha, ale teraz nie moge go znalezc. Możesz mi podrzucic link do niego? Bo dziewczyny fajne rady tam dawaly. Dzieki ;) PS. jak to nie byl twój topik to sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mam pytanie, jakie macie wyniki morfologi??? wszystko w normie? Bo ja mam delikatnie podwyzszone leukocyty (norma do 10 a ja mam 10.68) ale juz zdazylam sie naczytac w necie ze zbyt wysokie leukocyty moga swiadczyc o zakazeniu ;/ w innym miejscu byla mowa ze dla kon=biet w ciazy norma jest do 15 ;/ Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - u mnie morfologia cały czas w normie więc niestety nie pomogę, ale wydaje mi się, że tak nieznacznie przekroczona norma nie am znaczenia, ale trzeba to obserwować. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....20......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....19......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia123 - to mój topik :) Jesli chodzi o morfologie to nie pomoge. Kupiłam na allegro narazie 4 szpioszki rozm. 56 i 6 sztuk rozmiaru 62. Wiem, ze nie znam jeszcze plci dziecka, ale bardziej nastawiam sie na córke :) no a poza tym wybrałam takie wzory, zeby pasowały w razie czego do obu płci :) Znalazłam naprawde ładne spioszki w kolorach i 100% bawełny!!! Pewnie reszte zakupów tez zrobie u tej Pani tylko poczekam jednak na płec dziecka :) . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki super ;) Powiem wam ze ja troszke rzeczy juz kupiłam. Ostatnie skusiłam się na body z firmy EarlyDays o które was pytałam i powiem tak: w porówananiu do polskich ciuszków - rewelacja. Juz przy pierwszym dotknięciu czuc ze bawalena calkiem inna, wykonanie itp/ Także polecam. ja kupilam dokładnie takie http://allegro.pl/item875700867_okazja_early_days_body_3_szt_0_3_m_ce.html do tego dokupilam pajacyki tez angielskiej firmy http://allegro.pl/item869818011_mothercare_2_rampersy_pizamki_0_3_m_ce.html tez jakos rewelacja, a cena proownywalna z polskimi firmami. Wielkość 0-3 miesiace odpowiada w polskiej rozmiarowce 62. Minus jedyny jest taki, ze ciuszki sa w wiekszosci wkladane przez glowe, dlatego te najmniejsze na 56 zakupie body calkiem rozpinanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - fajne te ciuszki i widać, że dobre jakościowo. Ja też kupuję pajace, siostra bardzo chwaliła a i mnie wydaje się, że są praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - Ty ale szalejesz z tymi zakupami. :):):) Ja narazie mam zamowione tylko 10 spioszków i kupione łóżeczko turystyczne :) I nic wiecej :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pok co zakupilam: pieluszki flanelowe szt 10 pieluszki ettrowe szt 10 kocyki cienkie 2 szt rożek (wiem, ze niektorzy piszą ze niepotrzebny ale nie moglam sie oprzec) łapki niedrapki czapeczka pajacyki 3 szt body ok 10 szt spiochy/polspiochy/spodnie 6 szt kaftaniki 2 a to dopiero poczatek mojej dluuuuugiej listy zakupow. Niestety musze rozkladac wydatki. Jakbym chciala to kupic na raz to bym chyba zbankrutpowala;/ wieske rzeczy jak wozek, nosidelko zostawiamy na koniec./ Wózek wybierzemy wczesniej a mąż kupi jak juz malenstwo sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle razy dzis juz pisałam to samo że mi się już nie chce co sie dzieje z ta kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Witam dziewczynki:) Co tam u was slychac? Ja wrocilam od lekarza, pokazalam mu wyniki i w sumie dowiedzialam sie tyle, ze musze brac bromegon na obnizenie poziomu prolaktyny i sie nie stresowac bo w stresie jej poziom przyrasta. Boje sie tego leku bo on ma podobno wiele skutkow uboczynych:( Ale nie mam wyjscia. Jest on duzo tanszy od innych - te 'lepsze' to koszt rzedu 200 zl na miesiac....Odebralam wyniki cyto i tu wszystko ok. Po miesiacu mam znow zrobic badanie krwi i zobaczymy czy prl przyrasta czy nie. Oby nie, oby sie obnizyla. Wrocilam od lekarza jakas zalamana, mam nadzieje ze mi przejdzie. Pozdrawiam was i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka_dobrze, ze wiesz jaka jest przyczyna tych nieudanych staranek. Branie leków nigdy nie jest przyjemne. Wezmiesz leki i szybciutko zajdziesz :) Dziewczynki jeszcze chyba nie moge uwierzyc, ze sie udało. W tabelce sie przeniose po USG jak bedzie wszystko ok. Fajne tu dzis temty zakupowe. Tysia i AAAAA ciuszki słodziudkie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, glowa do góry. Przynajmniej wiesz w czym lezy problem, wiec wiesz jak walczyc. A na stres najlepsze jest zajęcie głowy czyms innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Radosna w koncu sie pokazalas :P czyli 20 wskakujesz w progi dolnej tabelki :D a te ciuszki uuuu jakie cudne :D:D kurcze piszecie ze pajacyki, a ja nwet nie widedzialam co to hehe wszystkie są pikne! aaaa no i te wózki z wczoraj... cud miód... chcialabym juz taki wózio pchac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
HEJ! PATKA glowa do gory, nie wczytuj sie za bardzo w ulotki czy w to co inni pisza na forach bo kazdy organizm reaguje inaczej na leki i to ze komus jest niedobrze nie oznacza ze w twoim przypadku tez tak bedzie:) ja wierze ze wszystko bedzie super i ze juz niedlugo ci sie uda:-] Ja na pocieszenie powiem ci ze wiele dziewczyn szbciutko zachodzi w ciaze podczas brania lekow na obnizenie prolaktyny wiec zobaczysz ze w twoim przypadku bedzie tak samo! Ale jestem padnieta dziewczyny..... Pogoda do bani, cisnienie chyba wariuje bo ja chodze jak pijana caly dzien i wczoraj bylo podobnie. Juz bym chciala wiosne i slonko i ciepelko. Wracam do pracy zaraz bo mam dzis urwanie glowy, dopiero teraz znalazlam chwile na zjedzenie kanapki i wypicie herbatki. No i oczywiscie na 'zagladniecie' na kafe;) TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO, UDANEGO WEEKENDU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
OLI super ze jestes juz po laparo, no i swietnie ze wsio jest ok!!! wiedzialam ze tak bedzie;) ze okaze sie ze jestes zdroa jak ryba. No to teraz do dziela - moze przestaniesz sie stresowac i sie uda??? Tego ci zycze! Izucha!!! Smutasie!!! Nie wolno sie nakrecac na 'nie' ! Trzeba wierzyc ze sie udalo i juz:-D Przytulaski dla ciebie!:) Zobaczysz, bedzie dobrze. A tempka sie nie sugeruj az tak bardzo bo ona czasami wariujei wcale nie jest powiedziane ze jesli jest ponizej 37 to ze nie ma dzidzi. Witam nowa STARACZKE, littleksy wskakuj do tabelki:-) Zycze ci zebys wskoczyla tylko na krotka chwilke do tej gornej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny :) Dziś się troszkę "odchamiłam" :P Poszłam na zakupy po dobre jedzonko bo mi baaaardzo apetyt dopisuje i wcinam dużżżo jak nigdy trochę pewnie przytyję ale co tam zawsze zjadałam malutko i na siłę. Zrobię sobie pastę z makreli z ogóraskiem kiszonym na kolację a M dostanie wątróbkę z kurki, na obiadkek na jutro wymyśliłam sobie tartę z mięsem mielonym (jak macie dobry przepis to pisać!). A dla domku kupiłam sobie nowe firany i materiał na krzesła :) ładnie sobie poupinam i będę się cieszyć. Dzięki Kamilsien za przytulaski nawet nie wiesz jak mnie tym pocieszyłaś :) Nadzieję, że się udało to ja mam tylko moje rozsądne być może myślenie kieruje mnie na myśl że raczej nie ma fasolki a znów przeczucie podpowiada coś innego - ale wiadomo mogę się nakręcać i to wszystko. Naprawdę dziwi mnie ten brak napięcia przed @! Przysięgam że zawsze mnie męczyło od połowy cyklu! Trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby tym co jeszcze nie zafasolkowały się udało, a brzuchatkom dobrego samopoczucia , zdrówka i lekkiego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko na chwilke, zeby powiedziec ze bylam u lekarza. Wszytsko jest w porzadku - tymi leukocytami mam sie nie martwic, poki sa ponizej 15 tys jest oki. maleństwo rosnie jak na drozdzach i wazy juz 388 g!!!! Niestety ulozylo się tak ze nie dalo się podejrzec plci zeby potwierdzic na 100% znikam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc!!! Dosc dlugo nie zagladalam na kafe a to wszystko spowodowane jest tym ze czuje sie kiepsko niestety. Sluchajcie ja moge non stop spac!!! Wstaje rano, zjem cos i moge znow klasc sie do lozka. W swieta bylismy u rodzinki i doslownie zasypialam przy stole. Lekarz mowi ze wszystko jest w porzadku, jedynie cisnienie mi dolucza bo mam ciagle małe i coż... Jesli organizm chce to mam odpoczywac i tyle. Ale ile mozna spac???????? Poza tym chodze jakas słaba i czuje jakbym łapała jakąś depresje. Nic mi sie nie chce, poplakuje sobie bez powodu... Ehhh zamiast sie cieszyc to ja narzekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×