Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
CZESC!!! Ja tez skladam wam cielpe zyczenia. oby ten roczek byl jeszcze lepszy od mijajacego, abysmy wszystkie mogly sie cieszyc upragnionymi dzidziami, ogolnie zycze wam SUPER zabawy w miłym towarzystwie, no i zero kaca jutro;) (to do staraczek bo brzuchatki to raczej nie bardzo;) Bawcie sie swietnie!!! Vilemooo, GRATULEJSZYN - grunt to pozytywne myslenie:-) Ja tez to wiem tyle ze u mnie to sie jakos nie sprawdza ale moze z czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Monikar a ty gdzie nam zniknelas??? Wskakuj do tabelki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Izucha bylas u lekarza z tymi migrenami? Wiesz, mnie czasami glowa boli, od lekarza dowiedzialam sie ze to wlasnie migrena ale nie do tego stopnia. To sie musisz umeczyc, skoro zwykle p/bolowe tabletki nie dzialaja:(((((. Moja mama ciarpi na migreny i jej pomaga wlasnie taka zwykla tabletka przeciwbolowa ale zazywa ja od 1 momentu kiedy dostanie objawy nadchodzacego 'kataklizmu';) Jak tylko pojawia sie mroczki albo dretwienie reki lub twarzy to od razu bierze 2 tabletki. Bol i tak sie pojawia ale taki do wytrzymania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pojawi sie tu jakas brzuchatka to mam pytanie: jak zaczelyscie odczuwac ruchy dziecka to byly one regularne, czylo codziennie, w tym samym natezeniu czy nie? Bo moj mały jednego dnia kopie i dobrze go czuje dluzszy czas a kolejny dzien wogole nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja ci niestety nie pomoge w tej kwestii ale napewno pojawi sie tu dzis jakas brzuchatka i cie uspokoi:-) DZIEWCZYNY, UDANEGO SYLWESTRA WAM ZYCZE! BAWCIE SIE DOBRZE DO BIAŁEGO RANA:-D Pozdrowionka! Ps moje badania hormonalne tez nie sa super, prolaktyne mam powiekszona (norma do 23 a ja mam 38,7) w srode ide do lekarza pokazac wyniki i zobaczymy co bedzie. Pewnie tez dostane jakies leki na obnizenie:( Poza prl reszta wyglada ok, mieszcza sie w granicach normy ale bardziej szczegolowo bedzie mogl sie na ten temat wypowiedziec specjalista. A wiec chyba i u mnie wine za te wszyskie niepowodzenia ponosi wlasnie prl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilkę, w kuchni coś pichcę od południa ... Tysiu - twoje ruchy nieregularne są całkiem normalne, maluch po prostu "pływa" i w różne miejsca trafia; pod koniec ciąży będziesz częściej odczuwała, bo będzie większy. pozdrawiam i raz jeszcze życzę wesołej zabawy i samych dobrych wiadomości w 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja raz jeszcze na chwilkę... Tysiu z tego co pamiętam to jestesmy w podobnym okresie ciąży. Ja też nie codziennie czuję ruchy. Czasami są wyraźne a czasami takie delikatne kizianie - nie wiem jak to nazwać. Nie masz się co martwić. Dzieciątko teraz ma dużo miejsca :) Myślę, że na takie prawdziwe kopniaki musimy sobie jeszcze poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, o rany ale wczoraj tu nasmiecilam..a niby nic sie nie wysylalo.. no i @ przyszla...fajne wejscie w Nowy Rok;/ zycze wszystkim udanego Sylwestra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz w nowym (mam nadzieje lepszym roku) Koralinka_a to franca, znowu przylazła. Ale w 2010 to juz żadna do Ciebie nie przyjdzie!!! Tak trzeba myśleć. Vilemoo_dzięki za troskę. Na szczęscie moj lekarz jest daleki od robienia niepotrzebnych zabiegów i naciagania na kase. Pisałam po wizycie, ze w tym cyklu napewno była owulacja, bo jest ciałko żółte, M jest sprawny i jeśli nie zaszłam teraz w ciąże to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to jednak problem z drożnocią. Pisałam też, że jeden jajnik nie działa, więc moje szanse na ciąże są 50% mniejsze niż u reszty kobiet. A zbadanie drożności jest wskazane ze wzgledu na opracje, którą przesłam w trakcie której nacinano oba jajowody, co znacznie zwiększa prawdopodobienstwo sklejenia sie lub zrostów w jajowodzie. Lekarz dał na pół roku na starania i ten czas właśnie minął. Wcześniej mowil, że bardzo by chciał uniknąc badania hsg, bo zawsze to ingerencja w organizm. Jednak nie chce faszerowac mnie lekami na owulację, jeśli nie ma pewnosci co do drożnosci. Jeśli chodzi o kase to zabieg odbędzie sie w szpitalu na NFZ. Dostałam normalnie skierowanie i za nic nie płace. Potem będę miec jakies 2/3 tyg zwolnienia, zeby organizm mógł odpocząc. Czekam na @ jak na wyrok, który wiem, ze mnie nie ominie. Wszystkiego dobrego w nowym roku. Wszystkiem staraczkom szybkiego zaciążenia!!!! 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza. Ja ogólnie męczę się z tymi napadami od 11 roku życia. Byłam 12 razy w szpitalu na to, bo nie wiedzieli co to jest, a w zeszłym roku mama mnie poinformowała że byłam w Gdańsku ne rezonansi (miesiąć w szpitalu kupe lat temu) bo miała podejrzenie guza mózgu :( na szczęście nic tam nie ma! Ale co się nacierpię to już moje. Ja w sumie żadko mam te napady ale teraz ostatnio to było przegięcie od 23.12 co drugi dzień napad! Myślałam że wścieklizny dostanę lerzałam jak kłoda i wiłam się z bólu głowy i po dziś dzień nie czuję się jeszcze tak rewelacyjnie. Wlaściwie dziś jest pierwszy dzień do tego 23 gdzie nie wziełam żadnej przeciwbólowej. Mój M chciał żebym robiła test wczoraj no i zrobiłam 1 kreska, bo myślał że te napady to od możliwej fasolki tymbardziej że 2 dni zanosiło mi się na wymioty, więc jadłam tosty z masłem i pomidorówkę a w końcu i tak wymiotowałam! Straszna męczarnia! Żal mi się go wczoraj zrobiło:( zawiód się a miał nadzieję. Powiedział że już mu się nie chce pić i iść na imprezę (tak nagle!) P.S Współczuję twojej mamie! A powiedz mi czy ona też wymiotuje i jak ma napad to prawie nic nie widzi? Jestem ciekawa bo nie znam nikogo z tymi dolegliwościami. W sumie to lekarze mówią że mam nerwicę, ale wg. mnie poprostu mam typowe objawy migreny z aurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh dopiero teraz doczytałam że ty też masz migreny :( Naprawdę współczuję. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku, jeszcze raz życzę wszystkiego co najlepsze; Izucha - ja też mam migrenowe bóle głowy, na szczęście rzadko, ale dają się we znaki co kilka miesięcy. Ból jest nie do zniesienia, czuję kiedy nadchodzi, mam mrowienie w głowie i mdłości, później objawy się nasilają - wymioty, ból i kłócia w głowie, potworna nadwrażliwość na dźwięk i światło; zwykle po 2 dniach mija, ale miałam ostatnio kilkudniową migrenę. Pamiętam, że jak byłam mała, moja mama też to przechodziła, ale jakoś z wiekiem jej odpuściło, teraz miewa rzadko, choć równie silnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Witanko, Jak tam po imprezkach? Ja dochodze do siebie;) Izucha, moja mama wymiotuje z tego bolu, zreszta ja tez:( Poza tym ja mam tak ze jak mam migrene to musze...siedziec. Nie moge polozyc glowy na poduszce bo wtedy to jest dopiero odlot:( Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ ..Trzebinia........0 kamilsien.............29........12........17.01.......... .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02.........UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....18......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....9.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ ..Trzebinia........0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....19......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....9.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc Kobiety:) A co tu tak cicho dzisiaj??? Sluchajcie ja mialam dzis urwanie glowy, moja siostra chcialaby kupic sobie autko zeby dojezdzac do pracy i troszke jezdzilysmy i ogladalysmy. Ale to jest problem, kupic auto:( Full aut do wyboru ale zawsze cos nie pasuje, albo cena (;)) albo przebieg albo wyposazenie... Jak wrocilam to myslalam ze padne, zmarzlam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popołudnie, Też miałam dziś urwanie głowy - śniegiem zasypało i postanowiłam ... wytrzepać dywany. Niby dopiero było sprzątane, ale dywany prosto ze śniegu są takie ... świeże, że się skusiłam :-) O odśnieżaniu nie wspomnę, bo większość spadło na męża, ale i dla mnie nie zabrakło śniegu. Takie uroki własnego domu i dużego podwórka :-( Co do auta, to znam ten problem. Właśnie niedawno przeżywałam to, co Twoja siostra Patko. Ale ja większość rzeczy analizowałam w domu, oglądałam i testowałam tylko wyselekcjonowane modele :-) A ile się przy tym nauczyłam ... o samochodach wiem już naprawdę dużo :-) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli, ja planuję skorzystać ze śniegu, nad formą jeszcze myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hej! Jakie macie plany na niedziele? Ja dopiero wstalam ale wybieram sie dzis na dluuugi spacer, super ze nasypalo sporo sniegu:-D Trzeba sie troszke dotlenic;) Patka wiem... wybor auta to powazna sprawa, czlowiek boi sie zeby sie nie 'naciąć', zwlaszcza jesli kupuje sie uzywane. Ja tez kupowalam rok temu ale na szczescie (odpukac) jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
dziewczyny prosze o pomoc dzis albo jutro powinnam dostac @ dzis rano zrobiłam test quick vue i jest ledwo widoczna druga kreseczka oczywiscie radosc ale wróciłam z koscioła i zaczełam plamic na rózowo zero krwi tylko taki sluz zabarwiony na różowo co mam myslec co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Monika - spokojnie poczekaj; trudno cokolwiek powiedzieć skoro jesteś przed terminem @; niestety testy robione przed @ mogą dać złudne nadzieje, ale w Twoim przypadku szansa jest. Chyba najrozsądniej będzie zaczekać, jeżeli @ nie pojawi się w ciągu najbliższego tygodnia - zrób ponowny test. Trzymaj się cieplutko. Ja wybieram się na śnieżną eskapadę :-) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotiki
pomozcie mi, martwie sie bardzo a nie wiem czy jest czym, bardzo chcialabym miec dziecko, dzis jest moj 24 dzien cyklu, od 15 dnia bolal mnie brzuch jak na okres i tak przez 4 dni, potem 2 dni przerwy a teraz znow mnie boli, tzn mam takie jakby skurcze, okres dopiero we wtorek lub czwartek, czy to moze byc ciaza czy miala ktoras podobnie, moje temperatury w ostatnich dniach to: 19dc-36,4 20dc-36,3 21dc-36,4 23dc-36,6 24dc-36,8 co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
troche niska masz temp gdy ja byłam w ciązy to temp utrzymywała sie na pozionie 37-37.2 ale wiadomo to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
a długo sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotiki, troszkę więcej cierpliwości, na tym etapie jeszcze nic nie wiadomo; poczekaj spokojnie na planowaną @ i wtedy zrób test, pamiętaj, że spóźnienie @ do 5 dni liczy się jeszcze jako termin, więc najlepiej zaczekać, żeby nie było rozczarowania. A z tymi testami też niestety różnie bywa, u mnie nie było drugiej kreski a byłam w 3 m-cu... Życzę Ci jak najlepiej, temperaturą raczej się nie zniechęcaj, bo ona nie wyklucza ciąży /indywidualna to sprawa/, może rzeczywiście Ci się udało i oby tak było; pozdrawiam. Monika - nie ma Cię w tabelce ... - masz już starsze dziecko ? /piszesz o ciąży/, daj znać, jak Twoje samopoczucie - czy już ustało plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
CZesc dziewczynki. Ale sie rozleniwiłam... Czy wy tez macie takie problemy z porannym wstawaniem? Ja przez te swieta jakos nie moge dojsc do siebie:( Nic mi sie nie chce. Przydaloby sie jeszcze troche wolnego;) A co u was? Jak powrot do pracy po balowaniu sylwestrowym? Dziewczyny z tymi tempkami to ciezko powiediec, nawet kiedy sa wyraznie podwyzszone, w granicach 37 i wyzej okazuje sie ze jednak ciazy nie ma. Dlatego nie ma co szalec, trzeba czekac. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Monikar jak sie czujesz? Co z tym palmieniem? Daj znac! Oby to nie byla @ i oby ten test sie nie mylil. Tego ci zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Noworocznie po długiej przerwie :) Ja na razie tylko na chwile, bo zmykam na wizytę u lekarza. Mam nadzieję, że przy tych moich skurczach szyjka nadal się trzyma, bo inaczej czeka mnie leżenie. Jak wrócę to napiszę co tam u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Po swietach niestety czas wrocic do rzeczywistosci. A to niestety jest bolesne ;/ Przynajmniej ja dzis planuje strajokowac w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry po Świętach :) Radosna - przeczytałam Twoja wiadomość o badaniu, które Cię czeka... a może nie... jeśli to pomoże to cóż trza wykonać. ja niestety nie znam się kompletnie na tym temacie. a może skonsultuj sprawę z jeszcze jednym lekarzem? jak myslisz? zawsze dwóch lekarzy to pewneijsza diagnoza, a moze nie bedzie konieczny zabieg? Przytulam Cie mocno 🌼 i ślę pozytywne fluidy w Twoją stronę. Trzymaj się Kochana!!! Przezywam dzisiaj w pracy istny koszmar... nie chce mi sie nicccccc!!!!!!!! ale sie rozleniwiłam :( Bratka - koniecznie daj znać jak tam wizyta u gina i jak Maleństwo Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×