Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

no ale niewiem czy to wypali bo moj maz nie umie plywac.juz mu mowie i mowie zeby poszedl na lekcje plywania...choc dziwne nad morze lubi jezdzic.jak nie wypali basen to chce w gory albo cos.kurcze no....mam nadzieje ze spedzimy jakos fajnie ta niedziele:) ciasto bede piekla jutro.Jablkowo-cynamonowe.Kiedys wam polecalam,przepis mam z neta...ja go robilam na swieta i to 2 razy (1 dla tesciowej) i naprawde wspaniale jest.szkoda ze ja nie zjem ani kesa:( dla zainteresowanych: http://gotowanie.onet.pl/16946,przepis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lipa nic nie zalatwilam na maj moga mnie dopiero przyjac;/ eh czuje sie dzis fatalnie glowa mnie bardzo boli nie poszlam na zaliczenie cwiczen;/ brak mi sil juz czasem na wszystko wzialam juz ketonal forte i nic (2godz temu) a przed chwila wypilam rozpuszczalna tabl eferalgan z kodeina(na recepte to jest) i leze w lozku i spie chwile budze sie i tak w kółko.a teraz zaintalowalam sobie program ipla i ogladam pierwsza miłosc od 1 odcinka lubie ten serial a zaczelam go ogladac tak od 300odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli bardzo...taki tepy bol ktory nie przechodzi wogole;/ eh niewiem co mam juz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dlatego dostalas na neurologie skier.ojjj...wspolczuje ci bardzo.I zupelnie nie mam rady.mozliwe ze masz jakis ucisk od kregoslupa wlasnie albo sama niewiem...sprobuj moze pic duzo wody...niby to nic takiego a jednak czasami pomaga...jak dlugo cie nekaja te bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam je juz dlugo jakies 2 miesiace i to co pare dni ale zadz do klezanki ktora mam mame w szpitalu na ginekologi jest lekarzem i poz znajomosci znajdzie dla mnie mmiejsce na neurologii tylko mam jechac do domu ale to na koniec lutego gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Moja mama na też bóle głowy i jeździć do neurologa, na razie ma skierowanie na jakieś prześwietlenie... A lekarze robili Ci jakieś badania, że tak od razu do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wizyte u neurologa nic nie zdiagnozował ale po wynikach moich morfologii sam mnie skierował niewiem sama co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis duzo lepeij sie czuje na szczescie a jak tam u was? czemu tu taka cisza co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ja jestem, ale był u mnie R i zaraz idę do znajomej, będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Jak przed walentynkami dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
hej dziewczynki melduje ze zyje ale mialam dzis gosci,fajnie bylo ale padnieta jestem.Nie zdrzeszylam niczym az dziw bierze bo byly chipsy,paluszki,czekoladki i pycha ciasto(sama zrobilam) ale nacieszylam tylko oczy:P alkoholu tze nie tknelam siedzialam przy coli light i wodzie mineralnej:)hehe i przy fajkach:P magma ciesze sie ze ci juz lepiej:) przed walentynkami dosc....normlanie:) moj maz troszke popil wiec sie obawiam ze nici z juztrzejszego basenu choc zobaczymy jeszcze.Dostalam juz wyczekiwana orchidee:) a dla was wielkie buziaki i usciski walentynowe:* 🌻👄 i oczywiscie walentynka dla was ❤️ http://images.prezentuj.to/walentynka_duze-zdjecie_6099.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zpedzilam caly dzien w łózeczku a teraz zaczynam zbierac sie do pracy eh walentynki a ja w pracy...ale wiecie tak ogolnie nie zwracam az tak mega uwagi na te swieto ja moge milosc wyznac poraz x kazdego ranka i wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
magma jasne ze tak,walentynki to ja bardziej traktuje symbolicznie...nie robilismy sobie prezentow jakos szczegolnie...dzis zrobilam romantyczne sniadanko:) a tak to planujemy ten basen...chcemy po prostu milo spedzic dzien-ale to nie jest tak ze specjalnie dzis,bo zawsze razem chcemy robic tylko ciekawe rzeczy:) mimo to po walentynkowemu wyznam wam ze was bardzo lubie:)) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ja też was bardzo lubię🌻❤️ Moje kochanie właśnie pojechało, spędziliśmy razem miło dzień, tylko szkoda że tak krótko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki,i jak po walentynkach?my oczywiscie na basen nie poszlismy-za bardzo rozleniwilismy sie w domu:)ale fajnie bylo:) na wieczor zle sie czulam jakos,zimno mi bylo no i dzis rano @ :/ wiec znow nast kilka dni katuszy....ale ciesze sie bo mi @ waga pokazala dzis rowne 75kg:) jeszcze kg i bedzi moj 2 cel.Dzis tez jestem rowny miesiac na diecie dukana.i pokio co nadal mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Dzień dobry, ja dzisiaj zjadłam serek wiejski i owsianke, a waga poszła trochę w górę :( Ale też dostałam @ hihi więc pewnie dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezlogowana
wlasnie wstalam-masakra...tzn rano juz bylam na nogach ale tak mnei brzuch rozbolal ze musialma sie nafaszerowac lekami :( i tak lezalam az przeszlo:( pebi to napewno @ ze poszlo w gore.woda sie w koncu zbiera... co z bizuteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka w tym tygodniu bedzie gotowe :) Napisali mi dzisiaj że mi wysłali koraliki, więc będę miała jutro lub w środę, a zrobię tego dnia co dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ja się uczę do obrony, ale coś nie mogę się skupić ehh No to nie ode mnie zależy, sama z niecierpliwością czekam na koraliki, bo mam kilka zamówień, a pozatym lubię to robić, więc się nie mogę doczekać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Dziś postanowiłam zacząć a6w znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u mnie ok glowka nie boli:) wiecie co musze wziasc sie powaznie do roboty z ta waga bo z moim misiem chcemy jechac do egiptu w sierpniu:D tak sie ciesze ze szok ale musze schudnac:(niestety bo jak ja sie pokaze na plazy z takim wielkim brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Magma ale fajnie :) My wyjeżdżamy tylko nad morze ale się cieszę i muszę schudnąć bo jak będę wyglądać na plaży :P Ale dziś za mną słodkie chodzi masakra, dobrze że nic w domu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
magma ciesze sie ze bol minal...pewnie masz zupelne inne podejscie do zycia jak go nie ma...:) pebi lacze sie w bolu-tez cos za mna chodzi slodkie ale sie ''lecze'' cola light o smaku zielonej herbayt ktora dzieki bogu na dukanie nie jest zabroniona:P niezdrowa fakt ale od czasu do czasu tylko pije,bo generalnie mi nie smakuje a zasladza na maxa:) na koraliki spokojnie poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
aha no i oczywiscie zapomnialam napisac WOW na Egipt:) my chcemy z mezem rowniez do afryki ale neiwiem ykiedy jeszcze...ciekawe czy sie uda...a moja wymarzona wycieczka to do tajlandii...nie mielismy takiej prawdziwej podrozy poslubnej wiec moze sie kiedys spelni:) a morze polskie tez kocham.W samych miedzyzdrojach bylam juz chyba z 10 razy i kocham to male miasteczko.do tego woda ciepla i w miare czysta,pelno rozrywek,no i te zachody slonca....nigdzie takich niema.a w tym roku zapowaiadaja wyjatkowow goraco lato wiec wybor trafny... ehh tyle fajnych miejsc na tym swiecie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×