Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

W sensie, że takie posrebrzane lub pozłacane Ci wystarczy?? Bo ja z prawdziwego złota to nie robie hihi Tylko zastanawiam się jak z przesyłką, bo nie wiem ile do Niemiec kosztuje, będzie Ci się opłacać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) ja juz przy kawce i zaraz zabieram sie za robienie dukanowskiego tiramisu:)mmmm:)bedzie deserek jak nic:) Pebi mialam na mysli takie pozlacane oczywiscie:)z przesylka to jesli bys mi wyslala w kopercie babelkowej jako list to nie powinno byc drogo.A pieniadze (oczywiscie za przesylke tez) to musze najpierw z siostra pogadac bo wczoraj nie mialam okazji (czy sie zgodzi ale mysle ze tak).A na kiedy mneij wiecej moglabys mi zrobic ten naszyjnik?mma na mysli taki nie za krotki zeby nie dusil a i nie za dlugi.Szyje mam 35cm wiec 40cm powinno byc ok co? cos wymyslimy:)w koncu bizuteria artystyczna to nie byle co:)a w siebie trzeba inwestowac:)) u nas dzis spadl snieg i jest znow bialo....czy ta zima sie kiedys skonczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma86
witajcie hmm co jA MYSLE o tej dietce? mysle ze jest fajna ale bedzie maly problem je jestem studentka ktora sama na sieibie pracuje no i moj mis tez i mammy wspolne pieniadze i jak gotuje to na dwoje i niewiem czy by mu pasowaly te wszytskie wynalezki jake ja bym robila na obiad hmmmm....on i tak jest mega mega chudy w przeciwnosci do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Pewnie nie drogo, moja mama płaci za list lotniczy taki zwykły około 4zł, a tu w Europie... Tak mysle, że pewnie 5zł powinno starczyć, dowiem się jeszcze :) Wczoraj zamówiłam koraliki :) Ale dzisiaj dopiero wyśle im pieniądze bo czekam aż napiszą ile bo nie wiem dokładnie, w przyszłym tygodniu już na pewno będę miała, a zrobię tego samego dnia :) A ja dzisiaj na śniadanie jadłam faworki, zrobiłysmy dzisiaj z mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
List lotniczy do USA miało być :P Ja różnej :) Ostatnio moją ulubioną piosenką jest daroo Właśnie Ty R mi ją pierwszy raz puścił i się zakochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebus faworki????ojej...takie tluste?:P nie no ty masz ulgi po takim czasie dietowania musisz normalnie jesc:)ja dopiero na poczatku drogi wiec nie moge sobie pozwalac na wyskoki aczkolwiek tiramisu wlasnie sie robi-pieke biszkopt zeby cos miec zamiennego:)a co tam!bez paczka tez przezyje:) co do przesylki to niewiem dokladnie ile to moze kosztowac ale sadze ze przesylka nie bedzie ciezka wiec jesli zapakujesz to ciasno w papier a pozniej w koperte babelkowa zeby nie grzechotalo w srodku to chyba nie powinien byc koszt wiekszy niz 10zl.no bo jak bedzie wiecej to faktycznie mi sie nie oplaca hehe:) magma rozumiem twoje obawy.faktycznie jak sie jest na studiach to sie patrzy skracania kosztow do minimum,tez tak kombinowalam i tez faktycznie sie za dietowanie zabrac nie moglam...coz moge powiedziec na pocieche...to jedzenie nie jest az takie wydziwne...ja swojemu mezowi tez normlanie gotuje a wyglada to mneij wiecej tak: np.ja jem tylko salate i rybe czy mieso bez panierki i smazone na teflonie a jemu gotuje ziemniaki i panieruje lub dodaje jakies sosy...generalnie jemy to samo tyle ze ja w wersji light:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi mi mama jak wysyla list to placi tez malo,tyle ze koperta babelkowa nawet ta najmneijsza moze sie okazac ze wg poczty ma inny wymiar,ze grubsza albo cos no i wtedy cena idzie do gory...oczywisice o poleconym to nie wpominam bo napewno kosztuje duzo.Ja jednak zaryzukuje zwyklym:) Co do muzyki...ja lubie naprawde przerowna...od klasyki po ciezki rock.ale najchetniej slucham muzyki po prostu takiej jaka leci w radio:)jestem maniakiem radiowym-leci caly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magma ta piosenka hmmm generalnie dobrze sie jej slucha bo brzmi wesolo ale tekst zupelnie nie pasuje aczkolwiek jest to faktycznie cos innego.Przyznam szczerze ze nie znam... co do dietki jeszcze jakbys miala pytania to pytaj smialo.ja nie chce cie do niczego zmuszac po prostu ci napisalam o tej alternatywie bo widze ze dziewczyny chudna i to sporo na tej diecie,bez jak juz wspomnialma kiedys wiekszych wysilkow.Pozatym sama jestem zywym przykladem bo nie zapeszajac tez mi waga spada a wczensiej ciezko mi bylo dobrac skuteczna diete:) coz wiecej...wlasnie dokonczylam moje dzielo-TIRAMISU :) narazie sie chlodzi sie w lodowce,bedzie pyszny deser na jutro zamiast paczka:) Biszkopt (podstawa do innych smakolykow rowniez): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/157b0c054a5feea8.html i Tiramisu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6dadd808a54b1835.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffehhe
ja ważę dokładnie 100kg ale moją wagę stanowi sama masa mięśniowa więc nie mam się z czego odchudzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ja też ja też chce kawałek:D Babeczka spokojnie do 10zł powinno kosztować, ja 5zł płaciłam za przesyłkę poleconą w tej kopercie bombelkowej, a do Niemczech nie powinno być dużo drożej :) A jeszcze jest taka ewentualność, że mam koleżankę z Niemiec na studiach, więc mogłabym jej dać jakbyśmy miały razem obronę i ona być wysłała na przykład, nie pamiętam skąd ona dokładnie jest bo może blisko Ciebie :P Ja nutke posłucham później jak włącze kompa bo teraz pisze z tel... Poszukajcie sobie daroo Właśnie Ty:P A co do Dukana bardzo go polecam, bo ja ogólnie ograniczam węglowodany, większość mojego jadłospisu to białka, więc zbliżone do dukana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
A dzisiaj sprzedałam ten komplecik :) http://i50.tinypic.com/6z8x8m.jpg A w ogóle Babeczka te sprężynki co Ci się podobały są za 5zł ;) Dzisiaj mój R rozmawiał z kolegą który ma sklep z takimi pierdołami i powiedział że może kupi ode mnie, tylko ze wspólnikiem pogada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle.W niemczech to taka przesylka chyba 1,45 € kosztuje. sprawdze jeszcze pozniej na stronce poczty polskiej.a ile mneij wiecej to moze wazyc?ale chyba lekkie co? na deserek oczywiscie tez zapraszam:) dla mnei dieta Dukana to najlepsza dieta z jaka sie do tej pory spotkalam...co tu wiele mowic...uczy nawykow na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten czarny zestawik tez ladniutki...mi to sie jeszcze ten z perelkami podoba...super.ale ja juz mma takie podobne wiec sie nie pisze... te sprezynki tez slodkie ale mam podobne wiec chyba sobie daruje.ale czerwono czarny komplet jak najbardziej aktualny u mnie:))nie sprzedawaj mi go nikomu tylko trzymaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Wchodziłam na stronę poczty polskiej i taka do 50gram zwykła to niecałe 3zł, za potwierdzenie odbioru coś tam się dopłaca, mam gdzieś taką małą wagę kuchenną, to zważe ile to mniej więcej może ważyć :) Kolczyki trochę ciężkie :P Jak się sprzeda to zrobię nowe, bo zamówiłam takie koraliki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Zważyłam Do 50gram powinno się wyrobić, wzięłam inny łańcuszek i nawet kopertę już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super,ja zalatwie z siostra zeby za mnei zalozyla kase i ci wyslala.mozezs mi podac na NK twoje namiary i nr konta:) a ja ci podam swoje:) tiramisu smakuje kwasnawo bo to bez cukru no i serek sam w sobie jest dosc kwaskowy ale calkiem dobrutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski wyslijcie mi swoje namiary na nk a ja was znajde z checia zobaczylabym wasze zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
No to już jak skończę cały komplet i Ci pokaże to się dogadamy z formalnościami ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Magma to podaj gg albo maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym:) cholera cos mam z telefonem nie tak (stacjonarym) :/ siec padla czy co?akurat jak potrzebuje zadzwonic...ehh ta zlosliwosc rzeczy marnych! Pebi ja potrzebuje ta bizuterie do tej kiecki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a27434ae73ed7b05.html i do tych czerwoych butow: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/779dc65d16dfa4ea.html mysle ze powinna pasowac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×