Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Ehh jaka cudna mała czarna mmmm ja też chcem taką :D A szpileczki ojj, mysle że może już na lato będę mogła się tak ubrać :D Tylko jeszcze jakaś okazja :P A biżuteria powinna idealnie pasować, może chce więcej czerwonych kostek na koralach, wydaje mi się że lepiej bedzie się komponować z przewagą czerwieni, na przykład 2 czerwone, czarna, 2 czerwone, czarna itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i sprzedałam kolejny komplet branzoletka i kolczyki i mam zamówienie na korale do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam jak Ci teraz wysłać bo pisze z tel... Poszukaj mnie u Babeczki, wpisz Maria Barbara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze przy kompie i rozsylam cv-ki.Nienawidze tego,ale trzeba :O w mieszkaniu nademna ktos wali mlotkiem i mma wrazenie ze zaraz mi sie w mozg wbije :/ magma potwierdzilam cie:)sliczna z ciebie dziewczyna i w zyciu bym ci nie dala wagi jaka masz.Ile masz wzrostu? pebi super ze interes ci sie rozkrecil i jak widze nasz topik troche tez ruszyl z kopyta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka nie mow tak do mnie bo wpadne w samo zachwyt:P nic we mnie szczegolnego niema a mam 168cm wzrostu ale mam piekna gelerie slubna zazdroszcze eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi wyslalam ci zaproszenie mam nadzieje ze dobrze wyslalam:) okaze sie jak wejdziesz na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiecke kupilam juz dawno temu i jakos nigdy nie mialam okazji zalozyc.butow tez hehe.chyba mma za duzo w domu juz butow i szmatek.ale niedlugo sie szykuje wesele (bez obciachu zaloze czarna kiecke choc niby sie nie powinno).Do tego musze tylko delikatnie schudnac:)choc pasuje taka jaka jest ale nie zaszkodzi troche cm mniej...odstawac nie bedzie bo to strech:) pebi no jesli mozezs zrobic bardziej czerwone to moze faktycznie lepeij?tylko zeby sie nie roznilo bardzo od reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak babeczce się chce to może Ci wysłać mój profil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magma pisze tylko prawde.wiec wzrostowo jestesmy takie same:) masz super warkoczyki:) za galerie dziekuje,zdjec mam od groma ale nie na NK-tam tylko te kilka... jak patrze na twoja wyjatkowa fotogenicznosc to juz dzis wiem ze twoja bedzie rownie fajna jak nie lepsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdaje sobie sprawe ze ja schidne tyle co pebi to dopiero bede laska:) twarsz bedzie bardzoej wyrazista a nie taka bułka okragla uwaga podjelam decyzje od poniedzialku (15.02) na slodycze moge pozwolic sobie raz w tygodniu!!!!!!!!!! a z czasem wyeliminuje je moze wiecie co motywujecie mnie barddzo:) a juz nie raz byłam zapisana na jakims topiku wiec pebi nie wasz sie nawet nas opuscic bo nie recze za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opuszczę ja tu jako jedyna jestem od początki hihi Mi też się podobają te warkoczyki, aż mi się takich zachciało, ale mam jeszcze za krótkie włosy:( Dopiero zapuszczam 7miesięcy bo R chcial :P Robisz sama, ktoś znajomy czy w salonie? Zgadzam się z babeczką, piękna kobieta z Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie robie mam kurs skonczony przedluzania wlosow i robienie warkoczykow a ten obok mnie to moj b (ma dredy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magma no to gratuluje decyzji:)pewnie chcesz jeszcze w walentynki zaszalec co?:) no mi bedzie ciezko nie napic sie mojego ulubionego czerwonego wina:O no ale moze zatopie usta:) cos z zycia trzeba miec:) pebus ja tu tez przeciez jestem w miare od poczatku...no! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja wiem Ty mi zrobisz warkoczyki, a ja Tobie akryle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko hmmm a ja wlasnie bym chciala cos z pazurkami zrobic:) babeczko a ty jestes ta wierna ktora zagonila mnie do pisania a pebi by nie odeszla i co ?i co my bez ciebie bysmy zrobily:) mam racje pebi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że masz, bo gdyby nie babeczka to z kim bym pisała i już bym nie było tego topiku :( Ile to już osób przewinęło się przez topik, szkoda że tak szybko odeszły :( Tęskno mi za Noemi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...no w sumie nieskromnie powiem ze racja:P fajnie sie z wami pisze,kurcze to juz chyba uzaleznienie... a moj maz to sie w ogole zlosci jak tyle siedze na kafe no ale jak tu nie zagladac:) magma ja mam nadzieje ze ty sie z nami tez zzyjesz i nie opuscisz nas:) No mi tez zal ze Noemi nie daje znaku zycia...jesli nas czytasz to wracaj na topic:)tesknimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie tak wzięło i nuce te piosenkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja zarza spadam z neta...biore herbatke,ksiezeczke i pod kocyk...:) milego wieczorku wam:*buzki! i pamietac jutro zadnego obzarstwa paczkowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka że co o paczkach pisałaś? Hihi dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka że co o paczkach pisałaś? Hihi dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
no paczki-te male tluste buly z nadzieniem:))hehe trzymajcie sie z daleka:)dobrze radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×