Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość babeczka niezalogowana
magma wyslalam ci ksiazeczke:) z cw u mnie ciezko,brakuje mi checi jakos:(choc wiem ze powinnam duzo cwiczyc.moze sie zmobilizuje wkrotce:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, ale się rozpisałyscie dzisiaj, ale to dobrze, lubię was czytać:)❤️ Ja dzisiaj poprawiałam pazurki i robiłam kolczyki, tak mnie wciągneło, że mam ponad 40par, teraz już tylko kupców szukać :) Magma trzymam kciuki, żeby Ci się udało do ślubu schudnąć, a co do sytuacji ja bym już nie poszła na ten ślub, no chyba że do lipca jakoś się stosunki polepszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Hejka Pebi fajnie ze jednak jestes.Wow to niezle narobilas tych sztuk:)moze i ja sie skusze?daj znac jak beda jakies fotki.. magma no wlasnie a wy wybieracie sie na ten slub?glupia sprawa serio...ja bym na wesele tez napewno nie poszla ale na slub chyba tak zeby bratu nie robic przykrosci-kiedys moze sie bedzie tego zalowalo...ale biorac pod uwage ta zolze to naprawde ciezka sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
jestem cos dzis padnieta,ide sie wyprysznicowac,nasmarowac porzadnie balsamikiem i do wyrka:) padam jak mucha! DOBRANOC laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neiwem czy pojdziemy rozsadek przemawia zeby nie isc ale////ale ja namawiam mimo to mojego poniewaz to jego brat i ktos mus ustapic.podejrzewam ze moze poprawia sie te relacje ale moj juz dzis powiedzial ze jak pojdziemy na slub to tylko zyczenia podejdziemy do pana mlodego zlozyc bo wkoncu on nas tylko zaprosil a ona niech sie goni pebi juz masz na bank kupca :D ja jestem chora na punkcie kolczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
I powiem Ci magma że Twoj facet dobrze myśli, w końcu brat zaprosił to na ślub wypada iść i tylko bratu złożyć życzenia... Hihi jutro postaram się zrobić zdjęcie i wrzucić na bloga, zrobiłam też trochę korali i branzoletek, jak to wciąga :P Będę próbować jak najbardziej wyraźne zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasensje:* witam przy kawusce:))) Pebi czekamy na kolczyki:) Magma wspolczuje wam tej chorej sytuacji i atmosfery.na wesele to sie powinno isc z radoscia a nie na mus...ehhh...sie porobilo no!Do lipca jeszcze troszke czasu jest ale mysle ze bracia powinni miedzy soba wyjasnic co i jak...to jest jedyne rozwiazanie chyba.ze tez w kazdej rodzinie musi sie trafic jakas czarna owca...ba i to nie jedna czasami hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry, moge sie dolaczyc? moja waga dobila 100-wy, wygladam i czuje sie okrapnie, zaczynam non stop diety i po paru dniach rzucam, przewaznie chce mi sie starsznie cos slodkiego i tak sie konczy moje dietowanie. Pebi87- respekt, jak ty to zrobilas, skad czerpalas motywacje, jak poradzilas sobie z rzuceniem slodyczy, bo piszesz ze bylas uzalezniona, to tak jak jak, tez jestem uzalezniowa. pomocy:((( pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nowalala jasne ze sie mozezs dolaczyc do tematu...Pebi daje duzo motywacji ale skad ona jej tyle ma?dobre pytanie:) Jaki masz plan dietkowania? na uzaleznienie od slodyczy przykro mi powiedziec ale nie ma innej rady jak rzucenie ich.to troche jak z paleniem papierosow jest.Nikt tego za ciebie nie zrobi tylko musisz ty sama..bolesne na poczatku ale mozna sie przyzwyczaic:) najlepeij to zlikwidowac wszytkie slodycze z domu co do joty...jesli juz sie czuje ze sie musi to chyba najmniejszym zlem jest ciemna czekolada albo typu light (oczywiscie w przyzwoitej ilosci a nie cala tabliczka)... na poczatke moze zaopatrz sie w galaretki owocowe w lodowce,jogurty,moze jakies dzemy niskoslodzone,pudinki nieslodzone(ew.slodzikiem)... nie jestem pewna czy ci dobrze radze,pisze tylko jakies alternatywy bo zerwac chec na slodkie jest bardzo ciezko,ale nie jest to niemozliwe. Aha no i zapomnialam o najwazniejszych...odchudzanie zaczyna sie w twojej glowie.Musisz pewnym rzeczom powiedziec zdecydowane NIE inaczej sie nie uda:O bedziemy ci kibicowac,powodzonka:) i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa koleznake:) co do mojej sprawy to niewiem zobaczymy ale ja juz mam dosc calej tej sytuacji:( moj dzisiejszy paln dnia to do 14 uczem sie na egzamin a 15-22 w pracy a jutro caly dzien znow 8-22:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i witam nową koleżankę :) Póżniej napisze coś więcej bo zrobilam zdjęcia kolczyków i teraz muszę wszystko doprowadzić do ładu :P Dodam tylko, że babeczka ma racje bo to wszystko siedzi w naszej głowie i to w niej sobie trzeba poprzestawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam mam :) z czerwonych kostek jeszcze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO zależy za które :) a podobają Ci się któreś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Pebi chcesz zebysmy zbankrutowaly?ale mnei terza zakatowalas...:O nie wiadomo jak sie zdecydowac i na co...sliczne:))) bedzie cos taniej hurtem?:D kochana ja musze wyjsc z domu ale sie odezwe jak wroce napewno i napewno cos zamowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te czarne z zdjcia 10pyjnq......takie co kolka a na gorze dwie kosteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
One są za 8zł, ale zawsze do negocjacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam:) Pebi ta bizuteria jest naprawde slodka i tak naprawde to ja jestem taki freak jesli choczi o takie sprawy ze katde bym chciala:)no ale bez przesady...bylabym zainteresowana zestawem nr 1 czyli kolczyki i bransoletka (czerw-czarna) ale to tylko jesli bys mi dorobila tez naszyjnik ok.40cm-bylaby taka mozliwosc?no i jakby to wygladalo cenowo wtedy? te rozowe te sliczne albo fioletowe...mmmmm:)cos wybiore napewno...tylko musze tez z sister pogadac czy zalozy za mnie kaske bo stad nie oplaca mi sie wysylac:O cholerna granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
No mogę dorobić naszyjnik ale na chwilę obecną nie starczy mi kostek, ale w tym tygodniu będę domawiać, a cenowo cały zestaw 25zł, chyba że chcesz ze srebrne bingle na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
5 par już sprzedałam i bratowa zamówiłam na kolczyki na srebrnym i branzoletke srebrną do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ostatnio zjadłam, a teraz za dużo pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Pebi to ja zamawiam taki zestaw czerwono czarny,mi sie az tak nie spieszy wiec moge poczekac.nie musi byc srebro moze byc zlote:P z kaska dogadamy sie na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×