Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sympatyczna dziewczyna stad

Kupilam dzialke i co dalej?

Polecane posty

Gość sympatyczna dziewczyna stad

W zasadzie jest to na razie szczere pole :( dzialka ma spelniac funkcje rekreacyjna i w tym celu chcialabym ja ogrodzic, no i wlasnie nie wiem jak ? jak sie za to zabrac ? :( Chodzi o to, ze nie wiem czym ja ogrodzic by bylo jak najtaniej,bo potem posadze iglaki,ktore i tak to przyslonia,ale zanim urosna to pewniej bede sie czula jak sobie ja ogrodze.Dzialka ma 10 arow. Podobno siatka jest tania, ale czy jest jeszcze inny sposob,tanszy? :o Prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyie
ile dałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZKA001
Ja też mam taką działkę, kupiłam ją 2 lata temu. Mi ogrodził ją sprzedający (taka była umowa) takimi żerdziami, zrobił taki drewniay płot z pali i dech. Fajnie to wygląda tak wiejsko. Ale gdybum nie miała tego ogrodzenia to pewnie zrobiłabym z siatki, przynajmniej masz gwarancję że nie będą przychodzić ci inne zwierzęta pod Twoją nieobecność.No i perwszą rzeczą jaką zrobilismy to byl wychodek ;) Jak masz jakieś pytania to pisz. Chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna dziewczyna stad
a odpowiedz na moje pytanie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zakasaj rękawy i kieszeń. Podstawowa sprawa po pierwsze musi być WC.A pożniej zakup rolki siatki ogrodzeniowej od 80-150zł.Jak ze wszystkim się uporasz to bacz na złodzieji bo pomidorów dojrzałych nie zbierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna dziewczyna stad
zuzka dzieki, z plotkiem to fajny pomysl, zawsze jakas alternatywa :) Nie wiem jeszcze jak zabrac sie za skoszenie pola, zeby potem byla piekna, geska trawka - od czego mam zaczac ? :( po prostu cale zycie w miescie, w bloku i teraz mam dylemat,bo nie radosc z kupna ogromna ale co dalej ? jakie narzedzia beda mi niezbedne? ochhh mase pytan sie zrodzi, no i o wychodku tez nie pomyslalam,fakt jest niezbedny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZKA001
Wydaj mi się że te ogrodzenie które mam jest znacznie tańsze od siatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawelny
ustaw Toi Toi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna dziewczyna stad
desznik podajesz cene za 1mb? 80-150 zl czy za ile? bo jesli tak to duzy wydatek mnie czeka z siatka. Zaraz w googlach sprawdze ceny....dzialka malownicza, ale i problem z doprowadzeniem jej do stanu uzytecznego - cel: w weekendy grillowanie z mezem,dzieckiem i znajomymi, mieszkac tam nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZKA001
Kup sobie kosiarkę na alegro spalinową i koniecznie samojezdną. My pierwszą wysoką trawę kosiliśmy kosą a później kosiarką, ale potem doszliśmy do wniosku że niepotrzebnie, bo kosiarka wzięła by to bez prolkemu. Sprawdziliśmy na nieskoszonym kawałku. A trawa była powyżej kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambelan
Rodzaje gówna Gówno Duch - czujesz, że gówno wyszło, ale nie ma go w kiblu Gówno Czyste - czujesz, że gówno wyszło, widzisz je w kiblu, ale nie zostawia śladów na papierze toaletowym Gówno Mokre - podcierasz się 50 razy, ale wciąż czujesz, że trzeba jeszcze raz, więc musisz włożyć trochę papieru do gaci, żeby się nie pobrudziły Druga Fala - kiedy się wysrasz i podciągasz spodnie, zdajesz sobie sprawę, że musisz się jeszcze wy srać Gówno Pękająca Żyła na Ciemieniu - ciśniesz tak mocno, że praktycznie dostajesz apopleksji Gówno Gigant - wysrywasz tyle, że tracisz 15 kg Gówno Kłoda - tak długie, że boisz się spłukać bez wcześniejszej fragmentacji za pomocą szczotki do kibla Gówno Gazowe - jest głośne i każdy w zasięgu słuchu śmieje się z Ciebie Gówno Kukurydza - jak sama nazwa wskazuje Gówno Jak Chciałbym Się Wysrać - kiedy chcesz się wysrać, ale wszystko, co możesz zrobić, usiąść na kiblu, cisnąc i pierdnąć kilka razy Gówno Naciąganie Kręgosłupa - takie bolesne, że powiedziałbyś, że wysrywasz kręgosłup Gówno Mokry Pośladek (Uderzenie Mocy) - wychodzi tak szybko, że spadając do wody ochlapuje Ci dupę Gówno Płynne - żółtobrązowa ciecz wystrzeliwuje z dupy i opryskuje całą muszlę Gówno Meksykańskie Żarcie - tak śmierdzi, że trzeba wietrzyć Gówno Wysokiej Klasy - nie śmierdzi Gówno Spławik - kiedy jesteś w kiblu publicznym i czeka w kolejce dwóch ludzi, srasz, spuszczasz dwa razy, ale kilka kulek wielkości piłeczek golfowych pływa nadal po powierzchni wody Gówno Zasadzka - nigdy nie zdarza się w domu, ale zazwyczaj na imprezie albo w czasie gry w golfa. Jest rezultatem próby pierdnięcia delikatnie i cicho, ale ostatecznie kończy się zabrudzeniem gaci i do końca dnia chodzisz ze skrzyżowanymi nogami Gówno Pijackie (Kac kupka) - następuje rankiem po pijackiej nocy. Najbardziej zauważalne są znaki ześlizgiwania się na dnie muszli Gówno Szampańskie - masz takie zatwardzenie, że kiedy korek się odblokuje, z dupy wypływa gazowana ciecz Gówno Przylgnięte - kiedy chcesz się podetrzeć, ono czeka na brzegu dupy Gówno Artyleryjskie - gdy srasz dalej niż widzisz Gówno Wybuch - poprzedzone pierdnięciem tak okropnym, że po wysraniu się sprawdzasz, czy na muszli nie ma spękań Gówno Zabawa w Chowanego - wychodzi do połowy, wraca, wychodzi, wraca... Gówno Królicze - wychodzi w zgrabnych, okrągłych porcjach (duże ilości). Właściwie nigdy się nie kończy, ale człowiek sam przestaje srać z nudów. Gówno Pochodnia - gówno, które tak pali dupę, że przysiągłbyś, że jest łatwopalne (zazwyczaj zdarza się rankiem po zjedzeniu dzień wcześniej WIELKIEJ ilości ostrego żarcia) Gówno Dualnej Gęstości - jedna część gówna jest ciekła, podczas gdy druga jest ciałem stałym Gówno Betonowe - gówno, które zostawiasz po 2 tygodniach nie chodzenia do kibla Gówno Chirurgiczne - następuje po Gównie Betonowym - musisz iść do chirurga, ponieważ dupa jest rozdarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna dziewczyna stad
zuzka u mnie z ta trawa to samo, tez tak wysoko siega. Wiele pracy przed nami, poczatki zawsze sa trudne lecz w chwili obecnej najbardziej martwi mnie ogrodzenie, moze tez skusze sie na takie deski, to ma swoj urok,tylko teraz musze szukac skad je wziac? kto to dostarczy itp??? echhh zachcialo mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna dziewczyna stad
juz znalazlam w necie mniej wiecej cene siatki ok.11 zl za mb, do tego dochodza slupki i pewnie taki maly murek na dole, ktory pewnie moj maz zrobilby sam.... Dziekuje za wypowiedzi, jak zrodza sie pytania to jeszcze tutaj zapytam. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZKA001
poptyaj o deski w najbliższym tartaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie teraz kupi cdzialke najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup kontenera socjalnego na przykład na narzędzia ogrodowe pod klucz. Ja taki kontener zamówiłem http://www.s2mpolska.pl/ . Bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem na etapie grodzenia działki i będę stawiać ogrodzenie z desek kompozytowych wpc. Zamówiłam je u firmy dobretarasy.pl, bo akurat mieli dobrą promocję. Płot to inwestycja na lata, więc trzeba wybrać taki, który będzie reprezentacyjny i wytrzymały. Deska kompozytowa taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepsze pytanie gdzie teraz kupić działkę najtaniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o najtańsze działki to raczej bym uważała. Moja siostra się na taką pokusiła i potem okazało się że kupiła na podmokłym gruncie. Oczywiście nie pomyśleli o tym ze szwagrem żeby wynająć geologa na własną ręką bo po co jak niby mieli zapewnione że wszystko jest w porządku. Ja na szczęście nauczyłam się na ich błędzie i wynajęłam pracownię geologiczną Geoxx www.geoxx.pl. Wyszło że jest wszystko tak jak trzeba i mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
po jakiego kija podnosicie temat z 2009 roku . Juz chcialem coś doradzić , ale jak przeczytałem ze 2009 to sie cofnąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ktoś dodatkowo może skorzystać z porad :) Moim zdaniem taką działkę należy na początku przede wszystkim ogrodzić. Nie trzeba od razu inwestować w to dużych pieniędzy. Można samodzielnie postawić takie ogrodzenie techniczne. Tu znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/jak-postawic-ogrodzenie-techniczne-wskazowki,153/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Wybór ogrodzenia może oznaczać dla niektórych z nas naprawdę spory kłopot. Nie możemy zapominać jednak o tym, że jeśli będziemy się kierować określonymi zasadami, z całą pewnością bez problemu wybierzemy ogrodzenie idealne dla nas. Ciekawy artykuł w tym temacie -> http://www.znamitozrobisz.pl/bezpieczna ... ie-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ogrodzenia działki rekreacyjnej najlepsza będzie siatka ogrodzeniowa. Najlepiej wykonana z drutów ocynkowanych i pokrytych PVC. Zerknijcie sobie na siatkę Pantanet Protect. To siatka zgrzewana o wysokiej sztywności, uzyskanej dzięki małym oczkom (50x50 mm) oraz grubym drutom (2,5 mm). Siatka ogrodzeniowa Pantanet Protect https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/siatka_pantanet_protect/pantanet-protect_roll.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzill

Jakbyście potrzebowali solidnej siatki służącej do ochrony przed gryzoniami to sprawdźcie sobie Rozamet www.rozamet.pl/ z Biłgoraja. Rozamet to producent, produkują różnego rodzaju siatki techniczne, bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazird

Postaw na tej działce mały dom szkieletowy i wynajmuj go rekreacyjnie lub wykorzystaj go jako domek letniskowy na lato. Ta firma pomoże Ci w budowie domu: https://www.prestige-house.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×