Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G R U B A S K A 14

Szukam chętnych do wspólnego odchudzania

Polecane posty

Hej rozumiem cie zupelnie, u mnie jest tak samo, jak zaczynam diete to juz bym chciala widziec rezultaty natychmiast i schudnac 15 kg w miesiac... niestety i przekonalam sie na wlasnej skorze, to po prostu nie mozliwe... zeby zgubic 1 kg trzeba spalic 7000 kcal... dzienne zapotrzebowanie organizmu to 1 kcal na godzina na kilogram czyli u ciebie: 24x97 = 2328 kcal Jedzas tyle nie chudniesz, ani tez nie tyjesz. Jezeli ograniczysz kalorie nawet do 1000 to i tak trzeba co najmniej 5 dni zeby schudnac 1 kg!!! To czysta matematyka i nie mozna tego przeskoczyc! Dziewczyny ktore stosuja diety cud po prostu odwadniaja organizm... chudna po 5 kg na tydzien, i jak tylko zaczynaja jesc normalnie to te kg wracaja. Jesli nie chcesz isc do dietetyka ok, po prostu stosuj kilka latwych zasad i sama zobaczysz ze kilogramy zaczna spadac: 1) Jedz duze sniadanie 2) Nie przejadaj sie weglowodanami (chleb, ziemniaki, makaron) zjedz troszeczke (polowe tego co jadlas dotychczas) 3) jedz duzo warzyw - to dzieki warzywom uda ci sie schudnac, a do tego poprawic stan cery i wlosow (maja duzo witamin i malo kalori) doptawiaj je lyzeczka oliwy z oliwek albo jogurtem 4) na kolacje zjedz jak najmniej, i tak wieczorem nie potrzebujesz duzo energi, a wszystko co zjesz a nie spalisz oblozy sie w postaci tluszczyku 5) jedz owoce na deser Oto moj przyklad jadlospisu dla ciebie: sniadanie: 2 kromki chleba pelnoziarnistego posmarowane chudym twarozkiem i jajecznica z 2 jajek smazona na teflonie bez tluszczu 2 sniadanie: 2 dowolne owoce obiad: to co zrobi mama, z tym ze bierzesz pol porcji ziemniakow a za to cala porcje miesa i 1,5 porcji surowki podwieczorek: marchewka kolacja jogurt i np. rzodkiewki do pochrupania, albo ogorek, albo inne swieze warzywko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, jeszcze dodam ze ja na takiej diecie chudne 1 - 1,5 kg na tydzien. Moze to nie duzo, ale nie mam napadow glodu, a jesli mam ochote na slodkie to po prostu zjadam to sobie rano, podczas sniadanka :). Stosuje te diete od miesiaca i wyobraz sobie ze juz jest 6,5 kg mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przykładowy jadłospis ale ja juz sobie wymyśliłam i będę sie go tzrymać jestem zdesperowana i chcę szybko schudnąć poprostu jak sie ktoś zakocha to potrafi wsyztsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubasko ja też jak byłam w Twoim wielu to miałam podobne myśli, aż bywały momenty, że się obiadalo i wymiotowalam:( ale to nie ma sensu bo kilogramy wracają:( spróbuje jakiejś racjonalnej diety i przede wszystkim ćwicz to naprawdę pomaga:) ja przed ciążą dużo ćwicząc, przede wszystkim jeżdżąc na rowerze i pływając oraz nie jedząc słodyczy i ograniczając jedzenie przez 2miesiące schudłam 14kg No niestety w ciąży sobie pozwoliłam i przytyłam ponad 30kg, a po niej jeszcze z 10kg:( Teraz nie mogę pozwolić sobie na tyle ruchu, poprostu nie mam na to czasu:( A dla Ciebie to teraz dobra okazja, wakacje się zbliżają, więc wybieraj się codziennie na przejażdżki rowerowe;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×