Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

role model

dziewczyny uprawiacie jakis sport??

Polecane posty

Gość ale i co z tego
ujezdzanie............mego meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżdże ma rolkach systematycznie,czasem na rowerze,jak paskudna pogoda to rollmasaż mi zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem ser żółty na czas
potrafię zjeść całe opakowanie w minutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh .. ten temat będzie świecił pustkami coś czuję.. One dbają tylko o wygląd. Rzadko z którą można pograć na poziomie w tenisa, pobiegać czy cokolwiek innego.. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower i jeszcze raz rower...bieganie:) ..teraz to nie zbyt moge jezdzic rowerem bo mialam wypadek i zlamany nadgarstek ale....ALE:D No i lazikowanie po gorach:) PS.Jak tu ktos wyzej pisal..ujezadzanie ale narzeczonego heheheheheh Aotorko-autorze a Ty jaki sport preferujesz, uprawiasz??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draceniaa
Ja chodze na fitness (latino) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie siłownia tylko ale mysle o poszerzeniu zainteresowan poprzez zapisanie sie na jakąś sztuke walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rele w tym kraju 99 % kobiet uprawia sport :) 98 % preferuje brydż, szachy, bierki, i skok o tyczce na www.gry.pl tudzież piłke nożna jak pozycza sobie od swojego faceta płytki z gra fifa 2008 reszta to jakies popierdólki które biegają,pływaja, graja w gry zespołowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pograć na poziomie w tenisa, pobiegać czy cokolwiek innego..:P:P:P a coz to za poziom trzeba osiągnąć zeby trenowac takie własnie dyscypliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.
joga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest niejedna
Takkkk. Maraton po pubach, ze dwa razy w tygodniu. Bo ponoc sport nalezy uprawiac systematycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam prawie codziennie, a z bratem trenuję aikido :D on już chodzi na te zajęcia, ja jeszcze nie...chwilowo mnie uczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie znosze siedzieć bezczynnie cały dzień muszę się poruszać,a jazdę na rolkach kocham i uważam dzień za stracony jak sobie z godzinke nie posmigam,dziś jeszcze zahaczę o saunę aby się zrelaksować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest właśnie podejście kobiet.. zlewkowe.. Śmieszy cie to, że nie umiesz w nic grać? Ja bym się nie śmiał. Fajnie by było jakby kobieta umiała chociaż dobrze zaserwować :) ..bieganie było po przecinku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandzia
jazda konno, rower, silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm01 nie unos sie, bo skopiowałam Twoje wypociny wiec jak sa błedy to Twoje. Poza tym czy udany serw jest wyznacznikiem czegokolwiek?? Wcale nie olewam niczego. Przez wiele lat trenowałam rózne dyscypliny teraz nie mam czasu juz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.86
A ja uwielbiam sport- codziennie fitness (wszystko co się da: step, taniec, wzmacniające...), często rower, sezonowo narty, łyżwy... Jedyne czego nienawidze to biegania... A gry zespoowe... No cóż lubię, ale dobra to ja w tym nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłownia kilka razy w tygodniu, a latem - żeglarstwo :-) W między czasie - nordic walking. Na razie starczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwerwe
ja żaden sport. Nie znam ani jednej kobiety, żadnej koleżanki, żadnej matki kolezanki, żadnej sąsiadki itd... która by uprawiała REGULARNIE I SUMIENNIE jakiś sport. Chyba że się odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mniejsza... Z tym tenisem to jest tylko taka metafora odnosząca się do ogółu kobiet w naszym kraju. Jest bardzo mało kobiet uprawiających jakikolwiek sport i w tym przypadku można generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa właśnie nordic walking mam mnie "zaraża" śmiga z moim 10 letnim synem a ja z doskoku też czasem:) dodam,ze sie nie odchudzam wcale bo nie mam z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze na to ze jak sie zapisze na jakies walki to bedą tam dziewczyny :) i bedzie mozna z kims potrenowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 434444
Ja też żadnego. Za to mój facet skacze ze spadochronem, bawi się w paintball, nurkuje itd... On i tak robi to z grupą swoich kumpli, a my - dziewczyny tych facetów albo tylko ich obserwujemy albo spędzamy czas w swoim towarzystwie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie odchudzam, po prostu lubię być w formie i mieć kondycję. Poza tym co weekend śmigam na jachcie regatowym po Zatoce - więc wysportowaną trzeba być, a jak! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×