Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

role model

dziewczyny uprawiacie jakis sport??

Polecane posty

Gość gość
Ja pływam na kajakach. Wiem że dla niektórych to może mało kobiecy sport ale naprawdę polecam tym bardziej że wbrew pozorom fajnie kształtuje sylwetkę w niektórych partiach. Ważne tylko żeby mieć do tego porządny sprzęt i całe mniejsze wyposażenie. Jak coś to wszystko można znaleźć w Kajak Centrum www.kajakcentrum.pl. Pierwszy prawdziwy spływ to zawsze najfajniejsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uprawiam sportu. Kobiety nie musza go uprawiac tylko mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście biegam, natomiast mój facet również zobowiązał się do polepszenia swojej sylwetki, zainwestował w trenera personalnego, regularne treningi + suplement largomass zdziałały cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Bieganie, to super sprawa, ja dłuższy czas krzywo przyglądałam się mojemu mężowi, jak wstawał codzienne o 6 rano, żeby biegać, a potem tylko wyczekiwał maratonów, w których brał udział, a teraz robimy to razem i mamy z tego świetną frajdę. Są takie wydarzenia, jak chociażby ONICO Półmaraton Gdynia, w którym ONICO http://onico.pl/csr/ było tytularnym sponsorem i spisał się super. Wcześniej odbyły się targi sportowe, na których też byliśmy i na stoisku ONICO były darmowe napoje, słodycze, podpisane koszulki Pawła Zagumnego i Andrzeja Wrony, wystawiono również 2 bieżnie. Za każdy przebiegnięty kilometr na bieżni firma ONICO S.A. przekazała 10 zł na Fundację ONICO :) Super zabawa i możliwość pomocy innym, same widzicie, że taki sport jak bieganie, to nie tylko wstawanie rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraaa

ja uprawiam… piłke nożna :D super jest ten sport, wiem że faceci zaraz powiedzą, że nie dla bab, ale to nie prawda ;] nie ma nic lepszego niż kobieca rywalizacja :D ja serdecznie polecam zacząć przygode z pilka. sprzet nie jest problemem, z latwoscia zamowicie go w internecie  polecam wam strone 11teamsports - tam jest pełno produktów :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Trening siłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×