Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

role model

dziewczyny uprawiacie jakis sport??

Polecane posty

Gość kropstykk
W sumie to wszystko wina idei rownouprawnienia. Zauwazcie że gdy kobieta robi męskie rzeczy - lubi mecze, uprawia czynnie sporty, zna się na samochodach i motocyklach - to jest sexy. Ale gdy faceta interesują damskie rzeczy - kosmetyki, gotowanie, ciuszki - to jest żałosne. Kobiety kiedyś wcale nie uprawiały sportu i nie wysilały się fizycznie. To jaskiniowcy polowali, a potem tylko mężczyźni jeździli na koniach, pływali statkami, polowali itd... Chcesz zmienić coś co tkwi w naszych instynktach od tysięcy lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropstykk radze najpierw zapoznac sie z definicja uprawiania sportu i jego wpływem na organizm ludzki :) pozniej dopiero porównywac uprawianie sportu z psychologią :) damko -męska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropstykk
regres - założę się że nie spotkałeś jeszcze laski która naprawdę regularnie uprawiałby sport więc o czym my gadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tej dyskusji...Kto chce ćwiczyć i to lubi - proszę bardzo! Kto nie chce - niech siedzi w domu na kanapie. Proszę bardzo! I to się tyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Po co od razu podnosić argumenty typu - Kobiety mają w genach niechęć do wysiłku, a mężczyźni nie - i inne tego rodzaju pierdoły, skoro tak wiele kobiet lubi sport i tak wielu mężczyzn go nie lubi? Bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie to może trochę zrozumiesz, testosteron jest hormonem rywalizacji, ma wpływ na libido i aktywność" a co ma to wspolnego z uprawianiem sportu :) to co przytaczasz to nic wiecej jak TOTALNE USPRAWIEDLIWIANIE SIE ze nie warto dbac o kondycje i zgrabna figure bo przeciez my nie mam TESTOSTERONU !!!!!! kobieto idz i zamelduj to Otylii Jedrzejczak Zobaczymy co ona ci odpowie na temat twoich chorych pogladów dotyczacych kobiet uprawiajacych sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandzia
Nie zgadzam sie z tezą, że kobiety nie lubią sportu. Jak zwykle na kafeterii - wszystko czarne albo białe. Albo w ogole nie uprawiac sportu, albo myślec tylko o sporcie i uprawiac go z wielkimi ambicjami, niemal profesjonalnie. Mozna tez RUSZAĆ SIĘ po prostu, nie koncentrując sie na tym, ze ma byc coraz lepiej i w ogóle nie wiadomo co. Raz wyjsć z kolegami na amatorski mecz koszykówki, raz pograc w siatkę, raz pobiegac, raz pójść na basen, raz do aquaparku, pojexdzic konno, ale niekoniecznie z ambicjami turniejowymi, raz wybrac sie w góry na wędrówkę, pojexdzic na rolkach, pójść na kajaki itp. I jak wyjdzie tego ruchu 2-3 razy w tygodniu, to przeciez tez jest ok. Ja jakaś profesjonalistką nie jestem i nie mam ochoty byc, bo wolę polizac sobie różnych rzeczy zamiast koncentrowac sie na jednej czy dwoch dyscyplinach. Ale lubię sie poruszac, lubię ten mocniejszy oddech i ten zastrzyk szczęścia, który sie wtedy uwalnia. I w zasadzie trochę ruchu - raz 3 godziny, innym razem 15 minut - mam w sumie kazdego dnia. I nie robię tego, zeby schudnać, tylko dlatego, ze lubię. Już moze przestańcie z tymi ekstremami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy np tenisistki mają złe sylwetki?? albo biegaczki??? raczej nie więc niewiem moze sie myle albo mam zryty gust ale mi sie one podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres - założę się że nie spotkałeś jeszcze laski która naprawdę regularnie uprawiałby sport" moja żona jest instruktorka fitness w jednym z Katowickich klubów w centum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_zola
ja akurat nic nie płace za kurs bo kolega jest instruktorem kick-boxingu jedyne co to karnet na sale a to jest 20zł na miesiac i full wypas prawda taka ze czasu nie ma, a bieganie czy rower nie kosztuja nie wiem ile, rower i jedziesz wiec nie krytykujcie kazdy robi co lubi, a zamiast jeździc winda proponuje wychodzic po schodach - tez sport taki step tylko bez instruktorki :) do facetów: nie marudzcie bo wy macie nielepsze kondycje, chodza tacy na siłownie i gryf od sztangi po 30 powtórzeniach im ciązy... wybaczcie ale czasem to jest osmieszenie ale powie kumplom "chodze na siłownie" jasne raz na miesiac i padam pod cieżarem gryfu... wszystko od człowieka zalezy - luzu ludzie luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna wandzia ty chyba jestes jednym wielkim chodzacym testosteronem :P w mniemaniu nie których kafe udzielaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety są mniej aktywne
Regres, "kobieto idz i zamelduj to Otylii Jedrzejczak Zobaczymy co ona ci odpowie na temat twoich chorych pogladów dotyczacych kobiet uprawiajacych sport " ja Otylii nie mierzyłam poziomu testosteronu, może gdybym to zrobiła i porównała z własym poziomem testosteronu znalazłabym odpowiedz dlaczego ją kręci sport i rywalizacja a mnie nie.... zaprzeczasz czemuś co jest faktem a nie moim wymysłem, jeszcze raz tłumaczę poczytaj o testosteronie, ma nie tylko wpływ na rozwój mieśni ale także zachowanie i sposób myślenia hormony czynią nas tym kim jesteśmy, wy faceci męskość zawdzięczacie testosteronowi a my to kim jesteśmy zawdzięczamy estrogenom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandzia
kobiety są mniej aktywne -> ale kobiety TEZ testosteron posiadają nie tyle, co meżczyźni, ale jednak troche go jest. Jakby to było takie czarno-biale, to kobiety by leżały odłogiem i nie miały zadnych ambicji. A jakos w walce o stolki i pozycje wcale nie są gorsze niz meżczyxni. Kobietom też bozia dała mieśnie, kobieta też jest w stanie wykonywac czynnosci fizyczne. Nie jakieś ekstremalne i kobiety jako grupa zawsze sa słabsze fizycznie niż meżcyxni, ale moze nie rób z nas kalek, co? Nikt nie mówi, ze mamy podnosic sztangi ze stukilowym obciażeniem, ale pojeździc na rowerze albo pójsć w niedziele na spacer 2-godzinny po okolicy to nie taka mordega, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony czynią nas tym kim jesteśmy, wy faceci męskość zawdzięczacie testosteronowi a my to kim jesteśmy zawdzięczamy estrogenom\" kolezanko ale o oczywistych sprawach nie bedziemy tutaj dyskutowac :) generalnie chodzi mi o to że nie ma najmniejszego znaczenia czy jest to mezczyzna czy jest to kobieta w takiej dziedzinie jaka jest sport ... to ze mamy testosteron a wy macie estrogen o niczym nie swiadczy jak by isc twoim tokiem myslowym to wszystkie dziewczyny i kobiety jezdzace na rolkach, rowerze , spedzajace czas na pływalni i roznej maści aerobikach nie powinny tego robic bo przeciez one nie maja testosteronu wiec w jaki sposób one to robia ? jak im wychodzi to uprawianie sportu ? skoro ( w twoim mniemaniu) nie sa do tego stworzone ? depeche piszesz nie na temat :P ps.moj błąd :D obiecuje poprawe z tą spacją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandzia
Myślę, że jak sie znajdzie sport, który sprawia frajde, to sie nabiera ochoty. Nie dziwię sie, że ktos jest niechetny sportowi, skoro kojarzy mu sie to z bieganiem na czas w smierdzacej sali gimnastycznej w szkole albo rzucanie piłką lekarska na ocenę. Trzeba spróbowac róznych rzeczy, zeby odkryc cos dla siebie. Mnie osobiscie dużo wieksza przyjemnosć sprawia pójście ze znajomymi na kajaki i potem na pizzę niż tylko na pizze bez kajaków. Ruch daje radość i takie przyjemne poczucie - nie wiem, zmeczenia, odprężenia, wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeviglImcia
rolki ,jak sezon na łyżwy to łyżwy ,rower ,bieganie i belly dance to moje hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatyteż
ja pływam 1-2 x w tygodniu i staram się codziennie gimnastykować i powiem wam szczerze - wcale nie dlatego, że tak to lubię (pływać owszem ale w ciepłych krajach pod palmami), tylko dlatego, że się po prostu starzeję i za wszelką cenę chcę utrzymać jak najdłużej figurę i dobrze wyglądające ciało. We wczesnej młodości uprawiałam sport intensywnie, mam b.dobrą sylwetkę - patrzę na młode (b.często) i te starsze dziewczyny z przerażeniem jak obrastają w sadło i nic z tym nie robią. Większość 30-latek to prawie ciotki, 40-latki to już prawdziwe ciotki, a 50 latki to supercioty! Ja tak nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem dziewczyną ale też napiszę :) ... 6 lat wyczynowo na rolkach, 5 lat wyczynowo na rowerach górskich(downhill,freeride,dirt), Teraz koszykówka, piłka nożna, tenis, 3 razy w tygodniu siłownia, czasami sobie jeszcze pobiegam i od czasu do czasu basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errika
ej ja nie wiem gdzie wy żyjecie;) może jestem na polibudzie gdzie dziewczyny są bardziej męskie czy coś, ale znam laski które graja w siatkę, nogę, chodzą na ergometr, siłkę, trudne studia i jeszcze im mało;) ale naprawdę zwykle, ładne dziewczyny:) sama grywam w siatkę na uczelni, planuję na piłkę nożną też pójść, po prostu mam taką potrzebę, chyba jak faceci;p żeby pograć, porywalizować, dać z siebie wszystko:) od podstawówki lubiłam biegać za piłka aż braknie sił i tak mi zostało:] za to nie rozumiem ćwiczenia tylko dla samego ćwiczenia, fitness i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pasztety
moga sport uprawiac ? przeciez zapoca sie na smierc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem rower, zima ćwiczenia na sali. Ale przyznam, że mogłoby być regularniejsze te moje zacięcie sportowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie, sumiennie ćwiczę mięśnie Kegla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak od jakiegos czasu zaczełam biegac, zmotywowały mnie do tego nowe ubrania sportowe które zamóiwłam w sklepie internetowym www.aliexpress24.pl sa swietne a przy okazji zapłaciłam za nie o wiele mniej niz w innych sklepach. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidofruks
Ja biegam i pływam. Nie wyobrażam sobie życia bez ćwiczeń, bo wówczas czułabym się źle i psychicznie i fizycznie. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy sport to zdrowie, to niech sobie poczyta http://piekne-cialo.com/sport-to-zdrowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×