Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qawa

Jak macie z intuicją lub przeczuciem w życiu?

Polecane posty

Chciałabym się dowiedzieć jak to jest u was z przeczuciem bądz intuicją>? Czy np jeżeli czegoś bardzo pragniecie chcecie i myślicie o tym w sposob pozytywny czy to się spełnia? Czy no robi wam sie na odwrót? Bo mi od 2 lat czegokolwiek chce spełnia się na odwrót.... :O nic mi nie wychodzi.... wszystko szlag trafia z planami... jakie bym je nie zrobiła to zawsze wychodzą na odwrót niż chce :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam intuicję bardzo wyczuloną ostatnio to co chce, spełnia się, i spełnia się też to co mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie ostatnio nic nie chce spełnic... od paru lat... jak bym miała jakiegos pecha,,,, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czego sie nie dotknę to sie wszystko pieprzy.... fatalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myśl o tym co ma się niespełnić, a jak wyjdzie na odwrót to wyjdzie na Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kiedyś powiedział . \"Jeżeli bardzo chcesz żeby coś się spełniło zrób wszystko żeby o tym nie myśleć\" ;) zawsze na odwrót xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzone to 🖐️ a ja myslalam ze jak bardzo czegos sie chce to sie to spelni.... zaczelam planowac na studiach wczesniej nie planowalam bo nie musialam....i jako tako szlo.... a teraz kazde plany wiem ze sie w 3/4 niue spelnia a;bo spelnia nie tak jak tego oczekuje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa zła
ale co ma wspólnego spełnianie się marzeń z intuicją? Intuicja jest "zrozumieniem zdobytym nie przez doświad­czenie lub rozumowe zastanawianie się", intuicja jest "bezpośred­nim przeżyciem rzeczywistości". Gdy chcemy opisać intuicję, mówimy o wrażliwości, zdolności wczuwania się, przeczuciu lub nieświadomym postrzega­niu, ale także o twórczych pomysłach i kreatywności. Jest to zrozu­mienie procesów, które mają miejsce poza naszą świadomością i które przyjmuje nasz umysł, ponieważ skierowany jest na siebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze zle to ujełam ale nie bardzo wiedziałam jak :P ale wiadomo o co mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×