Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Generał Armata

Czy są tu jakieś dziewczyny o ciemnej karnacji?

Polecane posty

Gość terminatorterminator
hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terminatorterminator
Jestem blondynem nie chcę być lalusiowaty ale jestem przystojnym blondynem mam 1.93 cmm jestem wysportowany mam regularne rysy twarzy czarne brwi i rzęsy pociągłą twarz ciemne oczy i prosy nos i dopiero odkryłem że podopbają mnie się mulatki kiedy jedna podrywała mnie w autobusie poczułem że to jest to podobaja mnie się ten tym uyrody i ognisy temperament bo Polki są raczej zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj 21
Taki narcyz... z Ciebie ;DDD Jestem ciekawy. Kto kogo podrywał w tym autobusie ? hmmm joł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj 21
... :dddddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar4tatata
Ja mam śniadą skórę, ciemne brwi, ciemne rzęsy i tak jasno-brązowe włosy i wyglądam jak podróba :( Bo mam ciemną skórę, a włosy.... Masakra. Pozrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgdgldsngds
Ja mam długie czarne włosy którę się falują zniszczyłam je trochę przez prostownice .. byłam głupia. Ludzie często nie wierzą, że to mój naturalny czarny kolor. Podobnie jest z karnacją, mam ciemniejszą karnację ale nie do przesady jednak w lato jestem bardziej opalona. Naturalnie moje oczy są błękitne ale słyszałam, że w zime bez odpowiedniego światła są szarę hmm. Mnie zdecydowanie ciągnie do brunetów o ciemnej karnacji. Nie wiem czy mam powodzenie, hmm. Jednym się nie podobam, innym nie przypadam do gustu. Najtrudniej wysłuchuję się dopisków w stylu "murzynek" gdy nie jestem na prawdę CIEMNA. Chodzę do gimnazjum , mieszkam w nie za fajnej dzielnicy i ludzię tam są po prostu ograniczeni. Wygląda na to, że napisałam więcej niż miałam ;] Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 18 lat i jestem pół hinduska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×