Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Generał Armata

Czy są tu jakieś dziewczyny o ciemnej karnacji?

Polecane posty

Gość Klaaarkaaa
Madusia robisz offtop:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaarka, ale to jest mój temat, tzn. założony przeze mnie :D W ramach nie robienia offtopu: Bardzo podoba mi się pewna dziewczyna o ciemnej karnacji, jest naprawdę prześliczna, bardzo miła i bardzo wartościowa :-) Z gatunku tych, z którymi można się żenić po tygodniu znajomości, wiedząc że miłość przetrwa całe życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkowa dama
mam śniadą karnację ale bez przesady,ciemne oczy i włosy-powiadają że mam orginalną urodę no napewno nie słowiańską:P,czy mam powodzenie-myślę ze jakieś jest choć oczywiście zdarzyło się parę razy że usłysząłam że nie w jego typie i spoko każdemu podoba się co innego,co do facetów kolor włosów obojetny,karnację jednak wolę ciemniejszą nie mylić spaloną na solarce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swhiuhqdwig
ja mam ciemne oczy, włosy, brwi i rzęsy a karnację ciemną jak opalę bo tak to jasną - paskuda ze mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swhiuhqdwig
generał - pozory mylą - ja też jestem "wartościowa" i fajna miła - takie rzeczy słysze i zawsze sie zastanawiam skąd faceci tak szybko tak daleko idące wnioski wysuwają - szybko się nudze i pewnie małżeństwem też bym się znudziła po roku, dwóch :D:D ale często słyszę jaka to ja miła, fajna. pogodna, szczera etc. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, a Ty nie chcesz? Zawsze to dziewczyny do tego dążą.... Nic, po prostu bardzo mi się podoba. I ślicznie się do mnie uśmiecha, tak jak tylko jedna dziewczyna się wcześniej do mnie uśmiechała. swhiuhqdwig -> Wysunąłem takie wnioski, bo tak właśnie czuję i jaknarazie się nie mylę. Czuję jakbym znał ją całe życie, a jednocześnie tylu nowych rzeczy się o niej dowiaduje ;-) A tak poza tym, to każdy facet ma inne wartości, więc może też inaczej rozumieć pojęcie "wartościowa" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ją ;-) Mieszkamy niedaleko siebie i studiujemy na jednej uczelni :P Niech zgadnę - bo on jest od Ciebie starszy, a Twój wiek jest zbliżony do tego w nicku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też różni, al eraczej ciemni, niż jaśni:P;) cóż za skąldnia mi wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ;-) Działam. Choć i bez tego, działamy na siebie ;-) Facet w tym wieku już chyba poważnie myśli o jakieś stabilizacji, żonie itp :P Wyszalał się i zmienia mu się podejście do życia :P Tak przynajmniej sądzę, będę pewien dopiero gdy sam ten zaszczytny wiek osiągnę :P Za to rozumiem Cię w pełni, że do ołtarza Ci nie spieszno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik założyłem jako hołd dla pięknych dziewczyn o ciemnej karnacji. Zainspirowała mnie do tego właśnie ta dziewczyna :P Wiem, że ta dziewczyna podoba się wielu facetom, bo jest zwyczajnie zjawiskowa. Choć osobiście nigdy jej z żadnym facetem nie widziałem :D 20 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie marzą JEDYNIE o tym, ale nie powiesz mi że nie figuruje to wysoko na liście waszych marzeń :p ;-) Brzydula, ale Ty przecież nie masz ciemnej karnacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula -> dobrze że w końcu się przyznałaś :P Nigdy nie twierdziłem że jest inaczej :P A pytając o to, jacy faceci się Wam podobają, liczyłem że w co drugiej wypowiedzi będzie pojawiał się mój rysopis :D Męska próżność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam się zareklamować? :P 188 cm wzorstu, 87 kg wagi, wysportowany :P Brunet i brązowe oczy :p A ona ma gdzieś pewnie ze 170 cm i ciemną karnację raczej w typie hinduskim :P Długie, czarne proste włosy. Pięknie wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa ;-) Za to na pewno jest mniej wysportowany :P:P A Ty masz ile wzrostu? ;-) Brzydula, słyszałem że takie blondynki jak Ty też się facetom podobają :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech płynie z tego nauka na przyszłość - nigdy nie działaj pochopnie, pod wpływem impulsu :p Kurczę, to ogólnie dosyć podobni jesteśmy :P Zagadkowe :p Super ;-) Fajna z Was para musi być. Dobrana itp ;-) Nie offtopikowaliśmy nawet, nikt nie będzie mógł się przyczepić. Tym czasem ja muszę lecieć ;-) Do usłyszenia Madusia i Brzuda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_kalisz
Ja wyglądam jak cyganka, każdy facet na mnie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka85
a ja mam czarne wlosy, brwi i dluuugie rzesy... :) i bardzo ciemne oczka, a cere porcelanowo biala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ciemna karnacje z łatwością się opalam :) brązowe oczy ciemno brązowe naturalne włosy nikt nie chce wierzyć ze to nie farba hehe a faceci ??wole ciemnych tzn tak myślałam dopóki mi się ciemny blondyn nie spodobał mam do niego do tej pory sentyment wiec nigdy nie mów nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjaij
Generał obyś się nie zdziwił - piszesz, żelaski zawsze chca mieć faceta - nie zawsze - ja jestem piękną laską o takim typie urody jaki się tobie podoba i nie chcę miec faceta w najbliższej przyszłości - tyle razy sie zawiodłam , ze nie mam ochoty na takie atrakcje - pozatym taka laska jak to co się tobie podoba -podoba się wielu facetom - będziesz musiał się nieźle namęczyć żeby ją zatrzymać przy sobie na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×