Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Generał Armata

Czy są tu jakieś dziewczyny o ciemnej karnacji?

Polecane posty

mam bardzo ciemna cere i raczej zero problemow z naturalnym opalaniem, a podobaja mi sie ciemni blondyni o nieb oczach i srednio opalonej karnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksjaij - nigdzie nie napisałem że zawsze chcecie mieć faceta :P Napisałem jedynie \"Dlaczego miałaby nie chcieć?\". Co ma znaczyć, że jeśli nie miała szczególnie przykrych doświadczeń z facetami i jeśli nie jest zraniona, na pewno gdy się zakocha nie będzie z tym walczyć na siłę. Poza tym, dziękuję za radę, wiem jak dbać o kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maduśka tu była
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sama
plutkike tez po mamie collins/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ciemna karnację bo mam cyganskie korzenie i dlatego: czarne kręcone włosy b.ciemne oczy, ciemna cera. faceci podobają mi sie różni, a moj jest ciemnym blondynem o niebieskich oczach:) co do nastepnego pytania to powodzenie mam ale jak tu ktos wyzej pisał teraz prawie wszstkie dziewczyny są opalone sztucznie wiec prawdziwa ciemna karnacja juz tak bardzo sie nie wyróżnia jak kiedys. no ale i tak kazdy jest pod wrazeniem jak na pytanie gdzie się tak opaliłam, odpowiadam ze taka jestem cały rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
też mam ciemna karncję, brązowe włosy i niestety zielone oczy. Mój typ faceta to brunet z brazowymi oczkami ,dobrze zbudowany i koniecznie z tatuażem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie? Piękna i cudowna dziewczyna z ciemną karnacją jest ode mnie starsza o 2 lata :P Ja o tym nie wiedziałem dość długo, a ona dowiedziała się niedawno. Nie przeszkadza nam to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja myślałem że zaręczyny są wtedy, gdy ktoś chce z kimś wziąć ślub.... :-) A nie dlatego że słowo "narzeczeństwo" ładnie brzmi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ta sama :P Przez kilka dni nie zmieniłem kierunku zainteresowania :P Ponadto nie wiem co mógłbym napisać :P Pogoda nie dopisuje, więc dziewczyny o ciemnej karnacji będą miały przewagę. Opaleniznę z solarium można rozpoznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Czyli nie było klękania na kolano i kwiatków dla mamy? ;-) No to spoko :D Dużo szczęścia na nowej, rozpoczynającej się za ileśtam lat drodze życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest ze zmiennością. Chyba od 3 lat kocham pewną dziewczynę, która jest z kimś innym, a przez ten czas miałem wiele dziewczyn :P Ale teraz liczy się dla mnie jedynie ta o ciemnej karnacji, że tak będę ją nazywał :-) Pracujesz jako kelnerka albo w solarium? Ewentualnie w klubie fitness? ;> No to super :-) :D Czyli problem (on chciał się żenić) już nie istnieje i jesteście zadowoleni ;-) Nic, tylko że w staromodnym stylu szło się do rodziców dziewczyny z kwiatami dla mamy i tam prosiło o jej rękę :-) Podejrzewam że to cholernie stresujące dla każdego faceta, bez wyjątku. Brr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu bym nie zgadł, że chodziło o sklep z porcelaną. Takie polecenia to chyba szef knajpy wydaje, by mu się obroty zwiększyły ;-) Dzięki za życzenia. Jeszcze raz życzę powodzenia również Wam :-) Narazie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftuylpio
Dobra no to wklejcei swoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zozzolek
Madusia do piasku babki lepić! Smarkate to to a za małżeństwo się bierze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjnuregfhj147
W epoce wszechobecnych solariów nie ma dziewczyn o jasnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PewnaŚniadaLaska
Mam b ciemną karnację, wspomaganą solarem a moim ideałem partnera jest blondasek o urodzie aniołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj 21
Witam, Panie Generale :D Tak pięknie piszesz o dziewczynie... :) Dlaczego tak mocno jesteś nią zainteresowny ?Co ona ma takiego w sobie ? Znam takich ziomków jak ty i wiem,że to są tylko puste słowa.Powaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj 21
Pan Generał Armata nie odwiedza już forum ? ;D hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj 21
przerwa na picie alkoholu i ćpanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×