Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Generał Armata

Czy są tu jakieś dziewczyny o ciemnej karnacji?

Polecane posty

Mam pytanie do dziewczyn posiadających ciemną karnację :-) Jacy faceci Wam się podobają? oraz czy macie aż tak duże powodzenie jak mi się wydaje? Z góry dzięki za odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takową :) mężyczuźni mnie się podobają... hm.. nie w typie Hiszpana :D serio, wolę niebieskie oczy, szatynów, etc. Powodzenie? Jakieś tam mam :classic_cool: ale nie ze względu na karnację ;) raczej całokształt... zresztą teraz ciemna karnacja nie jest czymś innym- w dobie solariów, samopalaczy, pudrów brązujących, tabletek z beta, soczków marcherwkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciemna karnacje i to bardzo, i latem jestem czarna:S haha, ale zimna mam taka skóre normalna, ale nie jestem blada chociaz przy moich kolezankach ktore chodzaa na solar to jestem blada:d ale latem zawsze je wyprzedzam:D a podobaja mi sie kolesie o ciemnych włosach raczej albo ciemny blondyn, takich czytych blondynow nie lubie, ale nigdy nie wiadomo jak sie człowiek zakocha, powodzenia mam wieksze latem chociaz duzo ludzie sie patrzy bo nie moga uwierzyc ze taka czarna jestem i zawsze sie pytaja gdzie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosc ciemna i strasznie szybko sie opalam na brazowo faceci mi sie podobaja rozni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_88
ja też mam ciemną karnację..:) podobają mi się bruneci...a jezeli chodzi o powodzenie o tak jak u collins:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjku
Nie przepadam, za blondynami :) lubie brunetow, szatynow,wysokich i szczuplych, choc nei zanadto :) lubie tez gdy delikatnie ma podkreslone meisnie, ale nie przesadnie :) karancja, hmm w sumie nie ma wiekszego znaczenia, zawsze mozna sie opalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez mam ciemna karnacje :P i podoba mi sie bo nie musze chodzic na solarium i wygladac sztucznie.. powodzenia kazda dziewczyna moze miec jesli o siebie zadba.. a co do facetow to zawsze ciemny blondyn z niebieskimi oczami mam slabosc i juz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjku
ja mam sniada karnacje, takjak koelzanka wyzej, zima jest ona normalna, a latem za to inaczej sie opalam , znaczy sie ciemniej i dosc szybko. Mam naturalnie kruczo czarne wlosy,brwi i rzesy . No i ciemne niczym trawa zielone oczy :) i ciemna oprawa :) i tyle , czasem wydaja sie brazowe, w zaleznosci od swiatla :) a jesli chdozi o pwoiedzenie to po prostu nei dla kazdego am sie "to cos" dla niektorych moge miec, dla innych nie, wazne ,z e dla tego mojego mam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjku
ja mam sniada karnacje, takjak koelzanka wyzej, zima jest ona normalna, a latem za to inaczej sie opalam , znaczy sie ciemniej i dosc szybko. Mam naturalnie kruczo czarne wlosy,brwi i rzesy . No i ciemne niczym trawa zielone oczy :) i ciemna oprawa :) i tyle , czasem wydaja sie brazowe, w zaleznosci od swiatla :) a jesli chdozi o pwoiedzenie to po prostu nei dla kazdego am sie "to cos" dla niektorych moge miec, dla innych nie, wazne ,z e dla tego mojego mam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollga 24
ja mam ciemne oczy, wlosy, brwi i skore raczej sniada. i jesli chodzi o mezczyzn, to zachwycaja mnie tylko bruneci. nie wiem, jak to jest, ale zawsze przyciagaja mnie tylko ciemne oczy, wlosy facetow, blondyni nie robia na mnie wrazenia. z reguly to dziala tez w 2 strone. jest duzo jasnych par- ona blondynka., on blondyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njokl
kazdy mysli , ze mam farbowane wlosy, a ja takie mam , a jak sie opale to mowia, ze w solarium, bo nie wierza, ze taka moja ntura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njokl
hahah a ja z mom partnerem ejstesmy do sioebie podbni , ludzie ktorzy nas nie znaja mysla ze ejstesmy rodzenstwem :) haha oboje czarni , oczy mam tylko troche inne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologgggg
najpiekniejsze sa delikatne naturalne blondynki z piegami o jasniutkiej karnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_88
jak ci sie blondynki podobaja to rez fajnie kazdy ma jakis typ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5482365475142
Maduśka a ty masz ciemną karnacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5666666
czesto jest tak ze blondyni faceci wola brunetki, a z kolei bruneci lubia delikatne blondynki oczywiscie nie mowie ze wszyscy ale zauwazylam cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologgggg
blonydnki sa najpiekniejsze bo najdrzadsze:) Omnia praeclara rara :) ciemna karncja jest okej, ale jest full ludzi na swiecie gdzie jest ciemna karnacja i ciemne wlosy, turcja, egipt, jakies molinezje i inne tego typu miejsca:) Gen blond jest coraz rzadszy i jest na wyginieciu, dlatego jest najpiekniejszy:) Naturalne blondynki o jasnej karnacji jak pojade do egiptu albo turcji to... huhuhu masakra jest wtedy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chabrowa_sukienka
Ja mam ciemna karnacje i podobają mi się zdecydowani, zabawni faceci, majacy cos do powiedzenia. Z wygladu brak upodoban, no może tylko tyle że musi byc wyzszy niz ja (173cm) i męski :). Natomiast moje pytanie do kobiet o ciemnej karnacji, troche takie dziwne i niewiem jak to opisac :) Macie takie ciemne powieki że wyglada jak umalowane ciemnym cieniem? Bo ja tak mam a pod brwią jasniejsze i głupio to wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologgggg
Emilcia:D moge klikac i przenosi mnie na google haha;D jednego frajera mniej:D obys nie zdal do nastepnej klasy przez ta glupia gre;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma ciemną karnacje ciemne włosy i ciemne oczy i od zawsze wole blondynów ale miałam do nich pecha bo oni nie woleli mnie;p hihiihihihihihihi teraz mam blondyna o normalnej karnacji i zielonych oczach ktore czasem są niebieskie....co do powodzenia to na jego brak nigdy nie narzekałam ale to chyba dlatego ze podobno mam ładną buzie wiec to chyba zwiazku z karnacja chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chabrowa sukienka- tak ja tak mam...szczerze mowiac nie musze sie malowac i mimo ze uwielbiam robic makijaze i z tym wiaze swoja przyszłosc to sama latem sie nie maluje uzywam tylko tuszu do rzes bo nie dosc ze mam ciemniejsze powieki to do tego mam pełne usta i jak sie opalam do dookoła ust (ich konturu) mam jasniejsza skore przez to wyglada jakbym miałam zrobiony permanentny ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooopie
ja mam korzenie hinduskie więc mam ciemną karnację. Powodzenie mam duże, faceci podobają mi się różnie- nie mam określonego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×