Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnula1988

Dlaczego mężczyźni boją się pięknych kobiet?

Polecane posty

A na ten przykład wyraz "wscibskaaaaaaaaaaa" to gdzie jest w słowniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez mam taki problem, a sa tacy co nie rozumieja i nie wiem po co sie tu wypowiadaja! pewnie jakies pasztety:D faceci jednak sa mniej skomplikowani niz kobiety. tak naprawde wiekszosc z nich zadowoli sie dobrym seksem i jakas tam \"chemia\", po co startowac do panny ktora jest sliczna, jak go splawisz.. oni sie tego boja, a cos takiego jak podpowiada \"nie podrywaj jej, bo wyjdziesz na kutasa\"... meskie ego. honor, duma czy jak nazwac to cholerstwo to jednak daje kobietkom w dupe! zadowola sie panna powiedzmy ladna czyt. z ladna pupcia, pochwali sie przed kumplami, a potem, moze sie zakocha..?? po co mu Ksiezniczka... oczywiscie sa wyjatki i takich szukajmy!! \"Jak kochac to Ksiecia, jak krasc to miliony\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzara
Kolejny(chyba juz setny w tym roku) temat samotnej kobiety, ktora uwaza sie za pieknosc i w tej pieknosci upatruje przyczyna swojej samotnosci. Bo przeciez faceci leca na brzydule:D To nic, ze w zyciu realnym wiekszosc atrakcyjnych kobiet ma kogos, one dalej beda wmawiac sobie, ze sa piekne, a faceci sie ich boja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzara
chyba tez mam taki problem, a sa tacy co nie rozumieja i nie wiem po co sie tu wypowiadaja! pewnie jakies pasztety No tak, bo przeciez powszechnie wiadomo, ze wszystkie mezatki i kobiety w zwiazkach to odrazajace pasztety, a te piekne sa bidule samotnwe, bo??? MEZCZYZNI SIE ICH BOJA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skoro faceci są mniej skomplikowani niż kobiety to powinni uderzać do Ciebie bez dwóch zdań - większość z nich nie ma kompleksów dotyczących wyglądu, uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem autorki. Kobiety ładne mają o wiele łatwiej. Faceci się ich nie boją tylko podrywają. To zależy tylko od charakteru dziewczyny. Jak ma beznadziejny to jasne, że nikt się ją nie zainteresuje bez względu na to jak ładan by była. Rany, nawet na fotce do ładnych dziewczyn faceci częściej piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ładnych kobiet nie boje . ale faktycznie ładne kobiety to na ziemi mają raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda :D Na dysce ładna dziewczyna się nie nudzi. Może wybierać, przebierać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zawsze może go poprawić... Kasa zdziała wszystko. Tylko co zrobić jak jej brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za kase troche sie zrobiłem :classic_cool: ale bez przesady nie zamierzam isc na operacje plastyczne aby sie komus podobac bo to bez sensu poprostu jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak się \"zrobiłeś\"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ale na co wydałeś tę kasę? licówki? osobisty trener? solarium? fryzjer? ciuchy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie ma Twojej fotki :) a Ty masz moją? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki19
czarnula1988 skąd jesteś ? :P Mogę zostać Twoim pierwszym XD hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantycka
Ale to jest megadenerwujące "myślenie, że inni są lepsi, że mnie wyśmieje jak podejdę, że są ładniejsi..."... ładna to nie znaczy głupia... A jeśli elegancja, to umie się zachować i nawet mniej pięknemu kolesiowi nie powie SPIER... NIE CCHE Z TOBA GADAC... No będzie umiała się zachować, napewno...:) WARTO PRÓBOWAĆ CHŁOPAKI:) Ja osobiście uważam, że nie podchodząc sporo tracicie i ONE też sporo tracą. To nie reguła że ładnej będzie podobał się tylko przystojny. Wiem z własnego doświadczenia^^ (wszyscy się smieja za kim ja się oglądam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no więc skoro nie mam to powinieneś uchylić rąbka tajemnicy i napisać jak w siebie zainwestowałeś? :D oczywiście nie naciskam bo się znowu obrazisz czy coś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantycka
oj tracą.... :) Ładni są dla wszystkich na chwilę... A TEN JEDEN JEDYNY może mieć krzywy nos i być najukochańszym na świecie, dobrym, inteligentnym człowiekiem, w którym Naprawde MOZNA SIE ZAKOCHAC... Ale miał krzywy nos, wstydził się go... miał kompleksy...nie podszedł nie zagadał i DUPA ogólnie rzecz biorąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale to jakieś wierutne bzdury - ja jestem brzydka, więc nie mam wianka adoratorów - ale ładne i bardzo ładne koleżanki nie mogą opędzić się od facetów, nie znam żadnej piękności, która byłaby przez mężczyzn niezauważona czy ignorowana :o Cream no wyślij mi tę fotkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sie oszukujesz i głupoty piszesz prawda jest taka ze np ja jestem normalnym kolesiem a w skali od 1 do 10 dam sobie 7 i jakos nikt na mnie uwagi nie zwraca no chyba ze ja nie widze tego i co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa1 ..nie bo ci nie ufam i wrzucisz ją na kafe :O juz nie wysyłam fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty się oszukujesz nie chodzi o to ile sam sobie dasz - ale ile dadzą Ci kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz: - sie boja ze ich zdradzi -niektore kobiety sprawiaja wrazenie niedostepnych -jesli jest piekna i inteligentna to ich przycmiewa - wola isc na latwizne -piekna moze sobie wybierac i przebierac wiec facet ma zagrozona pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:( nie to nie (dostałam fotokosza, porażka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×