Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnula1988

Dlaczego mężczyźni boją się pięknych kobiet?

Polecane posty

Gość gość
Pierdzielisz głupoty. Bardzo dużo studentek ,tych atrakcyjnych jak i mniej urodziwych ma starszego męża/chłopaka sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli pięknej dziewczynie nie po myśli związek oparty na kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że jakoś na ulicy nie widać tych wrażliwych piękności kochających za charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d*****niu ładna buzia i tak zwana inteligencja do niczego się nie nadają najważniejsze by kobitka zawsze chetna była i by było ją za co złapać i aby to co złapane było jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak na ulicy ma być widać wrażliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdą kobietę, o ile nie ma zaburzeń psychicznych ciągnie do przebojowych,bogatych i przystojnych (fajnych z charakteru)mężczyzn. To jak e wszystkie piękności lecą tak na dobre serduszko to czemu prawiki z kafe są same. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy brzydką glupią ofermą a przystojnym bogaczem jest 10000000000 innych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo te piękności to się bujają z nieśmiałymi,brzydkimi i biednymi facecikami. Ale tak na ulicy widac brak wrażliwości,bo kobiety atrakcyjne zwykle są negatywnie, o ile nie powiedziec agresywnie nastawione do mniej atrakcyjnych facetów ,mimo ze ten wie gdzie jego miejsce i nie podrywa piękności.Mimo to potrafią mu dopisać negatywne cechy ze to niby roochacz,napaleniec itd. Natomiast robią się straszliwie milusie ,słodkie i głupiutkie przy atrakcyjnych facetach, dopisując mu pozytywne cechy ,chodźmy to był największy gbur i roochacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie aż dziw czemu prawiki z kafe są same :D A no tak bo jednak ta wrażliwość kiedyś się kończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53 a jeśli kobieta atrakcyjna jest inteligentna emocjonalnie, rozpoznaje swoje pożądanie i jego przyczyny, ale ma dobrą intuicję co do ludzi i nie wiąże się z "przystojnym badboyem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto jej zostaje? Jeśli ci przecietni, niedoceniani, o dobrym serduszku uważają ze "nie ich liga"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kręcą ją przystojni nad boye ,ale wiąże się z jakimś frajerem i dalej wzdycha do bad boy To może lepiej nie być frajerem z braku laku, bo wymarzony facet chciałby tylko poddymać .Tylko lepiej zostać właśnie tym spełnieniem marzeń dla jakiejś przeciętniaczki niż prowadzić związek z łaski jako popłuczyna i zapchajdziura po bad boyah którzy jak na złość nie chcą być romantykami. Żal mi twojego faceta. Udowodnisz tylko że lepiej jest do związku i uczuć omijać piękne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętni niedoceniani też nie chcą być popłuczyną po mazebiach o bogatych nad boyach. Ale zawsze jakiś napalony frajer się trafi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni się nie boją pięknych kobiet tylko kalkulują. Jak widzę piękną kobietę patrzę w lustro i widzę, że nie mam szans to nie zagaduje. Po prostu. Nie wmawiajcie na około, że kobiety tylko miłość a na wygląd i kasę nie patrzą. Nawet w bajkach disneya dobrze to widzieć biedna zwyczajna dziewczyna wychodzi za księcia a jak brzydki ogr znajdzie swoją księżniczkę to okazuje się, że wygląda jeszcze gorzej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*marzeniach o bogatych nad boy'ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shrek poznał fionę jakby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego wykluczasz pożądanie wobec kogoś kto nie jest "przystojny"? Może nie rozumiesz istoty pożądania. Pożądanie to zwierzęcy pociąg, a nie estetyczna analiza twarzy i ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko ja jestem najmądrzejsza, tylko ja jestem najpiękniejsza i tylko ja tak sądzę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Ludzkie ograniczenie nie ma granic nawet w tematach o pięknych kobietach. Piękna kobieta jest dla nich jak marka, która kojarzy się z określonymi rzeczami: lecenie na kasę, księżniczkowaty charakter, kosztowny styl bycia, brak wartości duchowych, brak wrażliwości na słabszych, chorych i brzydszych, niezdolność do prawdziwego uczucia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebo taka laska jest wrażliwa ale wiąże się z odpowiednim samcem,a na chorego/biednego/gorszego popatrzy z troską jak na pieska w schronisku albo małpie w zoo Poza tym znowu można zadać pytanie czemu prawiki nie maja tych lasek,ba.....czemu nikogo nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Nie mają nikogo, to raczej ich wina, a nie wszystkich kobiet na świecie :-D Tak samo jak trudno znaleźć powód, dla którego piękna kobieta miałaby się wiązać z totalnie nieatrakcyjnym facetem. Związki oparte na litosci raczej do udanych nie należą, a chyba chodzi właśnie o związek udany, szczęśliwy dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz ale to wy piszecie że pztrzycie na charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm każda mówi, że jest piękna. Jestem facetem i w całym swoim zyciu poznałem 3 piękne kobiety. Nie, nie siedzę cały czas w domu, normalnie funkcjonuję w społeczeństwie. To, ze mam Ci powie, że jesteś piękna to się nie liczy. Matki zawsze tak mówią swoim dzieciom. To, że Twoja psiapsióla Ci to powie to też nie jest obiektywne. Faceci słodzą tak kobietom najczęściej dlatego, że same tego wymagacie, prosicie się o to, niektórzy też mówią Wam to bo faktycznie chcieliby Was bzyknąć. Ile razy słyszałem od znajomych kobiet - mam krzywy nos, brzydka jestem....no i co jej odpowiesz? potwierdzisz? nie, powiesz, że jest ładna bo to najbezpieczniejsza opcja. Mężczyźni nie boją się ładnych kobiet. To bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikk
Samo piękno nic wlaściwie nie daje. Idąc ulicą spotykasz wiele pięknych kobiet ale która jest najbardziej wartościową osobą nie wiesz. Tzn mając do wyboru super piękną dziewczynę której nie znasz a nieco brzydszą ale też ładną a do tego wiesz że jest inteligentna wykształcona miła i dobrze ci się z nią rozmawia wybierzesz oczywiście tą drugą. Zauważyłem że największe branie mają dziewczyny bardzo rozrywkowe i otwarte . Znam jedną bardzo ladną dziewczynę do tego inteligentną ale dosyć nieśmialą przez co nikt jej nie podrywa bo uważają ją za ozięblą a jest tylko nieśmiala. Faceci boją się nie pięknych kobiet ale takich zamkniętych które ciężko rozgryść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
20:24 tak, ale związek damsko męski jest w swoim celu związkiem erotycznym, więc aby był udany, oprócz charakteru musi być to cos co sprawia, ze fizycznie na tę osobę lecimy. Tylko że to wcale nie musi mieć związku z przystojnoscia i kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to mamy powrót do tematu ,że faceci omijają piękne kobiety bo nie wiedzą czy spełnią wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Te "wymagania" to cos czego sama kobieta nie okresli dopóki z danym facetem nie spędzi przynajmniej minuty. Ktoś kto nie przyciąga w ogóle wzroku swoim wyglądem, może okazać się pociągający w bezpośrednim kontakcie. Ale jeśli ktoś nie próbuje bo nie wie, czy spełni wymagania, to jest zwykłą ofermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna kobieta to nie tylko piękne ciało, czy piękna twarz. Na piękno składa się wiele elementów. Sposób bycia, zachowanie, pozytywne cechy osobowości - dopiero to wszystko czyni kobietę piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej filozoficzno-feministyczne ujęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×