Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnula1988

Dlaczego mężczyźni boją się pięknych kobiet?

Polecane posty

Gość zaciekawiony tak przy okazji
odnośnie kobiet jako całej grupy, w tym pięknych kobiet jako podgrupy, się nie wypowiem - z tej racji, że nie spotykam się z żadną przedstawicielką którejkolwiek i całkowicie brak mi wiedzy i doświadczenia w tej kwestii; ale za to wypowiem się w swoim własnym imieniu - jako (heteroseksualny) mężczyzna nie znoszę, nie zniósłbym samczej, koguciej rywalizacji, stawania na ringu przechwałek, na cokolwiek: męskość, bogactwo, inteligencję, długość czy sprawność; pie...rzona męska rywalizacja wk...wia mnie; gdy toczy się o kobietę, piękną kobietę, w światku obleśnych, bucowatych glutasów, ma to dla mnie wydźwięk seksistowsko obraźliwy - (piękna) kobieta nie jest przedmiotem (luksusowym), (elegancką) ozdobą, (słodkim) dodatkiem, by na tym samczym ringu się nim przechwalać; co robię? wybieram prastarą męską wolność - uciekam w góry, wspinaczkę, do jaskiń, nurkuję - tam odżywam; co ciekawe uwielbiam rozmawiać z ludźmi (może to zdziwi większość komentujących tu, ale oznacza to, też że z kobietami) o wszystkim, sztuce, literaturze, rzeczach prostych i praktycznych do czasu aż rozpoznam jakieś "sygnały" damsko-męskiej gry; brrr... aha, nie jestem mizoginem, może bardziej mizantropem, ale, wiadomo, to inni mogą ocenić kimś się jest naprawdę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Moze troche pokory?

wywyzszasz sie ze tylko dlatego ze jestes piekna kazdy musi byc twoj akurat ten co sobie upatrzylas. A wyglad to nie wszystko pustaku.

spadaj do reszty instagramowych ...ek szczujacych d...pa. I zobacz jaka kobiete ma keanu reeves. Naprawde wyglad to nie wszystko. Nie wywyzszaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×