Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnula1988

Dlaczego mężczyźni boją się pięknych kobiet?

Polecane posty

Gość atlantycka
jeżeli 7 to moze jestes zbyt piękny i idzie to w odwrotną stronę?:D one sie ciebie boją:D A próbowałeś zagadać do jakiejś? Chyba, że gustujesz tylko w takich cudach, ktore onieśmielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantycka
Warto próbować i tyle:) ładne nie gryzą... i mniej łądne tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze dałem sobie 7 to nie znaczy ze jestem super przystojny bo przystojni zaczynają się od 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantycka
o kurczę Cream ja mam 175 ... oh ahhh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka piękność
Wcale nieprawda, że mężczyźni boją się pięknych kobiet. Jeśli kobieta jest naprawdę piękna, to zawsze znajdzie się wokół niej wianuszek adoratorów. Ja też do tej pory myślałam, że jestem piękna i że mężczyźni się mnie boją. W tym upatrywałam powodu swoich niepowodzeń. Bo obcy ludzie mówili mi, że jestem bardzo ładna, obcy faceci mówili, że jestem śliczna, piękna, bardzo ładna, kilka razy zostałam wybrana najładniejszą i najsympatyczniejszą dziewczyną tu czy tam. Jednak żaden z moich adoratorów nigdy nie chciał się ze mną umówić, nie chciał ze mną związku. Niektórzy chcieli tylko seksu. Wszystkie moje "brzydsze" koleżanki nigdy nie narzekały na powodzenie, powychodziły za mąż, lub mają chłopaków i od nowych propozycji związków nie mogą się opędzić. Gdybym była taka piękna jak mówili, to już dawno wyszłabym za mąż i miała szczęśliwą rodzinę. Dopiero niedawno zrozumiałam, że tak naprawdę to jestem BRZYDKA i to jest powód moich niepowodzeń. Mam okropny długi nos, który szpeci mój profil twarzy, niskie czoło i małe oczy. A co do komplementów, myślę, że mogły to być żarty, ironia, a poza tym, jeśli facet chce cię przelecieć będzie cię próbował zbajerować na wszystkie sposoby i będzie ci próbował wmówić, że jesteś miss wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post powyzej- mialam na mysli rozne typy pieknych kobiet tzn. sa takie ktore oniesmielaja uroda i sa takie ktore sobie przebieraja i wybieraja. piszac post mialam na mysli rozne mozliwosci bo nie sadze ze wszystkie piekne kobiety sa takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdff
"Mi proponują randkę kolesie tylko tacy którzy kompletnie nie są w moim typie. " czyli brzydcy i biedni? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepin
"o co startowac do panny ktora jest sliczna, jak go splawisz" no wlasnie, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dud
Męzczyzni nie boja sie pięknych Kobiet , są tylko zapobiegliwi , nie chcą w przyszłości mieć ,,szfagra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boją się wysokiego ich zdaniem ryzyka odrzucenia, a nawet wyśmiania (niestety to często tylko ich wymysł) Boją się kpin otoczenia Uroda onieśmiela ich Myślą że każdy będzie chciał im ją odbić i ze każdy jest od niego lepszy Plus stereotypy że piękna będzie każdego uwodzić, ze wymaga wysokiego statusu materialnego itp. Ogólnie - wysokie ryzyko , za duże kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej podpisuje się obiema rękami jako facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło :-)/a to pisałam ja, której się bali. Po 27 latach życia znalazłam mojego "śmialka" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość z tego co piszesz to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im ładniejsza tym większe wymagania szczególnie fizyczne, finansowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przeciętnym z wyglądu chłopakiem i nie mam szans u pięknej kobiety bo nie jestem też bogaty więc po co mam zagadywać? Celuje w swoją ligę. Przeciętny mężczyzna - brzydka kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu to, ze natura obdarowała kogoś urodą, miałoby determinowac priorytety, jakimi ta osoba się kieruje w wyborze partnera do związku? Zmieniając np priorytet fajnego charakteru na wysoki status materialny? Co ma do tego ładna twarz i zgrabna figura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne są do kopulacji Z brzydką /przeciętna można stworzyć związek oparty na uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne chcąc bogatych i przystojnych z fajnym charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne maja duze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mialam przystojnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakas konkretna odpowiedz na pytanie? Dlaczego kobieta która ma piękne rysy twarzy ma nagle kierować się jedynie urodą i kasą przy wyborze partnera ? Czy piękne dane od natury rysy twarzy wykluczają emocjonalną wrażliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo piekna musieli by kochac , zeby im nie uciekla,a jak wezma brzydka to ona bedzie ich kochac i nie musza sie wysilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwracasz kota ogonem naiwniaku. Kobiety chca mężczyzn z fajnym charakterem,ale atrakcyjnych. A aktywacyjność mężczyzny to przede wszystkim majętność i uroda pimpuś. A jak wiadomo kobieta atrakcyjna może wybierać między bogatym i przystojnym facetem z fajnym charakterem,a gołodupcem z ,,fajnym charakterem,,to oczywiste jest że weźmie tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka będzie bardziej kochać to prawda,ale wartościowy facet to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli nie ma fajnocharakternych bogaczy łasych na piękność? No na studiach raczej nie ma bogaczy w ogóle. A jak są, to jacyś ę-ą, a zaimponować Im można prędzej bogactwem niż taką urodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×