Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocyk

Coś słodkiego...niekoniecznie bardzo kalorycznego

Polecane posty

Jestem na diecie,ale nie jakiejs idiotycznej i restrykcyjnej.Po prostu jem 5 małych posiłków dziennie,zaczełam jeść śniadanie,bo nigdy tego nie robiłam i ćwiczę.Ale... jak codziennie wpierdalało się całą mase słodyczy to teraz nie jest łątwo :< Na swoje usprawiedliwienie mam to,że cukier uzaleznia,więc jestem osoba chorą, w szponach nałogu :classic_cool: Dawać mi tu jakieś smaczne,przetestowane przez was słodkości, które niekoniecznie pójda mi w wały na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X- Lady
Kogel mogel możesz urozmaicić dodając trochę kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie,że są :P Np ciepłe lody light :p Ale trudno to ujeść... A banan to niestety bomba kaloryczna,bananów akurat tez sobie odmówiłam,a jadłam często i gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posparuj sobie te miejsca
galaretka , budyn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
może po prostu wrąbiesz sobie rządek czekolady? tylko nie teraz bo przed spaniem nie zdązysz tego spalić. Ale za to możesz sobie trzasnąć koktail truskawkowy z samych truskawek i cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie ciastka maslane, one sa dietetyczne, jak byłam na wczasach odchudzajacych to takie sprzedawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,że mogę...co nie znaczy,że o tym marze :P Zaczełam jeść sporo owoców,ogólnie rzecz biorąc to staram się zmienić nawyki żywieniowe niekoniecznie ze względu na samą wagę tylko,żeby było zdrowo.Ale też trudno ze wszystkiego rezygnować,chciałabym od czasu do czasu zjeść coś słodkiego,co nie jest owocem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banan bomba
a tam ledwie ponad 100 kcal , a duzy i można się osłodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banan bomba
loda zjedz, bilans wyjdzie prawie na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasa
guma do żucia orbit o smaku mango;p właśnie żuję ;p słodka w cholerę, a żuję już z 15 minut;p nie patrz na kalorię a na zawartośc cukru! to że wypijesz pepsi light która jest słodzona aspartamem i ma 0,5 kcal to jeszcze gorzej niż tę zwykłą, spowolni ci cały układ trawienny i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasa
p.s tak wiem że moja orbit też jest z aspartamem, ale przy żuciu się dużo śliny wydziela i soków trawennych więc nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×