Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Gość Latifa 1972
No sorry z tą Anią ale chodziło mi, że te tygrysy były wydawane jak teraz harlekiny mała książeczka ale z romansidłem to nie miało nic wspólnego bo to sensacja wojenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj dzieci wciąż czytają:) przynajmniej mój czyta i czytać bardzo lubi a co do kleksa- kleksa też mąż ma do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
albo czekałam w soboty do późna(zazwyczaj jednak usnęłam) bo wtedy był dłuższy program i kino nocne a w nim horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mało stanowczy a zbierałeś prospekty samochodowe?" mowa :classic_cool: Moja mama miała znajomego w RFN :classic_cool:, który przysyłał Auto motor und sport, czarny rynek wymiany plakatów kwitł :classic_cool: I paczki po papierosach zbierałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się na randkę szło to przynajmniej czlowiek stęskniony był a teraz popiszą smsy,pogadaja na skype." i przynajmniej nie było problemów w stylu : "jeszcze dzisiaj mi nic miłego nie napisał " "albo nie dzwoni od 2 godzin ...chyba mnie nie kocha " Człowiek jak sie chciał spotkać i umówić to musiał iśc do kumpla na sasiednią ulice , zadzwonić do drzwi i sie pytać o Tomka czy innego Marcina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
albo Bravo po niemiecku jak ktoś przywiózł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, pamiętam Tytusa i Kajka, ale te komiksy miałem w książeczkach a kleksa upolowałem dużo później, jedynym źródłem był dla mnie świat młodych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
racja racja Regres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który przysyłał Auto motor und sport, czarny rynek wymiany plakatów kwitł " eeee to cziko byłeś ;) Ja miałem nawet prospekt Wartburga swego czasu ;) Ale dobrze stały Ople i VV ... nawet książeczki z resorakami ( burago) dobrze stały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Właśnie byłam chuda jak patyk bo mieszkałam na 4 piętrze i trzeba było kilka razy do sklepu i po zeszyt i na podwórko a teraz jak widzę te nastolatki siedzące z komórkami i pepsi i chipsy te wałeczki ;P Złe odżywianie i kiepski tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobiety opakowania po mydełkach i dezodorantach FA to była wtedy marka na miarę światową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
pamiętam jak się zaczął stan wojenny i jakies białe hasła napisali na szybach.Pytam mamo co to jest ten stan wojenny.Mama"a brat brata będzie zbijał"Myślałam,że ktoś z rodziny moze mnie zabić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa leciało się do domu napić się kranówy i te wieczne wrzaski pod balkonami MAAAAAAAAAAAMOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
a pamietacie takie czekolady z samochodami na opakowaniu, różne stare i jakieś dorożki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajny topik jestem od was trochę młodsza- '80 - się kłania, ale moje wspomnienia z dzieciństwa są bardzo zbieżne z waszymi ;) oczywiście oranżada w woreczkach, guma donald i taka w kulkach, w takim długim opakowaniu :D gazeta "miś" :D smak czekolady kupowanej w komisie - to wtedy było coś :P pierwsza lalka barbie (koszmarnie brzydka, mam ją do dziś - bawi się nią moja córka nazywając ją babcią swoich lalek :D:D:D ), z pewexu za 6 dolców :D ike- te pudełka to było jakieś szaleństwo- nie wiem czy uwierzysz, jak byłam w zeszłym roku u mojej wiekowej ciotki to nadal miała wystawkę na szafce w łazience :D:D:D cudowne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
ja pamiętam taką czeską zw czerwonym opakowaniu,na niej miś i fistaszki narysowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
a pierwsza barbie to zobaczyłam u koleżanki na podwórku bo jej tata był Arabem i jej przywiózł.Oglądaliśmy sobie ją pod ubraniem że ma takie duże cycki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka gdzieś koło 1985 dostała niejaką "fleur" pamiętam,że stanowiła ona obiekt zazdrości całej klatki schodowej naszego 11-piętrowego bloku :classic_cool: do dziś to z rozczuleniem wspominamy (bo przyjaźnimy się do teraz), no i te wielkie kokardy, z takiego tiulu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
Kenowi potem też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa i jak się potem z kenem i barbie bawiło w romanse, robienie dzieci i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
a pamiętacie takie cos-u mnie w mieście to był szał-takie dwie kulki na sznurku-riki taki czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra topik :-) kiedys znalazlem jakis taki film na utubie z wstawionymi roznymi symbolami dawnych dobrych czasow typu: ocet oranzada w proszku mleko w tubce szary papier toaletowy mlody elektronik itp itd katalogi samochodowe i prospekty- dobre dobre, kolejki na targach poznanskich wlasnie po te rarytasy i kolejki jako takie, po wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A wesela wiejskie pamiętacie i festyny ? Ja wakacje spędzałam u babci na wsi i to były piękne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
Teraz do kobitek A podpaski pamiętacie?Taka wata w siateczce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra topik rozumiem, że te robienie dzieci tak ci się spodobało??:P hmmm czasami dziś można dostać rzeczy stylizowane na tamte lata napój w woreczkach niestety z dzisiejszymi produktami przegrywają to co my kochamy ze względu na sentyment- dla dzisiejszych dzieciaków jest prawie niejadalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×