Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

bolący palec od nawijania taśmy na kasętę jak super nowoczesny ,jak na tamte czasy, magnetofon ją wciął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolący palec od nawijania taśmy na kasętę i o tym wlasnie pisalem wczesniej, gdybys miala rozum to bys palec zastapila olowkiem hb2 made in china :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilekroc jestem na basenie, to mi sie Sabrina przypomina i nucé Boys, Boys, Boys... Limahl fajny byl taki kurdupelek z dziwaczná czuprynká, ale trzeba przyznac ze po latach swietnie sie trzyma...ogládaliscie ostatni Sopot? Samantha...hm!tez byla niezla na owe czasy...albo Bonnie Tayler..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff za to wpadłam na to, żeby kręcić kasetą a nie palcem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
E tam ja używałam ołówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris de Burgh...maly brzydal ze wspanialymi piosenkami...ja najbardziej lubié Lady in red... a jaká ma córeczke, byla jakás tam miss...(wg. mnie tytul za nazwisko)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uważałam, że kopernik była kobietą :P kto wie- może płynie w nas ta sama krew wstrzymać palec a poruszyć kasetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ja też miałem ołówek:) A kiedyś trafił mi się jakiś długopis, który idealnie pasował i zrobiłem sobie przewijarke z silniczka od jakiejś zabawki :classic_cool: A, właśnie - a kto miał samochód zdalnie sterowany przewodowo?:) Ja miałem fiata 125p i stara z przyczepą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslałeś , że żarówką ? po przykladzie z kaseta to nie zdziwilbym sie, gdyby to bylo krzeslo bingo! obrotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialne byly te fryzury z tam
tych czasow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt Mcgiwer ( czy jak mu tam) to przy nim pikuś pamiętam taki program jak uczył jak się robi domek z poruszającymi się postaciami i światełkami długo marzyłam o tym, żeby takie cacko zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=OIYknrpbQyw&feature=fvst - tego uczyliśmy się na kursie angielskiego... ZS, a jak napiszę, ze miałem jeszczed czołg na baterie?:) T34 po liftingu, z otwieranym włazem, w którym idealnie mieścił się żołnierzyk - czołgista?:) Czy muszę mówić, jak się ten żołnierzyk nazywał? No muszę?:) I nie, to nie był Gustlik Ani Czereśniak Grigorij prowadził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mechanizm jest dosc prosty, w tamtych czasach ilosc byla tak mala, ze na jakosc sie nie zwracalo uwagi za to pojawiala sie miodnosc, teraz ilosc przytlacza, jakosc kosztuje a miodnosci nie ma wcale (lub prawie wcale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latina z Pułtuska
fajny był program Zwiezryniec ten pan bardzo ciekawie opowiadał o zwierzetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny był program Zwiezryniec byl fantastyczny, ale wciaz to ta sama historia, teraz jest odpowiednio discovery i animal planet, ale nie sposob tego docenic tak jak tamtych programow na dwukanalowej tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×