Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Latifa, nie tłumacz się - głodnemu to chleb na myśli;) Faktycznie, teraz też jest, ale jestem przekonany, że nie tak fajne jak za "naszych" czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a mieliscie takie coś że wybrane klasy szły do higienistki a ona sprawdzała czy dzieci maja czyste stopy ,dłonie i uszy?" Mieliśmy:O Strasznie to było wkurwiające:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto klęczał z rekoma w górze na woreczku z grochem w kącie klasy ? :D za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
niby o co Ci chodzi , że noc mam na myśli i znowu masz jakieś skojarzenia dziś to Ty już nic nie wąchaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ms chyba z wreczkiem z grochem miałes doczynienia , chociaż by na WF ... a teraz bierzemy paluszkami stóp woreczek i podrzucamy w górę ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
a teraz bierzemy paluszkami stóp woreczek i podrzucamy w górę teraz tez się dzieci z tym ćwiczą na w-f ie i mówią na to "zośka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS stracił na anonimowości, wydało się, ze jest z naszego pokolenia" znaczy pokolenia kaset i taśm szpulowych ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Mało_stanowczy żartowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja pamiętam pogrzeb Breżniewa :D:D:D I na pochody 1majowe kazali nam chodzić. A pamiętacie jakie święta były wtedy cudowne??? Jak pachniały pomarańcze i smakowała czekolada?? I te zimy.. I mundurki z odczepianymi kołnierzykami pewnie już to pisaliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ms chyba z wreczkiem z grochem miałes doczynienia , chociaż by na WF ... a teraz bierzemy paluszkami stóp woreczek i podrzucamy w górę" aaaaa, pamiętam!!!!! Latifa, miałem na myśli świecenie, a Ty że noc... ni nie wiem, nie wiem co myśleć:) Ja też żartowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeciak i swieta to było cos podniosłego .... Pamietam ta cała otoczke i podniecenie ... W tv puszczali w świeta bajki Disneya :) Ze nie wspomne o gwiazdce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz święta sa cały rok :( Te wystawy i reklamy atakujące od października :( Zabijają nam święta 😭!! I w kolejce po kawę arabica stałam iles razy .. i pyszne holenderskie solone masło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kłóciliście się o bycie Dyżurnym?? Myśmy mieli taki stolik przy wejściu do szkoły gdzie cały dzień siedział dyżurny i zapisywał jesli ktoś obcy wchodził do szkoły po co i o której :) Oczywiście zwolnienie z lekcji i laba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kłóciliście się o bycie Dyżurnym?? Myśmy mieli taki stolik przy wejściu do szkoły gdzie cały dzień siedział dyżurny i zapisywał jesli ktoś obcy wchodził do szkoły po co i o której " Teraz też się to w niektórych szkołach praktykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do czasu kiedy w głowie mi zawrócił pewien blondas też :D:D:D Pamiętajmy, ze wtedy podstawówka miał 8 klas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak wprowadzili szczęśliwe numerki miałam tak cholernego fuksa , że zawsze jak nie umiałam to był mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×