Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Gość rocznik 70
nie ten rocznik mala :D nei te bajki, nie te gumy i nie ta muzyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rocznik 70 zgadza sieja w
88 mialam juz 18 lat.=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaach
pamiętam te prywatki niezapomniane(rodziców oczywiście), do każdej koleżanki i kolegi rodziców mowiło się ciociu i wujku, pamiętam również wszechobecną modę na palenie papierosów, wszędzie palili, nawet w biurach, teraz to nie do pomyślenia! Woda sodowa, nalewało się do szklanek i udawało, że to szampan, nieodżałuję chyba nigdy tych gum do żucia donald, były przepyszne! żuło sie 2-3 dni jedną i jakoś nie traciła smaku, nie to co teraz. Zabawy w chowanego, skakanie w gumę, dwa ognie, było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ZS :) Widziałeś, jakie ja odkrycie poczyniłam normalne, mianowicie, że Ty chyba się urodziłeś w tej samej dekadzie, co i my. Nie bałeś się utraty anonimowości sugerując takie wnioski? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tak, i tak nie liczyłam na to, że nawet jeżeli nie wspomnę o tej drugiej opcji, która zakładałaby, że znasz wiadome czasy tylko z lektur oraz opowiadań, to się czegoś konkretnego dowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, i tak nie liczyłam na to wiem Lusiu wiem, kto jak kto ale Ty prezentujesz wybitnie wyrozumiale podejscie do anonimowosci w sieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, jak się staram. Z samego poniedziałku jestem i się wykazuję digitalnie. A jakbyś miał jeszcze inne sugestie do mojego planu doskonalącego, będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu, ty jestes doskonala czy wiesz zs ile kobiet w tym momencie zapragnęło skoczyć z mostu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, a Ty nie masz przypadkiem w planach zostać pracodawcą, o ile już nie jesteś? Bo jeśli tak, pozostanie tylko wynająć kilku detektywów, jeśli zaistnieje potrzeba, poszukać firmy od przeprowadzek i zacząć jeszcze lepsze życie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiesz zs ile kobiet w tym momencie zapragnęło skoczyć z mostu? jak mniemam ty wiesz, bo je przyprowadzilas jak lemingi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs gdybym wiedziała, to nie pytałabym ciebie ........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do tematu, zycie bylo duzo prostsze, jeden model serka homogenizowanego, jeden model oleju, dwa modele mleka, jedna woda mineralna itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam oleje były dwa rzepakowy i jakiś tam pamiętam jak dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lusiu, zwykla logika sugeruje, ze to niemozliwe w twoim przypadku " Myślę nad ripostą, ale każda sprowadza się do tego, ze sama sobie ukręciłam biczyk, skoro często przywoływałam Psełdonima do logicznego podejścia. W dodatku brak mi umiejętności aktorskich. Innymi słowy wychodzi na to, ze pozostaje mi dobroczynność, w postaci dzielenia się swoim cennym i doskonałym towarzystwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innymi słowy wychodzi na to, ze pozostaje mi dobroczynność, w postaci dzielenia się swoim cennym i doskonałym towarzystwem i jak tu lusiu nie twierdzic, zes doskonala? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i jak tu lusiu nie twierdzic, zes doskonala? " Pozostaje pomodlić się o to, by jakiś książę z bajki przeczytał Twe słowa i wyciągnął odpowiednie wnioski... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×