Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny fajny

Randka Gdansk 24/6-2009

Polecane posty

Gość kicia miciaa
Jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego zawsze niektórzy jadą tak mocno po forumowiczach ?? Facet chce się zabawić OK dał temat tutaj znalazła się dziewczyna która chce tego samego i co z tego ?? Może im dobrze będzie a wy od razu od kurew i łajdaków ich wyzywacie, przecież to forum erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Carte Blanche" wydaje mi się że jesteś trochę wyalienowana. Sam autor zakładając ten tpik wiedział co go może czekać. Teraz pewnie śmieje się z takich czy innych komentarzy. Wyraźnie podał namiary a Ty ze swoją dobrocią w sercu żałośnie się lansujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nowy - po pierwsze jestem facetem, po drugie moje dane są wszędzie widoczne więc argument o tym że autor podał swoje dane lega w gruzach, co z tego ?? są to dane anonimowe, jak ktoś pisze albo on odpowiada albo nie taki urok internetu. Chodzi mi o to że skoro ktoś wchodzi na forum erotyczne to po jaką cholerę próbuje umoralniać, oceniać itd itp innych forumowiczów ?? Każdy ma swoje "zboczenia" "zachcianki" zwał jak zwał a moim zdaniem forum erotyczne, między innymi, temu służy, poradzić się, znaleźć przygodę, spełnić fantazję, dlatego nie rozumiem tych ataków I tyle na ten temat z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mały problem polega na tym że nie muszę nikomu udowadniać że jestem facetem, bo to od razu widać słychać i jak net się rozwinie można będzie jeszcze poczuć. I chociaż może podważę to o czym wcześniej pisałem, muszę się przyznać że się popłakałem, ze śmiechu. Autor nikogo nie umoralniał, chce tylko kogoś poznać. Nawet osoba przechodząca na czerwonym świetle ma więcej wyobraźni niż Twój popisowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jakbyś czytał ze zrozumieniem od samego początku to byś się zorientował że jestem facetem, aczkolwiek nie czuć że nim jestem :D Poza tym, i znowu zwracam uwagę na czytanie ze zrozumieniem, nie odnosiłem się do słów autora kiedy pisałem o umoralnianiu więc poświęć więcej uwagi na zrozumieniu tekstu zanim ponownie z siebie durnia zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carte BIanche
a mnie podnieca jechanie po takich klocach jak ty, a to forum erotyczne, więc sobie jeźdźe, takie moje zboczenie, zachcianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST WIELKA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST ŚWIĘTA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST MOJA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST BŁOGOSŁAWIONA UKLĘKNIJCIE A OCALEJECIE UKLĘKNIJCIE I ODDAJCIE POKŁON MOJEJ WIELKIEJ ŚWIĘTEJ PALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
wrócił mój superextrafajnyprzystojnybombowybogatyprzylizanytylkomałobystrybohater no witam witam jak się czuje żona?? :) a jak tam haremik?? już się z osiem razy obsrałem z zazdrości o tą gromade pustaczków które ściągasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa konwersacja. Przyglądam się z ogromnym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
ach ten zawód miłosny to była żona, ma kobieta szczęście nie marnować życia przy fujarze pozdrowie, nie zapominaj o małobystrymtaboreciku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
i wie co znaczy wow jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdu pierdu -twoje kryptopedalskie komentarze nie dzialaja na mnie ,pisz ile chcesz. Uwazaj zebys z wysilku swoich wypocin na zawal nie zszedl:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST WIELKA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST ŚWIĘTA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST MOJA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST BŁOGOSŁAWIONA UKLĘKNIJCIE A OCALEJECIE UKLĘKNIJCIE I ODDAJCIE POKŁON MOJEJ WIELKIEJ ŚWIĘTEJ PALE NIE JESTEŚCIE POSŁUSZNI SŁOWO STANIE SIĘ CIAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się dlaczego pomarańczowe ataki są takie zajadłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
dlaczego krypto?? znowu się bawisz w rozpoznawanie osobowości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysil się pomarańczowy i napisz coś oryginalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty stulejarz2
cieszę się że się dobrze bawisz słoneczko :) to dobrze że cię nie wkurzam :) popodbijam jeszcze twój topik w uniesieniach nad twoją bystrością :) może jakiś pustaczek się skusi :) zapraszamy panie 🌻 prosimy o dołączenie cennika i zakresu usług w ofercie 🌻 🌻 dla wszystkich kocham was 🌻 szczególnie ciebie mój ty przystojnyładnypięknybogatysuperextrawiedzącycotowowtaboreciku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wyeliminować pisanie o kondycji umysłowej i intelektualnej nizinie. Wurzuć też zaczepki gejowsko - dziwkarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty stulejarz2
no to się rozumiemy :) zapraszamy panie 🌻 prosimy o dołączenie cennika i zakresu usług w ofercie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×