Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny fajny

Randka Gdansk 24/6-2009

Polecane posty

Gość pryszczaty stulejarz2
to prawda niestety rozmowy z taboretami takie są zero wysiłku, człowiek chce się pobawić a tu jakieś pierdy o żyłce i karetce żal dupen ścisken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty stulejarz2
niespecjalnie muszę coś wymyślać, wystarczy tego syfu który z siebie wylałeś żeby kilka kobiet zastanowiło się może zanim się z tobą skontaktują, na pierwszej stronie taki uroczy i szarmancki, teraz wyłażą powoli kawałki obszczypędzla :) pogadaj z brum, ona wygląda na chętną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty stulejarz2
:) a powiedz coś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby brum była chętna, napisałaby to bo pisać wyjątkowo umi. Za pośrednictwo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty stulejarz2
ach nie wątpię że umi :) ale porozmawiać, zaczepić zawsze można prawda?? niech no pani łaskawym okiem spojrzy na przystojnego, toż to towar pierwsza klasa, upierać się będe jednak żeby pani zaryzykowała kontakt z tym uroczymtaborecikiem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stręczycielstwo jest karalne a swatanie jest de mode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty stulejarz2
za to sponsoring jest w modzie koooomu przystojnegooo kooomu wygodny hotel i kooolaaaacja i będzie całyyyy twóóóój!!! ... a raczej ty jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty stulejarz2
dwanaście minut myślałeś nad tym kornikiem?? respect superextrafajny rządzi i jego intelekt 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy oslino wiec nie bede na wyscigi na twoje pedalskie komentarze odpisywal. Zabawa sie skonczyla,ale nie smuc sie masz jeszcze pare ropnych syfow do wycisniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne jednak
wyjdź na chwile a topik pada bo inteligent od korników i fanatyczka prowizji nie potrafią pociągnąć brum, numer konta podeślij na mejla supergościa, razem z zakresem usług ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne jednak
drugi raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga jak by chciał się zabawic to sa odpowiednie portale z anonsami, gdzie kobietki chcą tego samego skoro pisze na forum wiec niech sie nie dziwi ze jego posty są poddawane ocenie, ze ktos mu odpisze.. realny socjalizm odszedł juz w zapomnienie a razem z nim cenzura chcialby pozamykac buzie innym? to niech wypieprza do Koreii. Carte Blanche- co Ty na to? jeszcze bedziesz chłopaczka bronił? ciekawe co byś powiedział gdyby trafiło na Twoją zonę? gdyby tak Twoja zona odpowiedziała na anons , na sex bez zobowiązan? A wogole istnieje sex bez zobowiazan? chyba tylko w burdelu i z tanimi , pólmozgowymi paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej Ty Purpurowa probujesz mnie skierowac na portale rankowo towarzyskie. Komuna i zmuszanie kogos do czego kolwiek sie skonczyla. Twoje obrazanie mnie nic nie pomoze.Jest wolnosc slowa czy sie to tobie podoba czy nie. Ciekawe czemu nie reagujesz na inne tematy od ktorych wieje prostota,ponizaniem kobiet etc. Ja nikogo do niczego nie zmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojny tu nikt nikogo do niczego nie zmusza. Wiesz dlaczego zawsze bede tak mocno reagowac na takie propopzycje? Bo sama przez to przeszłam, bo miedzy innymi przez takiego kolesia wylądowałam w burdelu, bo wiem jak pozniej sie czułam. A i jeszcze jedno- zostałam zaproszona na kolacje i noc.. a na kolacje dostałam tylko sok pomaranczowy.Wiec miłe panie, zalecam zjesc jednak kolacje w domu, jak juz sie ktoras zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×