Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gramatica

Dodatki do sukienki Vila

Polecane posty

Hej ostatnio zakupiłam sukienkę tej firmy na allegro http://www.allegro.pl/item651258542_vila_letnia_sukienka_zolty_m.html i zastanawiam się jakie dodatki do niej będą pasowały. Jestem blondynką, zastanawiałam się nad jakimiś kolorowymi rajstopkami tylko nie wiem czy to dobry pomysł bo mam buty z odkrytymi paluchmi :P i może jakaś brązowa brożka taki sztuczny duży kwiat:) Co Wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmhmmh
Ja bym odradzała brożkę sukienka już sama w sobie jest wzorzysta, a broszka... no jakos mi do niej nie pasuje. Proponowałabym jasne rajstopy, może bezowe, w każdym bądź razie jasniejsze od koloru skóry :P No, ale jeżeli masz buty z odkrytymi palcami to lepiej bez rajstop Do tego czarne dodatki- bransoletka, kolczyki lub koraliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna sukienka :) moim zdaniem rajstopy nie pasują bo to jest typowo letnia, zwiewna sukienka więc raczej nos ją z gołymi nogami. a co do dodatków to jakieś ładne buciki na obcasie (np. drewniane platformy) i powiedzmy gruba czarna bransoletka. sukienka jest wzorzysta wiec nie nakładaj juz duzo bizuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Myślałam nawet o legginsach do niej takich za kolano i jakiejś grubszej bransoletce bo sukienka wygląda na mnie troszkę mdło (mam jasne włosy i jasną karnację). Chciałam użyć jakiś mocniejszych dodatków żeby nabrała charakteru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówczyniami żadnych rajstop ani kwiatów. sukienka jest śliczna wzorzysta więc tu nie należny przesadzać. co do leginsów to myślę że czarne jak najbardziej mogą być (tylko bez koronki na dole:P) a zamiast dodatków może spróbuj jakiegoś balsamu z brokatem (mam na myśli taki balsam z drobinkami, nie błyszczące coś ale rozświetlający ) to sprawi że twoja skora nabierze życia a do takich letnich sukienek to pożyteczna sztuczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
Ojć! Ale wstyd, rzeczywiście, pisze się przecież inaczej :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, mi się wydaje, że legginsy za kolano nadadzą jej odrobiny kiczu. Coś na styl klonów ;) Ja bym ją prędzej widziała do jasnych rajstop (jaśniejszych niż sukienka jak ktoś już pisał) i opentoe jak najbardziej, jeśli rajstopy będą kryjace i bez tego paska na palcach. Jeśli już nie rajstopy to lepiej nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×