Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala79

wymiotujace dziecko

Polecane posty

Witam,chcialabym prosic o pomoc.Od jakiegos czasu gdy podaje swojej osmiomiesiecznej corce cos do jedzenia to odrazu ma odruch wymiotny a czasami zdaza jej sie zwymiotowac gdy chce ja nakarmic.Napewno nie jest to z przejedzenia bo nie jest to czeste karmienie a tym bardziej ze ma skaze bialkowa i nie bardzo daje jej jesc to co my w wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mój synek kiedys był strasznym niejadkiem, i włąsnie przy każdym jedzeniu , nim zdażyłam mu wsadzic łyżke do buzki on albo wymiotował, albo miał \"bardzo dobrze\" wyrobiony odruch wymiotny Tez sie bardzo martwiłam pytałam lekarzy ale nikt nie potrafil pomoc, każdy mówił \"wyrośnie z tego\" teraz ma 3 latka i faktycznie sam z tego wyrósł.:) A przy okazji na najblizszej wizycie powiedz o tym swojemu lekarzowi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki czarna28,troche sie uspokoilam ale przy najblizszej wizycie powiem lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie nie zamartwiajcie się-jak dzieci już raz wymiotują-to potem ten odruch mają wyrobiony. Mój synek nawet jak kaszel go dusi-to czasem też zdaża mu się wymiotować. Pytałam pediatry co w takiej sytuacji-doradził mi lizaki-:) Trochę się zdziwiłam ale ostatnio miałam jelitówkę i mąż wręczył mi lizaka-faktycznie odruch wymiotny zanika. Aż sama się dziwiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×