Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet31

Pan pozna Pania na prywatna wylacznosc dla kobiety

Polecane posty

Gość Brunet31

Witajcie drogie panie, a co powiecie na temat mlodego faceta, przynajmniej ja sie za takiego uwazam (31 lat), wysportowany, ktory szuka kochanki na stale? Jestem kawalerem, nie interesuje mnie stalu uklad uczuciowy, chociaz nie wykluczam tego, ale glownie chodzi o po prostu FACET DO WYNAJECIA czyli, szukam babki dobrze ustawionej, ktorej sie nudzi w samotnosci bo albo nie ma czasu na staly zwi9azek, albo ma meza co sie nia nie interesuje, taka babka bizneswomen XXI wieku. Spytacie o mnie? Sztuke kochania mam opanowana w jednym palcu, mam ogromna wyobraznie i fantazje podczas kontaktow milosnych, do tej pory mialem mlodsze dziewczyny, w stalych ukladach/zwiazkach, ale uczucie wygasalo i konczylo sie tylko na sexie, po kazdym rozejsciu kazda do mnie wraca bo wciaz chce tego ogiera tylko dla siebie, podobno w sexie uzalezniam od siebei kobiety, tak o mnie mowily, jedna nawet okreslila wloskim ogierem krzyczac w nieboglosy za kazdym razem gdy sie kochalismy, inna wciaz przez conajmniej 2h krzyczala "Jezuuuu!!!!", co mnie zawsze rozpraszalo szczerze mowiac i zamiast calej nocy konczylo sie na 2-3h. Lubie kobiece ciala, dla mnie to poezja, dotyk jest dla mnie jak delikatny powiew wiatru unoszacy ziarenka piasku na plazy, czesto robie masaze bo zawsze o to jestem proszony, uwielbiam dluga i finezyjna gre wstepna a kobiety zawsze to uwielbiaja, nie wiem czy to dar czy nie, ale sama gra wstepna potrafie doprowadzic do orgazmu, czesto rozmawiam po prostu rozmawiam w sprosny sposob szeptajac kobiecie do uszka w jaki sposob w wuobrazni ja dotykam, pieszcze, jak w moich dloniach mieszcza sie jej nagie jedrne piersi i nie wazne czy sa czy nie ale w moich dloniach zawsze kazda piers staje sie jedrna od samego dreszczyku jaki kobieta czuje na sobie, uwielbiam erotyke, sztuke kochania, wyszukiwania nowosci i wyciagania jak najwiecej przyjemnosci z kazdej sytuacji zarowno podczas uprawiania milosci jaki podczas pikantnej rozmowy, po prostu uwielbiam doprowadzac kobiete do wrzenia, rozsmakowywac sie widokiem jej wulkanu gdy wybucha cala rozpalona, podniecac, piescic, dotykac, glaskac, cialowac, ssac.... Powiem tyle, 20-latki maja potencjal i chca po prostu ostro i szybko, ale brak takim mlodym finezji i wyobrazni, jestem juz po 30stce, ostatnia kobiete jaka mialem to 19 latka przez 2 lata stalego zwiazku z kilkoma przerwami, laczyl nas sex bardziej niz uczucie, po calym zakonczeniu tego zwiazku i dlugiej przerwie wracala kilka razy na pare dni ostrego namietnego pelnego romantyzmu i finezji upojnego calonocnego sexu przez kilka miesiecy, az powiedzialem dosc, bo troche to meczylo....co uslyszalem na koniec? Rozczaruje zapewne nie jedna osobe, ale nie uslyszalem wielkiego focha, wyzywania, wrecz przeciwnie, uslyszalem podziekowanie za najlepsze lata w jej zyciu i za to, ze nauczylem ja tak wiele dajac po prostu siebie i to co potrafie, za to ze mimo iz byla dosc aktywna seksualnie zanim sie poznalismy to tak naprawde ja ja wprowadzilem w swiat prawdziwego seksu, prawdziwego dotyku, pieszczot etc... Teraz chce kochanki, bez uczuc, bo uczucia zawsze rozwalaja wszystko, szukam sojrzalej kobiety, od ktorej moze i ja sie jeszcze czegos naucze chociaz watpie bo raczej bylem zawsze nauczycielem dla kazdej partnerki. Czy kobiety szukaja 30 letniego kochanka stalego? A moze bardzo osobistego partnera, szofera, towarzysza, gier i zabaw, kolacji, do wspolnego wychodzenia do kina teatru czy tez filharmoni lub opery. Sa takie kobiety? Nie mam na mysli Zigolakow, ani facetow prostytutek tylko takiego prywatnego partnera. Sa bogate babki, ktore maja juz wszystko procz przyjaciela osobistego tzw sex-friend, a takze sa tez mlodzi panowie, ktorzy maja to cos, blysk w oku, przeszywajace spojrzenie, idealny dotyk, i to co kazdej kobiecie potrzeba, ale nie maja $$$. M Mozna to polaczyc? Co o tym sadzicie drogie Panie? pozdrawiam i rozkosznie caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet31
Czyzby nikt nie mial zdania i kazdy nabral wody w usta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamundek
krzyczała 2 godziny jezzzzuuuu? czy ty jesteś jebnięty? To co taki ogier robi o tej porze przed kompem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamundek
Przeczytałem twoje wypociny do końca i ty musisz być jebnięty i pewnie jesteś prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne
o jezzzzuuuuuuuuuuuuu!!! panie brunecie, jest pan spelnieniem marzen... przecietnego geja :P moje zycie seksualne jest beznadziejne, ale nie potrafie nawet sobie wyobrazic, ze mozna tak pieprzyc o pieprzeniu... jeeezzzzuuuu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz
babki dobrze ustawionej to dobrze trafiłeś bo tu ich pełno, nudzą się i siędzą na kafe i czekają na debila co dyma cała noc a towary wrzeszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet31
No i prosze ile kultury sie odezwalo. OK, wypowiedz moze przeciagnieta i zbyt rozwinieta, powinienem zostawic same konkrety a w szczegoly sie nie wdawac zbytnio, jednak niech mi ktos racjonalnie odpowie na pytanie, czy idealny kochanek (definicji kochanka chyba nie trzeba nikomu z doroslych i dojrzalych emocjonalnie tlumaczyc?), czy idealny kochanek to tylko w opowiesciach, tylko na filmach, ksiazkach i w kobiecych fantazjach? Otoz nie moi drodzy! Albo cala masa sfrustrowanych zazdrosnikow tu siedzi i wypisuja zawistne malo kulturalne slowka, albo nie mialy kobiety jeszcze dojrzalego prawdziwego mezczyzny, ktory wie jak wydobyc z kobiety to na co ona sama czeka a zaden do tej pory jej tego nie dal. Jaka jest prawda? Prawda jest jednak taka, ze cala masa kobiet marudzi na swoich partnerow, cala masa szuka odskoczni i dobrych kochankow, facetow, ktorzy wiedza jak i w jaki sposob zadbac o kobiete. A cala masa facetow to zwykle popierdolki przechwalajace sie swoimi dlugosciami sprzetu i to wszystko a co do czego przychodzi to przyslowiowe 5 min i koniec.... To jest zenujace wlasnie, facet, ktory pokazuje, jaki to ma sprzet a pozniej dupa blada i po przedstawieniu. Prawda kolejna to taka, ze faceci w wiekszosci nie mysla jak najskuteczniej zadowolic kobiete aby byla w pelni zadowolona, ale mysla o sobie aby tylko "zaliczyc". Pytanie kolejne, czego kobiety oczekuja? Mezczyzny, ktory potrafi z niej wydobyc ostatnie krople potu, czy po prostu szukaja tylko szybkiego numerka byle jak, byle gdzie i byle z kim, aby tylko byla odmiennosc od rutyny? Ja preferuje dojrzale kobiety, wiedzace czego chca, kobiety, ktore znaja sie na sztuce kochania i nie szukaja tylko byle zadowalacza i umieja docenic mezczyne, ktory opanowal sztuke kochania na poziomie, ktorego one oczekuja. Pozdrawiam skrzywionych myslacych i tak samo zapytac moge co tu robicie o tej porze. Czy idealny kochanek ma byc w sex-pracy 24h na dobe? Czas na odpoczynek kazdy musi miec. Coz, normalnoscia sie stalo, ze sie wzdycha i fantazjuje, a jak sie ma na wyciagniecie reki to sie nie wierzy, ze jednak sa idealni kochankowie i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś
taki idealny to dlaczego jesteś sam w tym wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje mi miec nadzieję,że to naprawde prowokacje...ale jesli nie...i jeśli przypadkiem znalazłabym się z kimś takim w sytuacji intymnej to czym prędzej bym stamtąd uciekła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku na muniu
"...krzyczała 2 godziny jezzzzuuuu..." Krążył kiedyś taki dowcip, ze jak się po bzykaniu wytrze siusiaka o zasłonkę, to kobieta będzie krzyczeć jeszcze przez następne 2 godziny :D . Może o to chodziło :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet31
A co oznacza termin "byc samemu"? Kto powiedzial, ze majac max 25 lat trzeba sie wiazac wezlem malzenskim? Dlaczego 30latkowie nie moga byc sami z wyboru? Jesli sie domagasz odpowiedzi mojej to uracze Ciebie odpowiedzia. Nudzi mnie rutyna, nudza mnie zwiazki z mlodszymi. Majac lat nascie i dwadziescia pare spotykalem sie ze starszymi od siebei kobietami, okolo 30stki, a gdy sam dochodzilem do tego wieku wiazalem sie z lodszymi (ostatnia 10 lat mlodsza i 5 lat mlodsza), i czego szukam? Dojrzalej kobiety a nie dziewczynki. Znudzily mnie dziewczynki bo wciaz nie wiedza czego chca, w koncu to takie typowe u mlodych kobiet. A poza tym, czemu tylko mloda kobieta ma prawo sie dobrze ustawic? A czemu teraz sam? Bo tak mi jest dobrze, nie jestem uwiazany, nie musze wysluchiwac, ze to sie skonczylo, ze tego brakuje itd....szarosc przecietnego polskiego zwiazku (po ilosci rozwodek i zon z kochankami widac ile w tym prawdy). Ma byc Konkret? OK, starsza, dojrzala kobieta, z klasa, wiedzaca doskonale czego chce, wymagajaca w swerze intymnej, ktora nie zawraca sobie glowy starszymi emerytami. Tyle w temacie. Wszystko jest dla ludzi. A jesli ktos mi odpisze, ze jak sie bierze kase to sie jest >cenzura< to odpowiem w taki sam sposob idac taka ideologia myslowa, ze w takim razie kazdy na etacie to niewolnik i kazda zona/dziewczyna, ktora nie pracuje to prostytutka......bo w koncu tez na te "waciki" bierze od swojego stalego partnera. Kiedys pieknie pewna szanowana kobieta stwierdzila, ze kazda zona do kur... bo bierze od meza kase. Mam swoj wlasny swiatopoglad i wartosci moralne a zgadzac sie z nimi czy tez nie kazdy ma prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda33
chętnie bym się z Tobą spotkała ale tylko i wyłącznie na seks bez zobowiązań 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×