Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 blekitna.

czy teraz mozna znalezc prace bez znajomosci?

Polecane posty

Go艣膰 b艂ekitna.
ja mam dosc juz nawetnie szukam za 1, 5 msc jade do anglii zbierac jablka馃槶 super praca nie, ? jak dla osoby po studiach w wieku 26lat? zero mozliwosci tutaj niestety jestem zalamana bo chcialam miecnormalna prace a tu nic z tego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milaq
Nie p艂aci艂abym w 偶yciu, gdyby nie by艂o pewne 偶e mnie przyjm膮. Przecie偶 to naci膮ganie ludzi! Na szcz臋艣cie jest jeszcze troch臋 darmowych rzeczy w necie i samo szukanie pracy mnie nic nie kosztuje. Zrezygnowa艂am te偶 z gazet, bo szkoda czasu na te same oferty. Moja dobra kumpela mi poradzi艂a w艂a艣nie, 偶ebym w ten spos贸b szuka艂a pracy, bo jej si臋 w miesi膮c uda艂o znale藕膰. Jak wida膰 mo偶na i bez znajomo艣ci..Pozak艂ada艂am troch臋 kont, na infopraca.pl, praca.pl, pracuj.pl i na jobexpress.pl. Przez ostatni tydzie艅 by艂am na 3 rozmowach i wszystkie z jobexpress, zobaczymy jak b臋dzie dalej..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hehhehhehhe
Te reklamy jobexpress robia sie juz nudne, robicie sobie antyreklame, ponadto dla mnie serwis jest slaby, malo aktualnych ofert... w mojej branzy finansowej na pracuj mam po 15 ofert dzienne a na job 1 na tydzien :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hehhehhehhe
Taaa zarobisz na pewno w internecie - szkoda, ze zerujecie na zdesperowanych bezrobotnych :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mo偶e pora na zmiany
a mo偶e by tak zmiana miejsca zamieszkania? jestem z podlaskiego je艣li chcesz, powysy艂aj tutaj troch臋 ofert w miar臋 mo偶liwo艣ci pomog臋 znale藕膰 si臋 w tutejszym 艣wiecie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cicha20lat
No przerabane jest z ta praca na przedstawicela jak nie massz zanjomo艣ci to dupa zbita od ponad 3miesiecy wys艂am meile z cv i wogule i nic..Mam 艣rednie wykszta艂cenie ,prawko kat B, pracowa艂am 2lata w sklepie ,ale jest ma艂y problem musze miec doswadczenie jako przedstawicel ale go nie mam.Bo gdzie mam je zdobyc jesli nikt mnie nie chce przyjac bez do艣wadczenia... Ma ktos pomys艂.... bo mi juz r臋ce opadaja....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
b艂ekitna, ja mam to samo, pracy szukam 6 miesi臋cy i nic.2 rozmowy kwalifikaycjne. do tego w wyuczonym zawodzie nie mam do艣wiadczenia,wi臋c mnie nie chc膮, na sta偶 si臋 nie kwalifikuj臋, nawet na kurs z UP sie nie zakwalifikowa艂am. kurwa co za pojebany kraj!!!!:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
blekitna, a ja wrocilam po 3 letnim pobycie z Anglii,bo mialam dosc pracy tymczasowej i fizycznej po studiach a tu dupa:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cicha20lat
mia艂o byc lepiej teraz a jez gorzej gdzie mamy pracowac w markecie za 800z艂 na ca艂y etat ludzie zenada do tego dojdzie ze bede musia艂a isc do g艂upiego sklepu...bo nie bedzie pracy wogule.....ZENADA AMOWILI ZE BEDZIE LEPIEJ W 21Wieku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cicha20lat
nie zabawiam sie w takie zarabiane w necie!!! sory to jest g艂upie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 blekitna.
angel_eyes no wlasnie ja tez wrocilam i zaluje jak cholera:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a co nie wyszlo z ta
praca przy zbieraniu jablek?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam w klubie dziewczyny - ja z Irl wrocilam - i jeszcze mam sie ludze nadzieja ze nie bedzie tutaj tak zle...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 66666666666666
Nie przesadzajcie. Ja swojej pierwszej pracy szukalam przez jakis czas tez juz zaczynalam byc sflustrwana. I wiecie kiedy ja dostalam jak doszlam do wniosku ze przeciez jak mnie w tej firmie nie przyjma to zadna tragedia sie nie stanie. Wtedy moje podejscie na rozmowie zupelnie sie zmienilo. I rozmowa tez wygladala inaczej. Pogadalam sobie z facetem ktory mnie przyjmowal o moich pogladach na technologie i o tym co bym chciala robic. Powiedzialam od razu ze tego co oni robia nie umiem ale szybko sie naucze, bo robilam podobne rzeczy w innym jezyku (jestem programistka) I tyle. Przyjeli mnie. Wiekszosc moich znajomych narzeka ze nie moze znalezc pracy, a z moich obserwacji wynika ze im sie zwyczajnie nie chce albo maja zle nastawienie. Moze mi jest teraz latwiej ze wzgledu na profesje ale sporo musialam sie nameczyc na studiach i nadal sie mecze bo jeszcze nie skonczylam. Zmiencie nastawienie bo duzo lepiej pracuje sie z ludzmi ktorzy sa mili i sympatczni niz z wiecznie naburmuszonymi i niezadowolonymi Powodzenia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anty 6666
Kole偶anko 艂atwo rzuca膰 frazesami o dobrym nastawieniu jak si臋 nie ma za co op艂acic mieszkania itp. Do fizycznj cie nie chc膮 bo masz wyzsze wykszt. , do biura jest trudno itp. Naburmuszeni ? NIE - po prostu sfrustowani narastaj膮cymi d艂ugami i brakim plynnosci finansowej . Rynek pracy w Polsce jest doprawdy popie.... trzeba stawac na rzesach by dostac prace a i znajomosci tez si臋 przydadz膮 . " a z moich obserwacji wynika ze im sie zwyczajnie nie chce albo maja zle nastawienie " Mo偶e i twoi znajomi tak , ale wiele os贸b szuka z wielkim zaangazowaniem i ... dupa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej, rozumiem was - m贸j m膮偶 szuka pracy od kwietnia 08... naprawd臋 aktywnie wszelkimi mo偶liwymi sposobami, na j臋zyk nie choruje do艣wiadczenie ma, g艂贸wnie s艂yszy 偶e albo za stary albo potrzebne inne wykszta艂cenie... ch臋tnie by go widzieli z samochodem w akwizycjach ale jak obliczylismy za t臋 sum臋 co mu par臋 razy proponowali nie zaleje nawet paliwa na miesi膮c pracy... czasami 艂apie si臋 gdzie艣 na lewo... Obecnie on je藕dzi i szuka po regionie a ja szukam mu przez kompa po par臋 godz dziennie nawet oferty pracy za granic膮 przelatujemy, m膮偶 jest tak zdesperowany 偶e wyrobi艂 paszport i jest gotowy na wyjazd jako fizyczny nawet na kilka lat mimo 偶e mamy 2 ma艂ych dzieci... Ja si臋 ciesz臋 偶e mam prac臋 ale to nie zmienia faktu 偶e jedna wyp艂ata jak si臋 ma mieszkanie na kredyt to nic... trzymam kciuki 偶eby艣cie poZnajdywali prac臋 bo widz臋 po m臋偶u jak jego poczucie warto艣ci i wiara w swoje umiej臋tno艣ci wali si臋 w gruzy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sfruwam
witam Ja nale偶e do tych os贸b kt贸re maj膮 problemy z prac膮. Nie chodzi tu o znalezienie jakiejkolwiek bo widomo 偶e takiej jest pe艂no i za marne grosze w dodatku. Jak kto艣 sko艅czy艂 studia i ma ambicje nie p贸jdzie byle gdzie i wymaga 偶eby pracodawca jednak p艂aci艂 a nie wykorzystywa艂. Praca jako PH, czy DF jest prac膮 bylejak膮 dla ludzi lubi膮cych si臋 poni偶a膰 i daj膮cych sob膮 pomiata膰. Smiac mi sie chce gdy s艂ucham ze kto艣 ma swietn膮 prac臋 jako przedstawiciel. A jednak dosta膰 dobr膮 prac臋 mo偶na w wi臋kszo艣ci przypadk贸w po znajomo艣ci, zw艂aszcza w urz臋dach stanowiska s膮 obstawione przez swoich. Wsad藕cie sobie w buty te wasze rady bo wiekszo艣膰 z was nie pochwali艂a si臋 niczym szczeg贸lnym, przedstawicielem to sobie mo偶na by膰 po liceum i 偶adnych znajomo艣ci do tego nie potrzeba. Nie mo偶ecie zrozumie膰 jednego, 偶e nie ka偶dy chce wciska膰 ludziom pierdo艂y je偶d偶a膰 po mie艣cie. A w tym "ambitnym i przysz艂o艣ciowym kraju" to tyle nas czeka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kalimali
niestety nie. Owszem prace mozna znalezc jest jej wsz臋dzie pe艂no! z tym si臋 zgodz臋, ALE, jak ju偶 sobie znajdziesz t膮 prac臋 to poniewieraj膮 toba wykorzystuja psychicznie fizycznie itd. i nie mowie tu o pracy w sklepie. Ka偶d膮 jedn膮 prac臋 jak膮 sobie znalazlam to znalaz艂am sama, ale niestety tak jak pisz臋 du偶o by艂y obiecywane, i tylko na tych obietnicach si臋 ko艅czy艂o, po umowie zlecenie raz jak powiedzia艂am 偶e chce w ko艅cu normaln膮 umowe us艂ysza艂am odmowe to sie pozegnalam, bo umowa zlecenie miala byc chyba na wiecznosc. Gdybym chciala mia艂abym prace za艂膮twiona ale akurat w tej branzy nie chce i nie wykorzystuje tego ze moge miec prace. Wole sobie sama znalezc taka jaka chce a ze ciagle mam pecha i trafiam na takich pracodawcow co nie powinni byc mysle na tym mijescu to juz inna sprawa... :) taka polska co sie dziwic, pensje liche a podwyzki co chwile zyc nie umierac :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasienkaabc...
Kalimali-no wlasnie :( Praca za jakas czesc tego, co zarobi ktos z plecami.. nic nie mozna zaplanowac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 john989
od艣wie偶am kotleta: stwierdzenie, 偶e bez znajomo艣ci znale藕膰 pracy nie mo偶na jest jak najbardziej na miejscu. szukam pracy jako in偶ynier budownictwa (tytu艂 mgr in偶. po Politechnice Pozna艅skiej), w wielu du偶ych i powa偶nych firmach nawet nie przyj臋to mojego CV, jawnie stwierdzaj膮c, 偶e bez znajomo艣ci i tak nic nie za艂atwi臋 w tych firmach. przykre, ale w tym kraju bez znajomo艣ci, maj膮c ogromne szcz臋艣cie dostaje si臋 tylko te prace, kt贸rych ju偶 nikt ze znajomk贸w nie chce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Witam! Jestem za偶enowanym sytuacj膮 jaka panuje na Polskim rynku pracy, poniewa偶 sam z reszt膮 jak wi臋kszo艣膰 tutejszych u偶ytkownik贸w staram si臋 dosta膰 po studiach do normalnej pracy, ale na dzie艅 dzisiejszy sprawa wygl膮da tak , 偶e jestem zmuszony pracowa膰 w markecie za nieca艂y 1000 z艂 netto na tzw. "艣mieciowej umowie" przed艂u偶anej z miesi膮ca na miesi膮c. Nasze Pa艅stwo jak i wi臋kszo艣膰 pracodawc贸w preferuje tego typu umowy, ale niestety 偶aden z Pan贸w sprawuj膮cych w艂adz臋 nie pomy艣la艂 o tym , 偶e m艂odzi ludzie, kt贸rzy b臋d膮 chcieli za艂o偶y膰 kiedy艣 rodzin臋 najzwyczajniej w 艣wiecie nie zdecyduj膮 si臋 na to , poniewa偶 nie b臋d膮 mieli jej z czego utrzyma膰 , 偶e ju偶 nie wspomn臋 o kredycie na mieszkanie, kt贸rego r贸wnie偶 nie otrzymaj膮 , bo za 1000 z艂 netto 偶aden bank nie udzieli owego kredytu - ale ,co to obchodzi "Pan贸w Pos艂贸w i Panie Pos艂anki" , kt贸rzy dumnie siedz膮 w naszym rz膮dzie udaj膮c, 偶e znaj膮 si臋 na polityce - siedzenie i czytanie gazety podczas g艂osowania lub rozmowa przez telefon albo te偶 艣ciemnianie , 偶e co艣 si臋 robi przyciskaj膮c przycisku na wspak jest uprawianiem polityki to przepraszam, ale powinno si臋 w ko艅cu powyrzuca膰 na zbity pysk tych nierob贸w i da膰 im minimaln膮 krajow膮 na r臋k臋 偶eby przekonali si臋 na w艂asnej sk贸rze jak to jest pracowa膰 i 偶y膰 z miesi膮ca na miesi膮c, Kolejn膮 spraw膮, kt贸ra mnie irytuj臋 jest tzw." za艂atwianie pracy po znajomo艣ci" , bo co przyj膮膰 do pracy osob臋, kt贸ra stara si臋 co艣 zmieni膰 w swoim 偶yciu poprzez ci膮g艂e udoskonalanie swoich kwalifikacji oraz rozsy艂anie dziesi膮tek Cv i list贸w motywacyjnych. Najlepiej w rozumieniu drogich pracodawc贸w jest stworzy膰 tzw. "Wirtualne og艂oszenie" , 偶eby stworzy膰 pozory, 偶e na dane stanowisko potrzebna jest konkretna osoba , a i tak rekrutacja o ile ju偶 - jest ustawiona pod kontem danej osoby (znajomego), kt贸ra w rezultacie nie spe艂nia wspomnianych wymaga艅. W takim razie zwracam si臋 do "Pracodawc贸w" z pro艣b膮 , aby przestali dodawa膰 "wirtualnych og艂osze艅" je偶eli nie maj膮 zamiaru rekrutowa膰 ludzi na normalnych zasadach - Zaoszcz臋dzicie niepotrzebnych koszt贸w osobom ubiegaj膮cym si臋 o dane stanowisko jak i niepotrzebnych nadziei i rozczarowa艅, natomiast do Pan贸w Pos艂贸w jak i Pa艅 Pos艂anek moja pro艣ba brzmi nast臋puj膮co:" Przesta艅cie odstawia膰 szopk臋 i we藕cie si臋 w ko艅cu do pracy, bo za tak du偶e pieni膮dze, kt贸re zarabiacie powinni艣cie walczy膰 o interesy ludzi!, 偶eby w ko艅cu co艣 si臋 w tym kraju zmieni艂o!!!" Pozdrawiam wszystkich u偶ytkownik贸w, kt贸rzy podzielaj膮 moje zdanie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moja ten dzie艅
Mam podobne odczucia co wi臋kszo艣膰 z Was, nie chc臋 wk艂ada膰 wszystkich do jednego wora, ale bez znajomo艣ci jest trudno. Mi do szcz臋艣cia potrzeba jest najni偶sza krajowa, byle zdoby膰 do艣wiadczenie, ale bez do艣wiadczenia nie chc膮 i ko艂o si臋 zamyka. Na sta偶 z UP nie mam szans, bo by艂am na sta偶u jeszcze przed studiami i powiedzieli mi, 偶e daj膮 tylko 1 sta偶 w "kadencji" bezrobotnego, chocia偶 nie chce mi si臋 wierzy膰, ale w UP nie mam znajomo艣ci i nikt nie pomo偶e. Chocia偶 po co mi sta偶 jak nie traktuj膮 tego jak do艣wiadczenie? Czasem gdy mam czarniejszy dzie艅 my艣l臋 sobie, 偶e nigdy nie znajd臋 pracy. Ostatnio rozgl膮dam si臋 z prac膮 za granic膮, ale samej w ciemno jecha膰 te偶 strach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
mo偶na, bez znajomo艣ci za 1600 brutto.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ch臋tnie wezm臋 1600 brutto, bo nie mam nawet na czynsz, gdyby nie rodzice to le偶a艂bym i kwicza艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"czy teraz mozna znalezc prace bez znajomosci?" Mozna... Ale po co??? Dzisiaj w Polsce tak du偶o mo偶liwo艣ci godnie i 艂atwo zarabia膰, 偶e szkoda czasu i si艂y nawet na my艣lenie o pracy na etacie! Chyba 偶e nie chodzi ci o zarabiania tylko o sp臋dzenie czasu bez potrzeby zarabiania. :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Prawda jest taka, 偶e ja dosta艂am si臋 niedawno na staz do obcego miasta - p艂aca w miar臋 uczciwa jak na sta偶yst臋, ale co powiedzieli znajomi "w innym mie艣cie to 艂atwiej, tam wi臋cej ofert nie musia艂a艣 by膰 tak do艣wiadczona"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
pracy tej dobrej nie ma,za duzo jest uczelni wyzszych,czy nie rozumiecie czy tak to trudno pojac,kiepskie matury,kiepskie studia z uczelni prywatnych pozamykac uczelnie niektore i do zawodowek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Uwaga na SAPIENTI SAT !. To oszust !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dajjoba
Znalezienie pracy bez znajomo艣ci jest jak najbardziej mo偶liwe. Trzeba tylko zainwestowa膰 czas w zbudowanie w艂asnej marki i wyr贸偶nienie si臋 na tle t艂umu ludzi, kt贸rzy kandyduj膮 na to samo stanowisko. B艂yskotliwy list motywacyjny oraz kreatywne i atrakcyjne wizualnie CV to tylko ma艂e kamyczki w fundamentach do sukcesu. http://dajjoba.wordpress.com/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamaja00
Pewnie, 偶e mo偶na tylko na pewno trwa to d艂u偶ej, ale da si臋. Mnie si臋 uda艂o. Znalaz艂am prac臋 w biurze, dzi臋ki og艂oszeniu zamieszczonemu na http://pracastala.pl/. Na drug dzie艅 ju偶 by艂am na rozmowie i praktycznie od zaraz rozpocz臋艂am prac臋. Ca艂e moje poszukiwania zaj臋艂y jakie艣 5 miesi臋cy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×